ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

стаж

Пенсіонерів очікує не тільки запровадження системи накопичення – скоро в Україні можуть з' явитися посвідчення та трудові книжки в електронному форматі.

У планах Пенсійного фонду – забезпечити такою документацією всіх громадян, але самі співробітники відомства відзначають: зробити це буде зовсім не просто.

53 просмотра. Обговорити (0)

А если они этого не сделают, то автоматически увеличат себе пенсионный возраст.

937 просмотров. Обсудить (0)
Загрузка...

В министерстве экономического развития и торговли предложили при заключении трудового договора будущему наемному работнику предоставлять только паспорт или другой документ, удостоверяющий личность и заявление о приеме на основное место работы, а вместо трудовой книжки – резюме.

1358 просмотров. Обсудить (4)

Адже набрав чинності Закон України від 14 травня 2013 року №231-VII, яким внесено зміни в декілька законів стосовно пенсійного забезпечення.

356 просмотров. Обговорити (0)

На факультеті післядипломної освіти Ужгородського національного університету відбулася міжнародна науково-практична конференція "Хвороби руху". До участі в конференції, яку організували Товариство неврологів Закарпаття, асоціація сімейних лікарів краю та лікарська секція Товариства польської культури Закарпаття, був запрошений професор Ягелонського університету Андрій Щудлик.

1284 просмотра. Обсудить (0)