ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

стрес

Лягати в 22:10 і берегти себе від стресів зранку рекомендують английські дослідники

220 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Що відбувається з організмом, коли ви вживаєте трохи винного напою

123 просмотра. Обговорити (0)

Експерти назвали професії, які призводять до РЕВ

336 просмотров. Обговорити (0)

Настала епоха найбільшої сексуальної свободи за всю історію людства. Технології прогресують і за останні 40 років було придумано безліч засобів, наприклад такі як протизаплідні таблетки, які надали людям нові можливості.

343 просмотра. Обговорити (0)

З настанням віку 30 років багато жінок впадають в панічний стан. Для одних цей вік дає можливість змінити своє життя, коли інші вважають інакше. Щоб пережити тривожний стан з настанням кризи 30 років і отримати з цього користь, розповість портал "Знай".
Не варто плутати кризу середнього віку і кризу 30 років, необхідно виявити ці симптоми і побороти їх.

347 просмотров. Обговорити (0)

Свята сильно розслаблюють, тому втягнутися в режим робочих буднів дуже важко. Вихід на роботу після вихідних провокує тяжкі відчуття, які можуть призвести до депресивного стану і стресових ситуацій. Тому психологи не рекомендують будувати серйозні плани на перші робочі дні.

208 просмотров. Обговорити (0)

Графік роботи з 9 ранку до 5 вечора, на думку вчених, погано позначається на самопочутті, знижує працездатність та погіршує здоров'я.

440 просмотров. Обговорити (0)

Депресія настає з різних причин, але ознаки її прояви практично у кожного однакові. Якщо уявити людину в цьому пригніченому стані, перед очима вимальовується картина заплаканої дівчини закритою в своїй кімнаті. Глибока депресія виглядає саме так, але існує і легка ступінь, яка в підсумку призводить до важких наслідків для психіки.

218 просмотров. Обговорити (0)

Кожна жінка в середньому втрачає близько ста волос в день. Але фахівцям дуже важко виявити точне число, так як випадіння волосся відбувається з різних причин.

305 просмотров. Обговорити (0)

Норвезькі психологи в ході дослідження дійшли висновку, що дітей варто відправляти до дитсадочка у біль свідомому віці, а ясельні групи можуть викликати неабиякий стрес, що може потягнути за собою проблеми пристосування до середовища з дітьми у більш старшому віці.

За даними дослідження вчених, відвідування дошкільних навчальних закладів вкрай негативно може відобразитися на здоров'ї малюка.

588 просмотров. Обговорити (0)

Вчені з англійського клінічного центру провели ряд випробувань, щоб дізнатися, яким чином стрес у чоловіків впливає на їхнє здоров'я.

230 просмотров. Обговорити (0)

Щодня, кожен другий чоловік на планеті перебуває у стресовому стані на робочому місці. Медики розповіли, як можна зняти напругу, не встаючи зі стільця.

Останнім часом набирає популярність прогресивна м'язова релаксація. Вона допомагає фокусувати увагу на різних групах м'язів, розслабляти та напружувати м'язи. Наступні вправи корисно виконувати під час роботи.

178 просмотров. Обговорити (0)

Група вчених з Хайфського університету в ході серії досліджень прийшла до висновку, що агресія та образи в інтернеті провокують в людині прихований, але постійний стрес.

244 просмотра. Обговорити (0)

Голлівудська акторка та багатодітна мати, Анджеліна Джолі була госпіталізована з вагою у 35 кл при зрості 169 см. Шанувальники і всі, хто знає акторку надзвичайно хвилюються за життя красуні.

3439 просмотров. Обговорити (0)