ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

перевибори

В Ужгородському прес-клубі відбулася прес-конференція народного депутата України, одного з лідерів політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП», заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Віталія Купрія.

161 просмотр. Обговорити (0)

Заступник голови ЦВК України та відомий юрист Андрій Магера відреагував на прийняте депутатами Закарпатської обласної ради Звернення до Президента щодо закону «Про освіту».

143 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...

30 квітня відразу у двох новостворених об’єднаних громадах – Іршавській та Перечинській відбудуться перевибори.

2802 просмотра. Обговорити (0)

Уряд на чолі з прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом вирішив підвищити рівень мінімальної зарплати для населення, і від цього нібито мало покращитися життя пересічного українця. Портал вирішив поцікавитися у своїх читачів, чи позначиться чергове "покращення" від влади на їхньому добробуті.

251 просмотр. Обговорити (0)

Cам Аваков на запитання про ймовірність своєї відставки відповів, що його "функція не бути зручним, а робити те, що повинен".

448 просмотров. Обговорити (0)

Як стало відомо в Ужгородській міській виборчій комісії розпочався перерахунок по 8-му одномандатному виборчому округу.

1793 просмотра. Обговорити (1)

За попередньою інформацією, Львівський апеляційний суд скасував постанову Закарпатського окружного адміністративного суду по справі №2а-4090/10/0770 і, відповідно, рішення обласної виборчої комісії щодо перевиборів до Закарпатської обласної ради по 9-му мажоритарному округу в місті Ужгород.

2125 просмотров. Обговорити (2)

В Ужгороді на трьох виборчих округах - № 7, 8, 9 вибори визнано такими, що не відбулися. Відповідно буде призначено повторне голосування.

1714 просмотров. Обговорити (1)

«Думаю, що чергові перевибори до парламенту України на сьогоднішній день не загрожують і наступними будуть вибори Президента в 2009 році", – переконаний Голова Трудової партії України Блоку Литвина, «батько української Конституції» Михайло Сирота.

965 просмотров. Обсудить (1)

Осередок "ДемАльянсу" в місті Ужгороді закликає новообраних депутатів до міської рад скласти мандати. За словами активістів, це – єдиний варіант проведення перевиборів в Ужгороді.

394 просмотра. Обговорити (0)