ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

мафія

Співробітники Служби безпеки України спільно з військовою прокуратурою затримали на Львівщині організаторів контрабандного каналу поставок бурштину до Європи.
229 просмотров. Обговорити (0)

Понад десять років один із найбільших міграційних центрів Італії контролювала мафія, під прикриттям католицьких священників.

250 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

І оголює перепони бюрократії, що виплодила навколо природно-заповідного фонду «кишенькову мафію».

605 просмотров. Обговорити (0)
Позашляховик Мерседес, який вчора вранці, 29 серпня, підірвали у Старому Селі, належить власнику ПАТ «Львівський холодокомбінат» Богданові Копитку.
585 просмотров. Обговорити (0)
"Ми оголошуємо війну лісовим браконьєрам і закликаємо повідомляти нам про факти незаконної вирубки Карпатського лісу". на своїй сторінці у фейсбук написали представники партії "ВОЛЯ-Прикарпаття".
443 просмотра. Обговорити (0)

Iм’я цiєї людини вперше прогримiло на всю Україну ще у 2005-му. Його називають “хрещеним батьком мафiї”. Це - Вова "Морда" (Володимир Дiдух).

1988 просмотров. Обговорити (0)

Досвід реформування економічних відносин у лісовому господарстві України за всі роки побудови незалежності показав, що набагато більші повноваження порівняно з конституційно визначеним власником мають «постійні лісокористувачі».

292 просмотра. Обговорити (0)

Ще 20-30 років тому всі контрабандні потоки Закарпаття розділили три-чотири сім’ї.

639 просмотров. Обговорити (0)

Сьогодні для багатьох, хто побував у м.Мукачево, це місто є символом туризму, кустарного виноробства та закарпатської мафії, яка контролювала прикордонну контрабандну торгівлю в 1990-х.

703 просмотра. Обговорити (0)
Як проходять будні хрещеного дєдя – глави гуцульської мафії десь у Карпатах 2015 року, зняли "кіно" хлопці з 95 кварталу.
1004 просмотра. Обговорити (0)

Народний депутат України, Голова Комітету ВР з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Микола Томенко звернувся до Міністерства внутрішніх справ, прокуратури та керівників місцевої влади з вимогою негайно зупинити масову вирубку лісів.

1035 просмотров. Обговорити (0)

Одним із напрямів діяльності Держфінінспекції України є виявлення зловживань при проведенні державних закупівель та запобігання і недопущення торгів із порушеннями вимог законодавства. Тендер являє собою спосіб розміщення державного замовлення на поставку товарів або виконання будь-яких робіт та послуг.

862 просмотра. Обговорити (0)

Видання "Корреспондент" зібрало думки представників найбільших національних меншин України: росіян, румунів, кримських татар та угорців запитали про те, що дасть їхнім народам новий закон про мовну політику, прийнятий Верховною Радою 3 липня.

682 просмотра. Обговорити (0)

Коли в Мукачевому розповів друзям, що хочу проїхатися вздовж прикордонних сіл Тячівського та Рахівського районів, у місцевих обличчя повитягалися. “Розумієш, — відмовляли делікатно, — народ там живе специфічний... У тебе машина з львівськими номерами. Зупинишся десь у селі, щоб пообідати, а коли вийдеш з корчми, в машині буде скло розбите, шини проколоті. Там чужих не люблять...”.

9128 просмотров. Обговорити (1)

Кримінальну справу щодо мережі львівських аптек, у яких незаконно збували отруйні сильнодіючі лікарські засоби, зокрема «Трамадол», скеровано у Львівський обласний апеляційний суд.

888 просмотров. Обговорити (1)

Виявляється, що фраза «клієнт завжди має рацію», якомога точніше підходить до ситуації, яка складається від початку 90-х років минулого століття на ринку мігрантської праці в Чеській Республіці.

1193 просмотра. Обговорити (0)

Близько сотні людей у понеділок, 20 жовтня, пікетували приміщення Генерального консульства Польщі в Луцьку. Люди наполягали на зустрічі із консулом, погрожували перекрити автомобільний під’їзд до амбасади.

6954 просмотра. Обговорити (0)

Учора в Українському домі відбулося засідання «круглого столу» з питань збереження та охорони творів мистецтва, які знаходяться в музейних колекціях та приватних зібраннях. У його роботі взяли участь представники Міністерства культури України, Міністерства внутрішніх справ України, інших правоохоронних органів, працівники музеїв, колекціонери, галеристи, експерти, журналісти.

1144 просмотра. Обговорити (0)

Почалося все з гучної заяви начальника обласного управління ЖКГ Олександра Карташова, зміст якої зводився до того, аби підняти діючі тарифи у 7-10 разів, аби уберегти комунальну сферу від остаточного банкрутства, колапса та збитковості.Новий-старий начальник управління ЖКГ ані словом не обмовився про те, як під його десятирічним керівництвом ця сфера занепадала та доводилася до банкрутства.

884 просмотра. Обсудить (0)