ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

преса

Невдалою виявилася спроба журналістів одного з російських телеканалів поставити кілька питань українському президенту Петрові Порошенку під час відвідин ним фінського парламенту.

У відповідь на прохання кореспондентів він сказав: "Перестаньте вбивати українців і звільніть територію!".

319 просмотров. Обговорити (0)

Ужгородку Лесю Тромболу закарпатці знають як власницю «Книголюбчика» та мережі газетних кіосків «Преса від Лесі». Елегантна, освічена, вишукана, неординарна пані Леся є не тільки бізнес-леді, але й цікавою жінкою та люблячою мамою.

382 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...

Дану публікацію можна розглядати і як спробу аналізу того, що відбувається на ринку друкованих ЗМІ в Україні, і як одночасне звернення до наших читачів.

231 просмотр. Обговорити (0)

Газети повідомляють про те, що з понад 30 померлих в західних областях від хвороби подібної на грип у 11 осіб виявили саме грип типу A/H1N1 – так званий «свинячий грип».

3278 просмотров. Обговорити (0)

Преса як інструмент в бізнес-війнах мера Ужгорода Сергія Ратушняка
У 2008 році Ужгородський міський голова Сергій Ратушняк під приводом будівництва в обласному центрі аквапарку хотів ввести в оману населення міста та органи влади і використати таким чином 23 га території Боздоського парку у своїх корисливих цілях.

1359 просмотров. Обговорити (2)

21 січня у приміщенні Львівського Палацу мистецтв розпочала роботу виставка «Український періодичний самвидав і неформальна преса 1964-1991 рр.».

2598 просмотров. Обговорити (0)

Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека оголосила для представників ЗМІ конкурс на тему: «Корупція: борітеся - поборете!».

1360 просмотров. Обсудить (0)

Австрийский медиа-холдинг Vorarlberger вышел на украинский рынок бесплатной прессы, купив рекламные газеты «Супер-Инфо Ужгородское» и «Супер-Инфо Мукачевское» в Закарпатской области. Решение о покупке данных активов руководство холдинга объясняет перспективностью бесплатных изданий в Западной Украине, пишет газета «Экономические известия».

2582 просмотра. Обсудить (0)

Сьогодні в Каннах, у самісінькому серці Лазурного берега, стартує 58-й Кінофестиваль.

1078 просмотров. Обсудить (0)