ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Петренко

Лідер “Руху нових сил” емоційно поговорив з міністром юстиції Павелом Петренко
316 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Випадково слухаючи сьогодні рано якогось там міністра Петренко по ТВ, який шалено викорінюе радянщину з нашого украінського життя, ніяк не можу зрозуміти, чи він дійсно такий тупий, чи просто прикидується таким, але точно є переконаним диверсантом, який знищуе все, що ще якось працюе...

567 просмотров. Обговорити (0)

Вчора в Міністерстві юстиції презентували нову послугу для батьків новонароджених - тепер оформити виплату державної допомоги при народженні дитини можна в онлайн-режимі. Про це повідомив міністр юстиції Павло Петренко на своїй сторінці в Facebook.

226 просмотров. Обговорити (0)

Помер відомий актор Олексій Петренко. Театрального та мистецького діяча запам'ятали не тільки за його ролі у відомих стрічках, а й за неймовірну харизму, яка підкорила величезну кількість глядачів.
Українець за походженням, свого часу він закінчив театральний інститут у місті Харкові, а пізніше – влаштувався працювати у МХАТ.

315 просмотров. Обговорити (0)

Міністр юстиції Павло Петренко розповів журналістам після засідання колегії, що Кабмін на наступному тижні скасує понад сто регуляторних актів, які носять бюрократичний характер.

"Наступного тижня ми скасуємо понад сто регуляторних актів старих періодів - ДФС і різних інспекцій", - заявив Петренко додавши, що в Україні все ще є документи, які потрібно скасувати.

522 просмотра. Обговорити (0)

Міністр юстиції Павло Петренко повідомив, що до осені по всій Україні буде функціонувати сервіс швидкого одруження.

208 просмотров. Обговорити (0)

Министр юстиции Украины Павел Петренко намерен инициировать расширение персональных санкций против российских чиновников, если Россия откажет в выдаче украинцев Олега Сенцова и Александра Кольченко.

202 просмотра. Обсудить (0)

Активісти намагалися сьогодні потрапити в час прийому до міністра юстиції Павла Петренка з вимогою реформувати установи Пенітенціарної служби, в яких панує антисанітарія і нелюдські умови утримання.

413 просмотров. Обговорити (0)

У прийнятому законі про бюджет з'явився пункт, який відкладає на рік введення нової системи фінансового контролю державних службовців, що передбачає декларування всіх активів в електронному вигляді.

405 просмотров. Обговорити (0)