ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

майбутнє

Становище дітей у країні визначає ії соціально-економічне і демографічне майбутнє. Тому одним із найважливіших завдань держави є сприяння розвитку молодого покоління, задоволення його потреб і виконання обов’язків.

95 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...
Журналісти дізнавалися про старовинні ритуали та прогнози на майбутнє.
294 просмотра. Обговорити (0)

Старці з Афона відзначили, що передбачається грандіозна подія - становлення України як держави.
Ми живемо в переломну епоху для України, кажуть старці. Можливо, відбувається відтворення Нової Київської Русі, яка ніколи не помре.

6381 просмотр. Обговорити (0)

За рік з моменту теракту в Мукачевому на Закарпатті змінилося багато чого. І плани на майбутнє у місцевої влади досить амбітні.

399 просмотров. Обговорити (0)

Пророцтво священика для України: про Майдан, вбивство Януковича і жінку-президента.
ПРОРОЦТВО ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОГО СВЯЩЕННИКА, ОТЦЯ ГЕРМАНА БУДЗІНСЬКОГО ЗРОБЛЕНЕ В ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО РЕФЕРЕНДУМУ РОКУ БОЖОГО 1991.

5043 просмотра. Обговорити (0)

Православні старці, починаючи з середини ХХ століття, пророкували про швидку війну Китаю з Росією. В їх видіннях китайці мали дійти до Челябінська, росіян залишилося б 30-50 млн. – Зате саме ці люди стали б основою для нової російської нації. Врятують ж Росію від жовтої загрози німці.

4407 просмотров. Обговорити (2)
Циганське ворожіння – це цілий спектакль, який розігрують перед «жертвою» представниці ромської національності. Мета – виманити гроші або коштовності, придушивши при цьому вашу свідомість і відключивши логіку. Так було завжди, і що може розповісти знає віщунка.
415 просмотров. Обговорити (0)

Дар передбачати 23-річна Ольга Білокамінська отримала після стресу. Свої здібності практикує з 13 років: притягує до себе металеві предмети, а людей бачить наскрізь. Свій унікальний дар віщунка демонструвала у проектах «Паралельний світ» та «Битва екстрасенсів».

324 просмотра. Обговорити (0)

"Донька Інна стала не впевненою у собі, — пише 45-річна Оксана Василівна. Якось до неї на роботу зайшла циганка. Сказала, що на Інні — вінок безшлюбності. Я в це не дуже вірю, але донька переживає. Вона має хлопця. Чи залишиться Інна з ним? Коли вийде заміж?"

445 просмотров. Обговорити (0)

До цієї жінки з Володимирця, яка, кажуть, наділена даром передбачення, стоять черги з охочих дізнатися про свою долю. Тож зайвої реклами не те, що не потребує, – не хоче. Але про майбутнє нашої країни – що бачить і відчуває – погоджується розповісти.

1196 просмотров. Обговорити (0)