ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

озера

Літо позаду, проте це ще не привід для смутку, адже попереду нас чекає чарівна пора.

179 просмотров. Обговорити (0)
Корисна інформація для тих, хто планує свій відпочинок в Закарпатті, планує відвідати Солотвино, от, що треба знати.
203 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...

Поки що, ситуація на річках та водоймах області контрольована, але рівень води стабільно спадає.

138 просмотров. Обговорити (0)
Українські Карпати – це ціла скринька незвіданих можливостей та прекрасних локацій, які по-новому змушують нас дивитись на Україну. Природні багатства гір, шумні водоспади, старовинні палаци та замки на скелях – все це потрібно побачити на власні очі хоча б раз у житті. Ми склали для вас перелік найбільш цікавих місць у Карпатах, які варто відвідати уже цього літа.
234 просмотра. Обговорити (0)
Україна – багата країна. Бог наділив нашу землю дивовижно мальовничими краєвидами, де є і гори, і моря, і ріки, і степи. В Україні налічується близько 20 тисяч озер: вони розкидані у заплавах річок, морських заливах та високо в горах.
171 просмотр. Обговорити (0)

Закарпатье издавна славится не только удивительными пейзажами, которые очаровывают художников и поэтов, но и лечебными базами, которые подарила сама природа, а люди сделали максимально удобными и комфортными.

3075 просмотров. Обсудить (0)

Популярність Чорна Гора здобула не лише завдяки своїй висоті. Туристів приваблює покинута астрономічна обсерваторія, яка розташовується майже на самісінькій вершині. Будівля отримала назву «Білий Cлон», тому що взимку з усіх боків вкривається снігом і льодом. Здалеку вона нагадує силует великої тварини.

315 просмотров. Обговорити (0)

Жители Шотландии, живущие неподалеку от всемирно известного озера Лох-Несс, ранним утром были шокированы странной находкой на берегу озера.

1303 просмотра. Обсудить (1)
Уникальный курорт на Закарпатье – Солотвинские озера до сих пор активно принимает туристов.
709 просмотров. Обсудить (0)

Поселок Солотвино на Тячевщине в Закарпатской области, в течение многих лет принимает отдыхающих на летний сезон. Еще с десяток лет назад отдых здесь приравнивали к курорту на Мертвом море, но в разы дешевле (далеко ехать не надо, соленая вода, лечебные грязи – в наличии).

3321 просмотр. Обсудить (1)

Коли збираємося у подорож, нам все частіше хочеться відшукати незвідані місця, яких не торкнулася цивілізація. Хоча, під час планування відпочинку, перше, що спадає на думку, – це найбільш популярні курорти. Там завжди багатолюдно і часто не проштовхнутися. Приємно, що Україна все ще може похвалитися віддаленими куточками, надійно захованими від чужих очей, тому давайте помандруємо.

1059 просмотров. Обговорити (0)
Коли збираємося у подорож, нам все частіше хочеться відшукати незвідані місця, яких не торкнулася цивілізація.
402 просмотра. Обговорити (0)

На околиці Солотвина розташувалися солоні озера: їхній мінеральний склад аналогічний водам Мертвого моря.

563 просмотра. Обговорити (0)

Коли збираємося у подорож, нам все частіше хочеться відшукати незвідані місця, яких не торкнулася цивілізація. Хоча, під час планування відпочинку, перше, що спадає на думку, – це найбільш популярні курорти. Там завжди багатолюдно і часто не проштовхнутися. Приємно, що Україна все ще може похвалитися віддаленими куточками, надійно захованими від чужих очей, тому давайте помандруємо.

1620 просмотров. Обговорити (0)

Щорічно влітку до Солотвино приїжджає багато туристів, щоб полежати в солоних озерах, куди ропа (насичена солями вода) потрапляє безпосередньо з шахти.

20132 просмотра. Обговорити (1)

Свыше 500 черных бакланов разрешили отстрелять охотникам в районе Мазурских озер /Варминьско-Мазурское воеводство/ местные власти.

1216 просмотров. Обсудить (0)

Цей День незалежності вирішили відсвяткувати по особливому - поїхати у Солотвино на озера. Говорять, там рай для тих, хто не вміє плавати. Через великий вміст солі людина спокійно тримається на воді. Їхати туди з Долини просто - по місту йде траса на Хуст.

9008 просмотров. Обговорити (5)

Як тільки путівцем, що тягнеться вздовж залізничної колії на проммайданчику дев'ятої шахти Солотвинського солерудника, що в Тячівському районі Закарпаття, пройшли на роботу шахтарі, трапилося неймовірне. Земля тихо розступилася, і з'явилося провалля діаметром 30 та глибиною 23 метри.

2773 просмотра. Обсудить (3)

Вже другий тиждень мешканці закарпатського селища Солотвино спостерігають, як земля зникає під ногами.

4214 просмотров. Обсудить (0)

Днями у селищі Солотвине Тячівського району Закарпаття утворилося п’ять карстових провалів радіусом близько чотирьох метрів, зруйновано частину залізничної колії солерудника. Як повідомили у прес-службі ГУ МНС України в Закарпатській області, експерти вважають, що техногенна катастрофа загрожує не тільки солекопальні, а й селищу.

1425 просмотров. Обсудить (0)