ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

плата

Абонентам радять уважно ознайомитись із умовами операторів у різних країнах

642 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...

Міністерство фінансів України оприлюднило показники регіонів щодо надходжень сплати за землю у порівнянні з першим кварталом минулого року та щодо виконання річних затверджених показників за січень –березень 2017-го року.

161 просмотр. Обговорити (0)

За надання послуг з проставлення апостиля Ужгородським відділом державної реєстрації актів цивільного стану справляється плата у розмірах, визначених законодавством.

223 просмотра. Обговорити (0)

Європейський союз незабаром стане зоною безкоштовного роумінгу. Уже з 15 червня за нього перестануть брати плату.
Відповідне повідомлення з'явилося на сайті Європейського парламенту.
Уже влітку мандрівники зможуть відправляти текстові повідомлення, дзвонити і користуватися мобільним інтернетом у країнах ЄС за тією ж ціною, за якою вони роблять це вдома. І жодної плати за роумінг.

192 просмотра. Обговорити (0)

Протягом 2016 року суб’єкти господарювання за ліцензії на право роздрібної та оптової торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами перерахували до місцевого бюджету Закарпатської області більше 27,3 млн грн.

328 просмотров. Обговорити (0)

Які підприємства в Ужгороді надають послуги з управління будинками, прибудинковою територією та об’єктами благоустрою за конкурсом, проведеним із призначення управителів багатоповерхівок і за якими тарифами для кожного з будинків...

235 просмотров. Обговорити (0)

Українська компанія вирішила дочекатися рішення Стокгольмського арбітражу.

163 просмотра. Обговорити (0)

В украинском Министерстве юстиции прошло регистрацию решение Национальной комиссии по осуществлению государственного регулирования в сфере связи и информатизации (НКРСИ), согласно которому уже с сегодняшнего дня в Украине возрастают тарифы на услуги местной телефонии.

664 просмотра. Обсудить (1)

За дев’ять місяців 2016 року «Закарпатгаз» протранспортував 280 мільйонів куб. м природного газу.

231 просмотр. Обговорити (0)

З 1 жовтня набули чинності нові тарифи на електроенергію, що відпускається для кожного класу споживачів, крім населення.

224 просмотра. Обговорити (0)

Чем ближе отопительный сезон, тем более интересуют украинцев растущие цены на коммунальные услуги.

507 просмотров. Обсудить (1)

Средний счет за коммунальные услуги у каждого жителя Украины может быть снижен через 3—5 лет в 2-3 раза.

582 просмотра. Обсудить (4)

В Закарпатській області юридичні та фізичні особи сплатили протягом січня-червня 2016 року 101 млн 77 тис. плати за землю. Кошти від сплати цього податку спрямовано до місцевих бюджетів краю. Минулого року протягом аналогічного періоду місцевим бюджетам перераховано 59 млн 929 тис. грн.

233 просмотра. Обговорити (0)
В марте подорожал свет. В мае прибавила в цене вода, а с июля вдвое вырастут в цене тарифы на тепло.
404 просмотра. Обсудить (0)

Июньские платежки станут последними «дешевыми» счетами за «коммуналку»: уже с июля плата вырастет за счет подорожания горячей воды (на 90%), с сентября — электроэнергии (на 25—30%).

505 просмотров. Обсудить (0)
Кабінет міністрів прийняв нову постанову в якій йдеться, що в період з початку і до кінця квітня цього року всі категорії громадян платитимуть за газ 7 гривень 19 копійок.
440 просмотров. Обговорити (0)

Із 1 березня 2016 року починають діяти нові тарифи на електричну енергію, що відпускається населенню, визначені постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 26.02.2015 року за №220, яка зареєстрована в Міністерстві юстиції України 02.03.2015 за №231/26676.

657 просмотров. Обговорити (0)

Полиция Украины готова сопровождать российские грузовики по украинской территории за 1170 гривен. Об этом сообщила пресс-служба Ассоциации международных автомобильных перевозчиков (АсМАП).

394 просмотра. Обсудить (2)

У зареєстрованих в особистому кабінеті клієнтів ТОВ «Закарпатгаз Збут» є можливість вже зараз завантажити рахунок за використаний газ у грудні. В особистому кабінеті можна також оплатити за газ онлайн. Це найбільш оперативний спосіб занесення даних в систему.

906 просмотров. Обговорити (0)

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, вирішила підвищити граничні тарифи на фіксований місцевий зв'язок у середньому на 17,5%.

257 просмотров. Обговорити (0)
Пенсіонери Закарпаття платитимуть за проїзд в громадському транспорті. Усе – через зміни у законах.
643 просмотра. Обговорити (1)

Вагомим джерелом наповнення місцевої скарбниці є єдиний податок на підприємницьку діяльність. Застосування спрощеної системи оподаткування це зручний спосіб ведення бізнесу, обліку та фінансової звітності.

399 просмотров. Обговорити (0)

За січень – листопад поточного року від платників податків м. Хуст та Хустського району до місцевих бюджетів надійшло 54 млн 171 тис. грн. Це на 1 млн 216 тис. грн, або на 2,3%, більше проти аналогічного періоду минулого року.

366 просмотров. Обговорити (0)

З початку року закарпатські виробники мінеральної води сплатили за користування надрами 5 млн 381 тис. грн.

383 просмотра. Обговорити (0)

З початку 2014 року ПАТ «Закарпатгаз» здійснив близько 1200 відключень від газопостачання споживачів, які порушили строки оплати послуг з газопостачання та користувались газом безоплатно. Така бездіяльність окремих споживачів природного газу може поставити під загрозу безперервне та безперебійне газопостачання в опалювальний сезон 2014-2015 рр.

658 просмотров. Обговорити (0)

Інформація про проведення державної реєстрації юридичної особи, про зміну місцезнаходження юридичної особи, про зміну найменування юридичної особи,

1976 просмотров. Обговорити (0)