ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

соцвиплати

Реєстр спростить процедуру пошуку недобросовісних отримувачів пільг

574 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...

Пенсії збільшуватимуться щорічно в автоматичному режимі

415 просмотров. Обговорити (0)

Міністр соціальної політики Павло Розенко заявив про чергове підвищення соціальних стандартів, зокрема нагадав про зростання зарплат та пенсій, що чекають на українців уже цього року.
Розенко повідомив, що восени уряд планує здійснити перерахунок пенсій тим українцям, яким останні роки не здійснювали цей перерахунок, - передає офіційний сайт Кабміну.

308 просмотров. Обговорити (0)

Українські пенсіонери вже з 1 травня 2017 року отримають збільшену пенсію. Уряд підняв пенсії та прожитковий мінімум, хоча на добробуті громадян це навряд чи позначиться.

476 просмотров. Обговорити (0)

Знакова подія у банківській сфері відбулася цими днями у Києві. Там відбувся суд у справі про скасування постанови Кабінету Міністрів № 37 від 20 січня 2016 року, якою різко посилювалися критерії відбору банків для виплати через них зарплат бюджетникам, пенсій, державної соцдопомоги тощо.

307 просмотров. Обговорити (0)
Мінсоцполітики припиняє соцвиплати переселенцям з Донецької та Луганської областей, щоб виявити шахраїв. Рішення продиктоване тим, що деякі жителі Донбасу отримують соцвиплати і пенсії на підконтрольній Україні території, під виглядом вимушених переселенців, а потім повертаються назад додому, в так звані ДНР і ЛНР. При цьому, без соціальних виплат залишаться і справжні переселенці.
318 просмотров. Обговорити (0)