ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Бребенескул

Бребенескул - це найвисокогірніше озеро українських Карпат. Воно має льодовикове походження і розташоване на висоті 1801м над рівнем моря.
193 просмотра. Обговорити (0)
Україна – багата країна. Бог наділив нашу землю дивовижно мальовничими краєвидами, де є і гори, і моря, і ріки, і степи. В Україні налічується близько 20 тисяч озер: вони розкидані у заплавах річок, морських заливах та високо в горах.
171 просмотр. Обговорити (0)
Загрузка...

Существует много мест которыми гордятся местные жители. Но есть такие места, которыми может гордиться каждый украинец. «Синий глаз Карпат» - озеро Бребенескул, смотрит ввысь и завораживает своей красотой всех вокруг.

890 просмотров. Обсудить (0)
Година автомобілем по лісовій дорозі й Ви потрапляєте на піший туристичний маршрут, який веде до озера Бребенескул. Відрізняється воно тим, що знаходиться найвище, а саме на висоті 1798 метрів над рівнем моря.
323 просмотра. Обговорити (0)
Невероятная красота! Талантливый оператор Юра Ярохович поделился кадрами озера Бребенескул - самого высокогорного озера Украины!
583 просмотра. Обсудить (0)
Самое высокогорное озеро Украины Бребенескул страдает от мусора, который оставляют после себя туристы. Несмотря на достаточно сложный маршрут к озеру, которое расположено на высоте более 1800 метров над уровнем моря, посетители уникального природного объекта оставляют после себя кучи бытового мусора, часть которого из синтетических материалов.
588 просмотров. Обсудить (0)

Літо – чудова пора для подорожей. Багато співвітчизників оби­рають для активного відпочинку Шацькі озера, а шачани натомість їдуть у Карпати.

320 просмотров. Обговорити (0)

Найвисокогірніше озеро України лежить на висоті 1 801 метра н.р.м., у глибокій улоговині під вершинами Гутин Томнатик та Бребенескул. Через особливості клімату та рельєфу навіть у травні біля озера може лежати сніг.

611 просмотров. Обговорити (0)