ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

санаторії

На запитання про тематику фестивалів, які відвідують найчастіше туристи на території Закарпаття, 45,8% опитаних висловилися на користь винних фестивалів, 13,4% відвідували або знають про сакура-фест.

334 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...

В абсолютних показниках — це 42 тисячі осіб (інформація вказана без даних по м.Ужгород).

486 просмотров. Обговорити (0)

Ці путівки очікують на них у нещодавно відкритому Закарпатському секторі Державної служби України у справах ветеранів війни і учасників антитерористичної операції.

431 просмотр. Обговорити (0)

Лише з початку цього місяця закарпатською міліцією зареєстровано 5 випадків крадіжок у різних санаторіях Закарпатської області.

712 просмотров. Обговорити (0)

Прокуратура, міліція та інші правоохоронні органи наразі дрімають, точніше сплять. І, певно, чекають допоки вдарить грім, у нашому випаду зникне вода у курортному селі Поляна, що на Свалявщині.

675 просмотров. Обговорити (0)
Туристичний сезон на Закарпатті триває, однак охочих їхати в край оздоровитися поменшало. Журналісти «М-студіо» проїхалися туристичними базами Свалявщини і з’ясовували, в чому причина зменшення кількості відпочивальників.
544 просмотра. Обговорити (0)

В Ужгородському прес-клубі відбулося засідання, головною темою якого стала ситуація із санаторно-рекреаційною галуззю Закарпаття в контексті останніх політичних подій та ініціатива, з якою виступили власники та керівники багатьох санаторіїв та курортів області.

686 просмотров. Обговорити (0)

У середу, 12 березня об 11.00 відбудеться засідання Ужгородського прес-клубу, головною темою якого стане ситуація із санаторно-рекреаційною галуззю Закарпаття в контексті останніх політичних подій та ініціатива, з якою виступили власники та керівники багатьох санаторіїв та курортів області.

456 просмотров. Обговорити (0)

Бізнесменів сфери туризму Закарпатської області обурило те, що на гарячій лінії Міністерства охорони здоров’я України дуже наполегливо рекомендують всім не їхати до Закарпаття, бо там, мовляв, страшне, що коїться, а через оголошену епідемію просто закриті всі турбази, готелі, санаторії. "Якщо ви їдете, то це виключно на ваш страх і ризик", - такий запис є в архівах УНІАН.

842 просмотра. Обговорити (0)

З вина виготовляють цілющі суміші, роблять винний масаж, та найприємніше це винні ванни.

882 просмотра. Обговорити (0)

М'який помірно-континентальний клімат, мальовнича природа з багатою і різноманітною рослинністю, наявність мінеральних вод - все це складає унікальний рекреаційний потенціал Закарпаття, на основі якого формувалися бальнеологічні й кліматичні курорти із санаторно-оздоровчими закладами державного та місцевого значення

982 просмотра. Обговорити (0)

За оперативними даними, в Україні станом на 10 липня 2009 року 1 мільйон 169 тисяч 642 дитини шкільного віку вже забезпечено оздоровчими послугами. Це майже 50% від запланованої кількості дітей шкільного віку, які мають оздоровитися та відпочити влітку поточного року.

1072 просмотра. Обговорити (0)

Весна ось-ось по-справжньому увійде в свої права. Стане більше сонця і тепла, а отже, завирує життя в усіх місцях літнього відпочинку: на берегах річок і озер, на курортах і санаторіях та інших оздоровницях.

1442 просмотра. Обговорити (0)

Весна ось-ось по-справжньому увійде в свої права. Стане більше сонця і тепла, а отже, завирує життя в усіх місцях літнього відпочинку: на берегах річок і озер, на курортах і санаторіях та інших оздоровницях.

1588 просмотров. Обсудить (0)

У поточному році зросли обсяги інвестицій у санаторно-курортну та туристичну сферу Закарпатської області

1392 просмотра. Обсудить (0)