ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

стаж

Для виходу на пенсію мінімальний страховий стаж зростає із 15 до 25 років — із 1 січня 2018-го. У 60 років зможуть оформити пенсію люди, які на цей час матимуть 25 років страхового стажу.

217 просмотров. Обговорити (0)

У Раді кажуть, що ті, кому скоро виповниться шістдесят, можуть залишитися без пенсій

1051 просмотр. Обговорити (0)
Загрузка...

У другому читанні і в цілому чиновники повинні будуть розглянути урядовий проект пенсійної реформи.

441 просмотр. Обговорити (0)

Вимоги після скандальної реформи стануть жорсткішими

433 просмотра. Обговорити (0)

Пенсійний стаж, який буде враховуватися при обчисленні пенсій, буде складатися з двох частин: з стажу до 2000 року і стажу після 2000 року

1274 просмотра. Обговорити (0)

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що страховий стаж при виході на пенсію в Україні підвищать до 25 років.
Про це прем'єр сказав в ефірі українського телеканалу.
"Ми вважаємо, що до 25 років це буде абсолютно оптимальний стаж", - заявив глава українського уряду. При цьому прем'єр пообіцяв представити проект пенсійної реформи до кінця травня.

204 просмотра. Обговорити (0)

У разі проведення пенсійної реформи в Україні, громадянам країни необхідно буде постійно відкладати частину своєї зарплати на персональний рахунок.
Накопичені кошти можна буде витратити лише з досягненням пенсійного віку, а саме - 60 років. Про це йдеться в урядовій стратегії розвитку України до 2020 року, пише Politeka.

221 просмотр. Обговорити (0)

До переліку тих, кому точно виплачуватимуть все своєчасно внесли 5,6 мільйонів громадян

226 просмотров. Обговорити (0)

Пенсіонерів очікує не тільки запровадження системи накопичення – скоро в Україні можуть з' явитися посвідчення та трудові книжки в електронному форматі.

У планах Пенсійного фонду – забезпечити такою документацією всіх громадян, але самі співробітники відомства відзначають: зробити це буде зовсім не просто.

186 просмотров. Обговорити (0)

А если они этого не сделают, то автоматически увеличат себе пенсионный возраст.

1094 просмотра. Обсудить (0)

В министерстве экономического развития и торговли предложили при заключении трудового договора будущему наемному работнику предоставлять только паспорт или другой документ, удостоверяющий личность и заявление о приеме на основное место работы, а вместо трудовой книжки – резюме.

1412 просмотров. Обсудить (4)

Адже набрав чинності Закон України від 14 травня 2013 року №231-VII, яким внесено зміни в декілька законів стосовно пенсійного забезпечення.

395 просмотров. Обговорити (0)

На факультеті післядипломної освіти Ужгородського національного університету відбулася міжнародна науково-практична конференція "Хвороби руху". До участі в конференції, яку організували Товариство неврологів Закарпаття, асоціація сімейних лікарів краю та лікарська секція Товариства польської культури Закарпаття, був запрошений професор Ягелонського університету Андрій Щудлик.

1330 просмотров. Обсудить (0)