ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

квиток

Найперший квиток на фестиваль Sziget 2018 купив українець. З-поміж прихильників фестивалю з більш ніж 100 країн світу, які щороку відвідують Острів Свободи, саме Томаш Цюп’як зі Львова відкрив рахунок мультикультурній публіці #Sziget2018.

99 просмотров. Обговорити (0)

У четвер, 21 вересня, учасника АТО Ігоря Глюзя, який знаходиться на лікуванні в Мукачівському військовому шпиталі відправили на МРТ в Закарпатську обласну лікарню.

190 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

У жінки був квиток із зазначеним у ньому місцем, проте водій не надав їй його.

2219 просмотров. Обговорити (0)

До пріоритетних напрямків діяльності Державної прикордонної служби відносяться завдання щодо забезпечення ритмічності пропускних операцій, додержання законності на державному кордоні, а також недопущення черг та конфліктних ситуацій.

269 просмотров. Обговорити (0)

З неділі, 7 травня, українці можуть користуватися електронними квитками у міському громадському транспорті.
Згідно закону України від 17 січня про впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду, нова система дасть громадянам можливість швидкої та зручної оплати за проїзд у транспорті різних форм власності.

281 просмотр. Обговорити (0)

Можливість відновлення авіасполучення між Ужгородом та Києвом безпосередньо залежить від економічної ситуації в Україні та купівельної спроможності громадян.

308 просмотров. Обговорити (0)

Міжнародний перевізник Megabus відкрив продаж квитків на свої рейси по Європі до квітня 2016 року. За ціною 1 євро можна купити квитки на більшість європейських рейсів компанії.

458 просмотров. Обговорити (0)

Як стало відомо “UA-Reporter.com”, у надрах Закарпатської облдержадміністрації з’явилось підписане головою ОДА В.Балогою розпорядження, згідно з яким вартість проїзного квитка в автобусах міських маршрутів, що працюють у звичайному режимі руху, встановлюється у розмірі 50 коп.

1223 просмотра. Обсудить (1)