ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

зелений

Супутник NASA Landsat 8 зафіксував в Гранітної гавані Антарктиди незвичайне явище. На узбережжі виріс зелений лід.

220 просмотров. Обговорити (0)

Сільський туризм Закарпаття протягом останніх років відчуває певні коливання показників (кількість туристів, кількість продаж послуг), як у сторону зростання так і у сторону спадання.

251 просмотр. Обговорити (0)
Загрузка...

05 вересня 2015 року активісти Закарпатського обласного осередку української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату та громадської організації «Пам'ять Європи» прибиратимуть територію майбутнього спортивно-реабілітаційного центру інвалідів за адресою м. Ужгород, вул. Ф.Тіхого, 13 «Б».

231 просмотр. Обговорити (0)

В Ужгороді відбулася презентація нового пілотного міжурядового швейцарсько-українського проекту розвитку лісового господарства Закарпаття FORZA.

1509 просмотров. Обсудить (0)

У Закарпатській області відбувається активний процес становлення зеленого туризму. Селяни надають відповідні послуги мандрівникам не лише стихійно, але й реєструють свою діяльність у відповідних органах.

918 просмотров. Обсудить (0)

У 2004 році у Рахівському районі Закарпаття значно розширилася база підприємств туристично-рекреаційної галузі — вона збільшилась на 11 об’єктів.

1132 просмотра. Обсудить (0)

У Хустському районі Закарпаття зареєстрована й активно працює громадську організація – спілка громадян “Сільський зелений туризм” з центром у смт. Вишково.

1002 просмотра. Обсудить (0)