ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

ДПА

Департамент освіти і науки Закарпатської ОДА оприлюднив інформацію про результати реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання в області.

233 просмотра. Обговорити (0)

Директор Українського центру оцінювання якості освіти розповів про новації, які необхідно знати майбутнім випускникам, готуючись до тестування в наступному році.

304 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...

Руководством Государственной налоговой службы принято решение ввести удлиненный рабочий день на весь период перерегистрации плательщиков единого налога. Так, до 25 января 2012 года налоговые органы в Закарпатской области будут работать в будние дни до 20:00, в субботу - до 16:00 (выходной - воскресенье).

1160 просмотров. Обсудить (1)

Із 1 січня 2012 року набрали чинність зміни, внесені до Податкового кодексу України щодо спрощеної системи оподаткування.

730 просмотров. Обговорити (0)

Із 1 січня 2012 року підлягатимуть обов’язковій реєстрації податкові накладні із сумою понад 10 тис. грн. ПДВ у накладній, а податкові накладні, виписані на операції з постачання підакцизних товарів та товарів, ввезених на митну територію України, підлягатимуть обов’язковій реєстрації незалежно від суми ПДВ в одній податковій накладній.

776 просмотров. Обговорити (0)

Закарпатському підприємцю донараховано понад півмільйона гривень податку на доходи фізичних осіб за фіктивні операції з грибами, - так податкова повкиталася з бізнесменом...

762 просмотра. Обговорити (0)

Це стосується таких податків і зборів: податку на прибуток, податку на додану вартість (для платників з квартальним звітним періодом), екологічного податку, плати за спецвикористання води та спецвикористання лісових ресурсів, плати за користування надрами, туристичного збору та збору за місця для паркування транспортних засобів.

848 просмотров. Обговорити (0)

З початку дії Закону до ДПА у Закарпатській області надійшло 8 запитів про доступ до публічної інформації, з яких 5 від фізичних осіб, 2 від юридичних осіб та 1 запит від громадської організації.

1227 просмотров. Обговорити (0)

ДПА у Закарпатській області повідомляє, що в серпні 2011 року будуть проводитися такі “гарячі лінії”:

1392 просмотра. Обговорити (0)

Про це вчора під час прес-конференції, на якій було підбито підсумки кампанії декларування доходів громадян, повідомив заступник голови ДПА у Закарпатській області Микола Бутенко.

974 просмотра. Обговорити (0)

За інформацією ДПА у Закарпатській області, члени Громадської ради при ДПА у Закарпатській області 25 травня 2011 року на засіданні обговорили ряд питань, які хвилюють підприємництво краю. Відкрив засідання голова Громадської ради Василь Рябич, який ознайомив учасників зібрання з порядком денним зібрання.

1244 просмотра. Обговорити (0)

На сьогодні до органів податкової служби Закарпатської області декларації про отримані у 2010 році доходи подали 2791 громадян. Із усіх поданих декларацій – 458 декларацій подали громадяни, які були зобов’язані це зробити.

1564 просмотра. Обговорити (0)

За два місяці 2011 року підрозділ апеляцій ДПА в області скасував 3 податкові повідомлення-рішення (рішення) на 434,5 тис. грн.

936 просмотров. Обговорити (0)

Як повідомили кореспондентам UA-Reporter.com у відділі внутрішньої безпеки при ДПА у Закарпатській області Управління внутрішньої безпеки ДПА України протягом січня – листопада 2010 року ними було проведено 133 службові перевірки та розслідування щодо працівників органів державної податкової служби...

1075 просмотров. Обговорити (0)

Про стан розгляду справ у судах за участю податкових органів та суб’єктів господарювання розмовляємо з керівником юридичного управління Державної податкової адміністрації у Закарпатській області Олександром Рогалем.

778 просмотров. Обговорити (0)

В газеті «Голос України» 4 грудня цього року опубліковано Податковий кодекс України, переважна більшість положень якого набере чинності з 1 січня 2011 року.

797 просмотров. Обговорити (0)

Як повідомили кореспонденту UA-Reporter.com у Відділі масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПА у Закарпатській області, наказом ДПА України від 10 листопада 2010 року начальником Державної податкової інспекції у Тячівському районі призначено Володимира Михалчича.

2257 просмотров. Обговорити (0)

Як повідомили кореспондентам UA-Reporter.com у відділі внутрішньої безпеки при ДПА у Закарпатській області УВБ ДПА України, відділом внутрішньої безпеки при ДПА у Закарпатській області Управління внутрішньої безпеки ДПА України протягом січня – жовтня 2010 року проведено 129 службових перевірок...

996 просмотров. Обговорити (0)

У січні-вересні 2010 року до органів державної податкової служби області надійшло 152 первинні скарги платників податків на 204 податкові повідомлення-рішення (рішення).

916 просмотров. Обговорити (0)

Через значну кількість товарів, зокрема, побутової техніки, брендових товарів, одягу, які завозяться в Україну з використанням різних схем ухилення від сплати податків і їх реалізація на її території без підтверджуючих документів, посилився контроль за рухом такого товару.

781 просмотр. Обговорити (0)

Із квітня 2010 р. у країні проводиться комплекс оперативно-розшукових, перевірочних та профілактичних заходів під умовною назвою "Щит". Операцію спрямовано на протидію незаконному переміщенню товарів через державний кордон та їх подальшому обігу на внутрішньому ринку України, виявлення та руйнування схем ухилення від оподаткування у вказаній сфері та мобілізації коштів до бюджету.

872 просмотра. Обговорити (0)

Для зручності мешканців Закарпаття та з метою сприяння доступності громадян області до керівництва органів державної податкової служби області продовжується практика проведення виїзних особистих прийомів громадян керівництвом обласної податкової адміністрації.

844 просмотра. Обговорити (0)

Налагодження партнерських відносин з платниками податків вимагає від податкових органів постійного вивчення та врахування у своїй діяльності громадської думки. Тому підрозділи масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПА у Закарпатській області провели у ІІI кварталі 2010 року в містах і районах області чергове вивчення громадської думки щодо оцінки діяльності органів податкової служби.

1178 просмотров. Обговорити (0)

У ході проведення планової документальної перевірки ТОВ «Х» працівниками податкової служби встановлено заниження суми податку на додану вартість, яка підлягає сплаті в бюджет, у розмірі 5,5 млн. грн.

915 просмотров. Обговорити (0)

У цілому до Зведеного бюджету підрозділами оподаткування фізичних осіб області забезпечено надходження 527,5 млн. грн.

917 просмотров. Обговорити (0)

Виноградівські податківці намагаються максимально сприяти громадянам у розв’язанні нагальних проблем з питань оподаткування. Своєчасний і об’єктивний розгляд звернень громадян, задоволення їх законних прав та інтересів є пріоритетним напрямком роботи органів державної податкової служби.

972 просмотра. Обговорити (0)

Для підтримання безпечних умов роботи працівників органів державної податкової служби, запобігання втягування їх у протиправну діяльність, попередження та розкриття корисливих та інших умисних злочинів, пов’язаних із службовою діяльністю, у відділі внутрішньої безпеки при ДПА у Закарпатській області УВБ ДПА України з 1998 року працює «телефон довіри» 3-52-70.

1227 просмотров. Обговорити (0)

Як повідомили кореспонденту UA-Reporter.com у відділі масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПА у Закарпатській області, в державній податковій адміністрації області пройшли деякі кадрові зміни...

1731 просмотр. Обговорити (0)

Сьогодні, 2 липня 2010 року, працівники податкової служби Закарпаття відзначають своє професійне свято.

1120 просмотров. Обговорити (0)