Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Шахтар

Після 19-ти турів лідирує донецький "Шахтар". На другому місці — "Динамо". Першу трійку замикає "Зоря".

125 просмотров. Обговорити (0)

УЄФА на своєму офіційному сайті опублікував суми компенсації клубам за участь їх футболістів у відборі й фінальній частині чемпіонату Європи 2016 року у Франції.
Всього було розділено 150 мільйонів серед 641-го клубу з 54-х національних асоціацій.

150 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Новачок донецького "Шахтаря" блискуче проявляє себе вже з перших матчів.

118 просмотров. Обговорити (0)

У фінальному матчі ДЮФЛ України U-16, 25 червня ФК «Динамо» здобуло впевнену перемогу над «Шахтарем» в Ужгороді, на стадіоні «Авангард».

398 просмотров. Обговорити (1)

Динамо програло Шахтарю в рамках 34 туру чемпіонату України з футболу, не оновило історичний рекорд, але стало чемпіоном достроково.

221 просмотр. Обговорити (0)

Сьогодні, 14 грудня, у Ньоні (Швейцарія) пройшло жеребкування 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів

Київське "Динамо" вперше за 17 років пройшло груповий етап Ліги Чемпіонів. Тоді знаменита команда Лобановського поступилася лише у півфіналі турніру "Баварії".

291 просмотр. Обговорити (0)

У матчі 16 туру чемпіонату України "Говерла" на стадіоні "Авангард" поступилась "Шахтарю" з рахунком 1:6.

295 просмотров. Обговорити (0)

У матчі 18-го туру чемпіонату України U 19 «Шахтар» зустрічався на виїзді з ужгородською «Говерлою».

299 просмотров. Обговорити (0)
У п’ятому турі групового етапу Ліги чемпіонів донецький “Шахтар” на “Арені Львів” зазнав мінімальної поразки від мадридського “Реалу” з рахунком 3:4. “Реал” вийшов вперед уже на 18-й хвилині зустрічі завдяки голу лідера атак португальця Кріштіану Роналду.
У другому таймі іспанці швидко довели рахунок до розгромного — на 50-й хвилині з передачі К.Роналду відзначився Модріч, а че
582 просмотра. Обговорити (0)
Приїзд мадридського «Реала» до Львова викликав справжній фурор. В аеропорту суперника «Шахтаря» по Ліги чемпіонів очікувало порядку 1000 осіб. Тим, хто хотіли стояти у перших рядах і спробувати дістати автограф у когось із зірок «галактіктікос», чергу біля виходу з терміналу потрібно було займати години за півтори, а то й більше, до прильоти мадридців.
1090 просмотров. Обговорити (0)

Сьогодні донецький "Шахтар" на "Львів Арені" зіграє з австрійським "Рапідом" матч-відповідь плей-офф Ліги чемпіонів

377 просмотров. Обговорити (0)

Відбулися перші матчі останнього в цьому році туру Чемпіонату України. «Динамо» на своєму полі впевнено перемагає донецький «Металург», а «Шахтар» у Львові — «Говерлу».

439 просмотров. Обговорити (0)

Захисник «Шахтаря» Олександр Кучер розповів про матч в чемпіонаті України проти «Говерли». Нагадаємо, матч "Шахтар" - "Говерла" відбудеться сьогодні, 5 грудня, у Львові. Початок о 19.00.

388 просмотров. Обговорити (0)

Тому що гравці швидкі, технічні, вмілі, використовують всі моменти по повній, зауважує головний тренер ужгородців, а "ми в простих ситуаціях допускаємо помилки не тільки з топ-клубами".

425 просмотров. Обговорити (0)

Як стало відомо кореспонденту UA-Reporter.com, змінено час початку матчу між "Закарпаттям" і "Шахтарем". На прохання донецького "Шахтаря" матч 11 туру Прем'єр-ліги в Ужгороді перенесено на годину назад.

1062 просмотра. Обговорити (0)

Мірча Луческу, головний тренер "Шахтаря", після кубкового матчу з "Закарпаттям" (4:1):
- Я був у хорошому сенсі вражений грою "Закарпаття" у першому таймі. Вони грали дуже добре. Мені довелося в перерві жорстко поговорити зі своїми футболістами.

1388 просмотров. Обговорити (0)

Сьогодні відбулося жеребкування 1/8 фіналу DATAGROUP Кубок України. Донецькому «Шахтареві» доля вибрала в суперники «Закарпаття».

710 просмотров. Обговорити (0)

У стартовому турі другого кола чемпіонату України лідер за втраченими очками донецький "Шахтар" приймав аутсайдера ужгородське "Закарпаття". Боротьби в матчі не вийшло - вже після першого тайму було ясно, що гра закінчиться переконливою перемогою "гірників". Так і сталось - "Шахтар" забив п'ять голів, не отримавши у відповідь жодного.

1024 просмотра. Обсудить (1)

Минулого тижня підопічні Шарана провели останні два спаринги проти литовського «Каунаса» та сербського ОФК «Белград». Перший поєдинок завершився нульовою нічиєю, то в другому закарпатці поступилися бронзовому призеру Сербії з результатом 0:1.

831 просмотр. Обсудить (0)

Усупереч невтішним прогнозам, у п'ятницю всі клуби «вишки» пройшли атестацію ФФУ, включно з алчевською «Сталлю» та харківським «Арсеналом». Того ж дня відбулося жеребкування календаря 15-го чемпіонату України.

923 просмотра. Обсудить (0)

Вчора в НСК “Олімпійський” відбувся футбольний поєдинок між ОСК “Закарпаття” (м.Ужгород) та київським “Динамо”. Ужгородці в цьому матчі, на відміну від попередніх, практично нічого не змогли протиставити суперникам. Як результат, “Динамо” святкувало перемогу з “сухим” рахунком — 3:0.

771 просмотр. Обсудить (0)

Сьогодні в Україні стартує друге коло національної футбольної першості. Шістнадцять команд зіграють у восьми містах країни. Першими о 17.00 на поле вийдуть: "Волинь"– "ЗАКАРПАТТЯ", "Іллічівець"–"Шахтар" і "Таврія"–"Борисфен", "Ворскла" – "Металург" (Запоріжжя).