ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

родовище

Історія Солотвиноського солерудника дуже цікава. Але, здається, ми його остаточно втратили.

537 просмотров. Обговорити (0)

Екологічний стан на території Мужіївського родовища – складний, адже після діяльності попередніх видобувних підприємств поблизу залишилися насипи рудних відвалів. Вони містять концентрації сульфідів заліза та інших важких металів, що окислюють поверхневі стічні води.

304 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...
Епопея з видобутком золота на Закарпатті тягнеться з кінця 1990-х, але досі так і не підійшла до якогось осмисленого фіналу.
261 просмотр. Обговорити (0)

На Закарпатті дві компанії "б'ються" за 330 тис тонн збагаченої руди Мужіївського родовища, яка містить 1,9 тонн золота.

291 просмотр. Обговорити (0)

За сприяння компанії Avellana Gold, що у вересні 2016-го року придбала підприємства «Карпатська рудна компанія» та «Західна геологорозвідувальна компанія» (вони володіють спецдозволами на видобуток і геологічне вивчення поліметалів, зокрема Мужіївського родовища), впровадять низку соціальних програм для підвищення життя місцевих жителів.

281 просмотр. Обговорити (0)

Тема мужіївського золота у закарпатців знову на слуху. На цей раз йдеться про прихід у край професійного інвестора.

455 просмотров. Обговорити (1)

Мінеральна вода «Лужанська», яка добувається з підземних надр Закарпаття, впродовж багатьох століть вважалася справжнім золотим скарбом. Вона з честю витримала випробування століть. А ось нині над нею нависла серйозна небезпека.

3463 просмотра. Обсудить (8)

Закарпатська влада планує зробити ревізію всіх свердловин, акцентувати увагу на 5-6 родовищах, затвердити запаси води і тоді залучити інвестиції до розробки родовищ мінеральних і термальних вод у конкретний спосіб. Планами можновладців поділився 14 червня з журналістами заступник голови ОДА Володимир Гоблик.

997 просмотров. Обсудить (0)