ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Sakura Wine

Фестиваль розового вина Sakura Wine, который проходит в Ужгороде в рамках масштабного, более чем двухнедельного «Сакура Фест», официально начался в историко-культурном комплексе «Совиное гнездо».

1055 просмотров. Обсудить (2)

В Ужгороді у «Совиному гнізді» і біля нього кипить робота – завершуються останні приготування до старту фестивалю Sakura Wine, який сьогодні починає свою триденну роботу в рамках «Сакура Фест».

556 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Вже в п'ятницю, 21 квітня стартує фестиваль «Sakura Wine». Розпочнеться фестиваль о 14:00 радісною для міста подією: висадкою дерев сакури в скверику Героїв Небесної Сотні і триватиме всі три дні уїк-енду - до вечора неділі 23 квітня.
«Sakura Wine» буде проходити в підвалах, верхніх залах і на відкритих майданчиках історико-архітектурного комплексу «Совине гніздо».

610 просмотров. Обговорити (0)

Вже в п'ятницю, 21 квітня стартує фестиваль "Sakura Wine". Розпочнеться фестиваль о 14:00 радісною для міста подією: висадкою дерев сакури в скверику Героїв Небесної Сотні і триватиме всі три дні уїк-енду - до вечора неділі 23 квітня.

254 просмотра. Обговорити (0)

Ужгород як винну столицю виноробного краю – Закарпаття презентують на фестивалі «Sakura Wine», який у рамках «Сакура Фест» вперше проходитиме цього року. Як розповіла сьогодні на прес-конференції координатор «Sakura Wine» Ольга Тоїчкіна, почнеться фестиваль у п’ятницю, 21 квітня, об 11 годині саджанням деревцят сакури у скверику Героїв Небесної сотні і триватиме усі три дні уік-енду – до вечора неділі 23 квітня.

246 просмотров. Обговорити (0)

Ужгород как винную столицу винодельческого края – Закарпатья представят на фестивале «Sakura Wine», который в рамках «Сакура Фест» впервые пройдет в этом году.

495 просмотров. Обсудить (0)

"Sakura Wine" - это новый формат винного фестиваля для Ужгорода, целью которого является развивать винную культуру Закарпатья, показать потенциал края туристам и местным жителям.

992 просмотра. Обсудить (1)

Подготовительное совещание по проведению в Ужгороде традиционного «Сакура Феста» провели в городском совете.

661 просмотр. Обсудить (0)