ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

плата

Абонентам радять уважно ознайомитись із умовами операторів у різних країнах

679 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Міністерство фінансів України оприлюднило показники регіонів щодо надходжень сплати за землю у порівнянні з першим кварталом минулого року та щодо виконання річних затверджених показників за січень –березень 2017-го року.

178 просмотров. Обговорити (0)

За надання послуг з проставлення апостиля Ужгородським відділом державної реєстрації актів цивільного стану справляється плата у розмірах, визначених законодавством.

250 просмотров. Обговорити (0)

Європейський союз незабаром стане зоною безкоштовного роумінгу. Уже з 15 червня за нього перестануть брати плату.
Відповідне повідомлення з'явилося на сайті Європейського парламенту.
Уже влітку мандрівники зможуть відправляти текстові повідомлення, дзвонити і користуватися мобільним інтернетом у країнах ЄС за тією ж ціною, за якою вони роблять це вдома. І жодної плати за роумінг.

214 просмотров. Обговорити (0)

Протягом 2016 року суб’єкти господарювання за ліцензії на право роздрібної та оптової торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами перерахували до місцевого бюджету Закарпатської області більше 27,3 млн грн.

344 просмотра. Обговорити (0)

Які підприємства в Ужгороді надають послуги з управління будинками, прибудинковою територією та об’єктами благоустрою за конкурсом, проведеним із призначення управителів багатоповерхівок і за якими тарифами для кожного з будинків...

252 просмотра. Обговорити (0)

Українська компанія вирішила дочекатися рішення Стокгольмського арбітражу.

182 просмотра. Обговорити (0)

В украинском Министерстве юстиции прошло регистрацию решение Национальной комиссии по осуществлению государственного регулирования в сфере связи и информатизации (НКРСИ), согласно которому уже с сегодняшнего дня в Украине возрастают тарифы на услуги местной телефонии.

680 просмотров. Обсудить (1)

За дев’ять місяців 2016 року «Закарпатгаз» протранспортував 280 мільйонів куб. м природного газу.

252 просмотра. Обговорити (0)

З 1 жовтня набули чинності нові тарифи на електроенергію, що відпускається для кожного класу споживачів, крім населення.

247 просмотров. Обговорити (0)

Чем ближе отопительный сезон, тем более интересуют украинцев растущие цены на коммунальные услуги.

528 просмотров. Обсудить (1)

Средний счет за коммунальные услуги у каждого жителя Украины может быть снижен через 3—5 лет в 2-3 раза.

605 просмотров. Обсудить (4)

В Закарпатській області юридичні та фізичні особи сплатили протягом січня-червня 2016 року 101 млн 77 тис. плати за землю. Кошти від сплати цього податку спрямовано до місцевих бюджетів краю. Минулого року протягом аналогічного періоду місцевим бюджетам перераховано 59 млн 929 тис. грн.

250 просмотров. Обговорити (0)
В марте подорожал свет. В мае прибавила в цене вода, а с июля вдвое вырастут в цене тарифы на тепло.
420 просмотров. Обсудить (0)

Июньские платежки станут последними «дешевыми» счетами за «коммуналку»: уже с июля плата вырастет за счет подорожания горячей воды (на 90%), с сентября — электроэнергии (на 25—30%).

527 просмотров. Обсудить (0)
Кабінет міністрів прийняв нову постанову в якій йдеться, що в період з початку і до кінця квітня цього року всі категорії громадян платитимуть за газ 7 гривень 19 копійок.
463 просмотра. Обговорити (0)

Із 1 березня 2016 року починають діяти нові тарифи на електричну енергію, що відпускається населенню, визначені постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 26.02.2015 року за №220, яка зареєстрована в Міністерстві юстиції України 02.03.2015 за №231/26676.

674 просмотра. Обговорити (0)

Полиция Украины готова сопровождать российские грузовики по украинской территории за 1170 гривен. Об этом сообщила пресс-служба Ассоциации международных автомобильных перевозчиков (АсМАП).

409 просмотров. Обсудить (2)

У зареєстрованих в особистому кабінеті клієнтів ТОВ «Закарпатгаз Збут» є можливість вже зараз завантажити рахунок за використаний газ у грудні. В особистому кабінеті можна також оплатити за газ онлайн. Це найбільш оперативний спосіб занесення даних в систему.

939 просмотров. Обговорити (0)

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, вирішила підвищити граничні тарифи на фіксований місцевий зв'язок у середньому на 17,5%.

268 просмотров. Обговорити (0)
Пенсіонери Закарпаття платитимуть за проїзд в громадському транспорті. Усе – через зміни у законах.
657 просмотров. Обговорити (1)

Вагомим джерелом наповнення місцевої скарбниці є єдиний податок на підприємницьку діяльність. Застосування спрощеної системи оподаткування це зручний спосіб ведення бізнесу, обліку та фінансової звітності.

409 просмотров. Обговорити (0)

За січень – листопад поточного року від платників податків м. Хуст та Хустського району до місцевих бюджетів надійшло 54 млн 171 тис. грн. Це на 1 млн 216 тис. грн, або на 2,3%, більше проти аналогічного періоду минулого року.

375 просмотров. Обговорити (0)

З початку року закарпатські виробники мінеральної води сплатили за користування надрами 5 млн 381 тис. грн.

393 просмотра. Обговорити (0)

З початку 2014 року ПАТ «Закарпатгаз» здійснив близько 1200 відключень від газопостачання споживачів, які порушили строки оплати послуг з газопостачання та користувались газом безоплатно. Така бездіяльність окремих споживачів природного газу може поставити під загрозу безперервне та безперебійне газопостачання в опалювальний сезон 2014-2015 рр.

669 просмотров. Обговорити (0)

Інформація про проведення державної реєстрації юридичної особи, про зміну місцезнаходження юридичної особи, про зміну найменування юридичної особи,

1984 просмотра. Обговорити (0)