ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

нацменшина

Міністр закордонних справ Павло Клімкін у Бухаресті наголосив, що в Україні у зв'язку з прийняттям нового закону про освіту жодну румунську школу не закриють, ніякої асиміляції не буде.

78 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

10 жовтня у Брюсселі, в приміщенні Угорського культурного інституту, відбувся "ІІІ-й День Закарпаття". Однією з головних тем форуму стало обговорення закону про освіту, прийнятого в Україні. Учасники стверджували, що Україна дискримінує угорську національну меншину на Закарпатті.

95 просмотров. Обговорити (0)

Угорські політики маніпулюють темою національних меншин і антиукраїнськими настроями, щоб відвернути увагу від соціально-економічних проблем і розбіжностей з Брюсселем.

128 просмотров. Обговорити (0)

На Закарпатті живе приблизно п'ята частина від усіх румунів України – близько 35 тисяч осіб. Знаменно, що від останнього в часі перепису населення, який відбувся 2001 року, румуни значно зросли кількісно: їхня чисельність збільшилася аж на 9 відсотків, вищим є показник лише у ромів (15,4%).

374 просмотра. Обговорити (0)

Кожен, хто бував в Ужгороді, добре знає, що саме тут розташовано перехід кордону до Словаччини, європейської держави з 5-мільйонним населенням. Не дивно, що й в українській Закарпатській області живе їхня численна етнічна група.

359 просмотров. Обговорити (0)

Днями румунська делегація на чолі з державним секретарем департаменту зв'язків з румунами за кордоном (DPRRP) Міністерства закордонних справ Румунії Себастьяном Хоткa побувала в селищі Солотвино Тячівського району. Поважного гостя супроводжували голова ради повіту Мараморош Румунія Замфір Чічеу та Генеральний консул Румунії в Чернівцях Елеонора Молдован.

493 просмотра. Обговорити (0)

В Ужгороде продолжается десятый Международный фестиваль телевизионных и радиопрограмм для национальных меньшинств "Мой родной край". Завтра, 18 сентября, здесь начнется украинская часть форума.

1045 просмотров. Обсудить (0)

В Ужгороді триває десятий Міжнародний фестиваль телевізійних і радіопрограм для національних меншин "Мій рідний край". Завтра, 18 вересня, тут розпочнеться українська частина форуму.

918 просмотров. Обговорити (0)

Уже стало традицією щороку у смт Солотвино Тячівського району проводити фестиваль культур національних меншин Закарпаття „Мелодії Солених озер”.

1149 просмотров. Обсудить (0)