ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

схеми

Автомобільні зловмисники постійно придумують нові шедеври для того, щоб нажитися на простих людях.

Розлучення простий: шахраї знаходять в інтернеті повідомлення про викрадення машин. Далі вони дзвонять потерпілим і представляються викрадачами, перекупниками або сторожами. Потім йде процес вимагання грошей і автозлоумишленнікі пропадають з видобутком.

358 просмотров. Обговорити (0)

Будь ласка, повідомте про це своїх родичів. У зв'язку із загостренням економічної ситуації, кримінал придумує нові види шахрайства.

Ось один зі свіжих видів шахрайства, про який повідомили з компанії стільникового зв'язку.

3200 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

В Україні приводом для організації масштабного виведення грошей під виглядом коррахунків стали дії банківського регулятора.

216 просмотров. Обговорити (0)

Тільки що повернувся із офісу ОПГ, що зручно розмістилася в так званому Центрі обслуговування населення, що на вул.Жилянській. Черга була невелика, але дочекався прийому тільки через годину і сорок хвилин.

766 просмотров. Обговорити (2)

А починалася ця історія як звичайна помста, пов'язана зі звільненням працівника, який недобросовісно ставився до роботи...

924 просмотра. Обговорити (0)

Право на «клаптик землі» кожен учасник АТО отримав ще влітку 2014 року. У теорії, ця ініціатива виглядала справжньою вдячністю держави бійцям, які ризикували своїм життям, цю землю захищаючи. Але на практиці реалізувати таке право виявилося справою непростою.

470 просмотров. Обговорити (0)

Автоімпортери і дилери очікують нових хитрих схем контрабанди автомобілів

622 просмотра. Обговорити (0)