ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Петренко

Випадково слухаючи сьогодні рано якогось там міністра Петренко по ТВ, який шалено викорінюе радянщину з нашого украінського життя, ніяк не можу зрозуміти, чи він дійсно такий тупий, чи просто прикидується таким, але точно є переконаним диверсантом, який знищуе все, що ще якось працюе...

491 просмотр. Обговорити (0)

Вчора в Міністерстві юстиції презентували нову послугу для батьків новонароджених - тепер оформити виплату державної допомоги при народженні дитини можна в онлайн-режимі. Про це повідомив міністр юстиції Павло Петренко на своїй сторінці в Facebook.

176 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Помер відомий актор Олексій Петренко. Театрального та мистецького діяча запам'ятали не тільки за його ролі у відомих стрічках, а й за неймовірну харизму, яка підкорила величезну кількість глядачів.
Українець за походженням, свого часу він закінчив театральний інститут у місті Харкові, а пізніше – влаштувався працювати у МХАТ.

246 просмотров. Обговорити (0)

Міністр юстиції Павло Петренко розповів журналістам після засідання колегії, що Кабмін на наступному тижні скасує понад сто регуляторних актів, які носять бюрократичний характер.

"Наступного тижня ми скасуємо понад сто регуляторних актів старих періодів - ДФС і різних інспекцій", - заявив Петренко додавши, що в Україні все ще є документи, які потрібно скасувати.

326 просмотров. Обговорити (0)

Міністр юстиції Павло Петренко повідомив, що до осені по всій Україні буде функціонувати сервіс швидкого одруження.

174 просмотра. Обговорити (0)

Министр юстиции Украины Павел Петренко намерен инициировать расширение персональных санкций против российских чиновников, если Россия откажет в выдаче украинцев Олега Сенцова и Александра Кольченко.

160 просмотров. Обсудить (0)

Активісти намагалися сьогодні потрапити в час прийому до міністра юстиції Павла Петренка з вимогою реформувати установи Пенітенціарної служби, в яких панує антисанітарія і нелюдські умови утримання.

374 просмотра. Обговорити (0)

У прийнятому законі про бюджет з'явився пункт, який відкладає на рік введення нової системи фінансового контролю державних службовців, що передбачає декларування всіх активів в електронному вигляді.

362 просмотра. Обговорити (0)