ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

стаж

У Раді кажуть, що ті, кому скоро виповниться шістдесят, можуть залишитися без пенсій

1004 просмотра. Обговорити (0)

У другому читанні і в цілому чиновники повинні будуть розглянути урядовий проект пенсійної реформи.

424 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...

Вимоги після скандальної реформи стануть жорсткішими

426 просмотров. Обговорити (0)

Пенсійний стаж, який буде враховуватися при обчисленні пенсій, буде складатися з двох частин: з стажу до 2000 року і стажу після 2000 року

1256 просмотров. Обговорити (0)

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що страховий стаж при виході на пенсію в Україні підвищать до 25 років.
Про це прем'єр сказав в ефірі українського телеканалу.
"Ми вважаємо, що до 25 років це буде абсолютно оптимальний стаж", - заявив глава українського уряду. При цьому прем'єр пообіцяв представити проект пенсійної реформи до кінця травня.

200 просмотров. Обговорити (0)

У разі проведення пенсійної реформи в Україні, громадянам країни необхідно буде постійно відкладати частину своєї зарплати на персональний рахунок.
Накопичені кошти можна буде витратити лише з досягненням пенсійного віку, а саме - 60 років. Про це йдеться в урядовій стратегії розвитку України до 2020 року, пише Politeka.

213 просмотров. Обговорити (0)

До переліку тих, кому точно виплачуватимуть все своєчасно внесли 5,6 мільйонів громадян

211 просмотров. Обговорити (0)

Пенсіонерів очікує не тільки запровадження системи накопичення – скоро в Україні можуть з' явитися посвідчення та трудові книжки в електронному форматі.

У планах Пенсійного фонду – забезпечити такою документацією всіх громадян, але самі співробітники відомства відзначають: зробити це буде зовсім не просто.

174 просмотра. Обговорити (0)

А если они этого не сделают, то автоматически увеличат себе пенсионный возраст.

1059 просмотров. Обсудить (0)

В министерстве экономического развития и торговли предложили при заключении трудового договора будущему наемному работнику предоставлять только паспорт или другой документ, удостоверяющий личность и заявление о приеме на основное место работы, а вместо трудовой книжки – резюме.

1407 просмотров. Обсудить (4)

Адже набрав чинності Закон України від 14 травня 2013 року №231-VII, яким внесено зміни в декілька законів стосовно пенсійного забезпечення.

389 просмотров. Обговорити (0)

На факультеті післядипломної освіти Ужгородського національного університету відбулася міжнародна науково-практична конференція "Хвороби руху". До участі в конференції, яку організували Товариство неврологів Закарпаття, асоціація сімейних лікарів краю та лікарська секція Товариства польської культури Закарпаття, був запрошений професор Ягелонського університету Андрій Щудлик.

1325 просмотров. Обсудить (0)