ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Січ

Міжнародний 24-годинний марафон айкідо пройде в Ужгороді. Заняття розпочнуться 1 квітня о 12:00 і завершаться 2 квітня так само о 12:00. Таким чином, марафон пройде у режимі нон-стоп.

242 просмотра. Обговорити (0)

На батьківщині Віктора Ющенка – в селі Хоружівка Сумської області – третьому президенту України уже «забезпечили» престижних історичних предків.

642 просмотра. Обсудить (1)
Загрузка...

Закарпаття поки що не може змагатися за героїкою козацької історії, славою та звитягою із Запорожжям, Кубанню чи Задунав'ям, але козацького духу й тут не бракує. У цьому нашого кореспондента переконали активісти козацького руху - командуючий Західно-українським округом Українського реєстрового козацтва Іван Сабов та обласний отаман козацького полку імені Д.Вишневецького (Байди) Петро Осадчук. Перший - полковник міліції у відставці, колишній керівник Хустського, Свалявського та Ужгородського райвідділів УМВС. Другий - підполковник Збройних Сил, який об'їздив чи не весь Сибір, колишню НДР, а на пенсії осів в Ужгороді. Тепер працює секретарем незалежної об'єднаної профспілки "Крок", а у вільний час розбудовує ЗОГО "Українське реєстрове козацтво" в краї.

1289 просмотров. Обсудить (0)