ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

мафія

Понад десять років один із найбільших міграційних центрів Італії контролювала мафія, під прикриттям католицьких священників.

174 просмотра. Обговорити (0)

І оголює перепони бюрократії, що виплодила навколо природно-заповідного фонду «кишенькову мафію».

517 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...
Позашляховик Мерседес, який вчора вранці, 29 серпня, підірвали у Старому Селі, належить власнику ПАТ «Львівський холодокомбінат» Богданові Копитку.
418 просмотров. Обговорити (0)
"Ми оголошуємо війну лісовим браконьєрам і закликаємо повідомляти нам про факти незаконної вирубки Карпатського лісу". на своїй сторінці у фейсбук написали представники партії "ВОЛЯ-Прикарпаття".
392 просмотра. Обговорити (0)

Iм’я цiєї людини вперше прогримiло на всю Україну ще у 2005-му. Його називають “хрещеним батьком мафiї”. Це - Вова "Морда" (Володимир Дiдух).

1843 просмотра. Обговорити (0)

Досвід реформування економічних відносин у лісовому господарстві України за всі роки побудови незалежності показав, що набагато більші повноваження порівняно з конституційно визначеним власником мають «постійні лісокористувачі».

266 просмотров. Обговорити (0)

Ще 20-30 років тому всі контрабандні потоки Закарпаття розділили три-чотири сім’ї.

613 просмотров. Обговорити (0)

Сьогодні для багатьох, хто побував у м.Мукачево, це місто є символом туризму, кустарного виноробства та закарпатської мафії, яка контролювала прикордонну контрабандну торгівлю в 1990-х.

666 просмотров. Обговорити (0)
Як проходять будні хрещеного дєдя – глави гуцульської мафії десь у Карпатах 2015 року, зняли "кіно" хлопці з 95 кварталу.
949 просмотров. Обговорити (0)

Народний депутат України, Голова Комітету ВР з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Микола Томенко звернувся до Міністерства внутрішніх справ, прокуратури та керівників місцевої влади з вимогою негайно зупинити масову вирубку лісів.

975 просмотров. Обговорити (0)

Одним із напрямів діяльності Держфінінспекції України є виявлення зловживань при проведенні державних закупівель та запобігання і недопущення торгів із порушеннями вимог законодавства. Тендер являє собою спосіб розміщення державного замовлення на поставку товарів або виконання будь-яких робіт та послуг.

837 просмотров. Обговорити (0)

Видання "Корреспондент" зібрало думки представників найбільших національних меншин України: росіян, румунів, кримських татар та угорців запитали про те, що дасть їхнім народам новий закон про мовну політику, прийнятий Верховною Радою 3 липня.

653 просмотра. Обговорити (0)

Коли в Мукачевому розповів друзям, що хочу проїхатися вздовж прикордонних сіл Тячівського та Рахівського районів, у місцевих обличчя повитягалися. “Розумієш, — відмовляли делікатно, — народ там живе специфічний... У тебе машина з львівськими номерами. Зупинишся десь у селі, щоб пообідати, а коли вийдеш з корчми, в машині буде скло розбите, шини проколоті. Там чужих не люблять...”.

9097 просмотров. Обговорити (1)

Кримінальну справу щодо мережі львівських аптек, у яких незаконно збували отруйні сильнодіючі лікарські засоби, зокрема «Трамадол», скеровано у Львівський обласний апеляційний суд.

861 просмотр. Обговорити (1)

Виявляється, що фраза «клієнт завжди має рацію», якомога точніше підходить до ситуації, яка складається від початку 90-х років минулого століття на ринку мігрантської праці в Чеській Республіці.

1159 просмотров. Обговорити (0)

Близько сотні людей у понеділок, 20 жовтня, пікетували приміщення Генерального консульства Польщі в Луцьку. Люди наполягали на зустрічі із консулом, погрожували перекрити автомобільний під’їзд до амбасади.

6893 просмотра. Обговорити (0)

Учора в Українському домі відбулося засідання «круглого столу» з питань збереження та охорони творів мистецтва, які знаходяться в музейних колекціях та приватних зібраннях. У його роботі взяли участь представники Міністерства культури України, Міністерства внутрішніх справ України, інших правоохоронних органів, працівники музеїв, колекціонери, галеристи, експерти, журналісти.

1106 просмотров. Обговорити (0)

Почалося все з гучної заяви начальника обласного управління ЖКГ Олександра Карташова, зміст якої зводився до того, аби підняти діючі тарифи у 7-10 разів, аби уберегти комунальну сферу від остаточного банкрутства, колапса та збитковості.Новий-старий начальник управління ЖКГ ані словом не обмовився про те, як під його десятирічним керівництвом ця сфера занепадала та доводилася до банкрутства.

857 просмотров. Обсудить (0)