ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

спеціальний економічний статус

Громадська організація «Закарпатський край», як заявив її голова Василь Кузьо під час передачі Мукачівської телекомпанії «М-Студіо», розробила проект Закону України «Про надання Закарпатській області спеціального економічного статусу», який покликаний наблизити Україну до європейських стандартів.
383 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...

Сьогодні відбулося чергове пленарне засідання третьої сесії обласної ради. У ній взяли участь 52 депутати крайового парламенту.

815 просмотров. Обговорити (0)

У конференц-залі відпочинкового комплексу «Кока» громадська організація «Закарпатський край» провела «круглий стіл» стосовно шляхів подолання соціально-економічної кризи в селах, містах і районах Закарпаття.

343 просмотра. Обговорити (0)

Це рятівна соломинка для виходу з соціально-економічної кризи, яка оперезала не тільки наш край, але й оповила у тому числі всю неньку-Україну. Але чи підуть на цей безпрецедентний крок у столиці, сказати важко. Громада ж хоче покращення життя людей якнайскоріше.

367 просмотров. Обговорити (0)

На Закарпатті у старовинному м. Берегово з ініціативи громадської організації «Закарпатський край» 18 лютого відбувся круглий стіл, у якому взяли участь науковці, підприємці, вітчизняні та іноземні експерти з різних сфер економіки і суспільного життя, представники органів державної влади і місцевого самоврядування, громадськості та засобів масової інформації.

614 просмотров. Обговорити (0)