ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Теребля

Це мальовниче водосховище, що розкинулося на річці Теребля, споруджене в 1955 році.
297 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Шість років тому після техногенної катастрофи для жителів Солотвина звели мікрорайон у закарпатському селищі Теребля. Чому люди не поспішають обживатися на новому місці?

291 просмотр. Обговорити (0)

Однак, аби захистити селян від паводків, необхідно збудувати на території селища ще чотири водозахисні споруди.

166 просмотров. Обговорити (0)
"Містечко" у Тереблі, куди мали б переселити мешканців закарпатського Солотвина й досі пустує, а всі об’єкти знаходяться у підвішеному стані, адже не взяті на баланс.
207 просмотров. Обговорити (0)

Вследствие значительного поднятия уровня воды в реке Теребля на автомобильной дороге местного значения вблизи с. Кричево Тячевского района было подмыто земполотно дороги длиной 150-200 метров, чем ограничено движение транспортных средств, сообщили в Управлении ГСЧС в Закарпатской области.

495 просмотров. Обсудить (0)

Цей відрізок дороги, який сполучає село Кричево із центральною автотрасою "Угля - Тячів", постійно піддається руйнації водних потоків річки Тереблі.

354 просмотра. Обговорити (1)

Відрізок дороги, який сполучає село Кричево із центральною автотрасою "Угля - Тячів", постійно піддається руйнації водних потоків річки Теребля.

1118 просмотров. Обговорити (1)

Из-за длительной и сильной жары и малого количества осадков русло реки Теребля в Буштино Тячевского района на Закарпатье почти совсем пересохло...

2487 просмотров. Обсудить (4)
Штучний водоспад утворився кілька днів тому, внаслідок підвищення рівня річкових вод.
1000 просмотров. Обговорити (0)

Щоб захищати Україну в зоні АТО, 24-річний Микола Куцина з Тереблі полишив заробітчанство у Чехії, за свої кревні купив усю амуніцію. І як не відмовляли батьки, все ж подався на «гарячий» схід. 92 дні солдат-зенітник у складі 24-ї механізованої бригади провів у зоні АТО, з них місяць вистояв на пекельному 29-му блокпосту, під щоденними обстрілами артилерії бойовиків.

871 просмотр. Обговорити (2)

У Тереблі. Це житло було збудоване для переселення мешканців селища Солотвино, яке потерпає від провалів, однак солотвинці не виявляють великого бажання переселятися на нове місце.

1725 просмотров. Обговорити (0)

В новом квартале в пгт. Теребля Тячевского района на Закарпатье могут дать жилье 600 вынужденным переселенцам. Для этого, однако, требуется специальное правительственное постановление, - сообщили в пресс-службе Закарпатской ОГА.

1377 просмотров. Обсудить (2)

У 2008 році, перебуваючи на відпочинку з родиною на Закарпатті, познайомився з Миколою Іваниною (на фото). Буквально кілька хвилин розмови — і з’явилося відчуття, що мій співбесідник — неординарна особистість. А коли почав читати подарований ним роман “Синевирський бокораш”, то зрозумів, що маю справу з талановитим літератором. І ось у моїх руках нове видання...

534 просмотра. Обговорити (0)

Рівно рік тому, 19 листопада 2013 року на Закарпатті урочисто відкрили мікрорайон у селищі Теребля, Тячівського району, для переселення мешканців Солотвина, житло яких підпадає під зону техногенної катастрофи – має загрозу піти під землю внаслідок карстових проваль над виробітками соляних шахт.

715 просмотров. Обговорити (0)

Именно об этом вчера, 18 ноября, говорили на заседании комиссии по вопросам техногенно-экологической безопасности и чрезвычайных ситуаций в Тячевской РГА, - сообщает ее пресс-служба.

1332 просмотра. Обсудить (0)

Біля дамби на Теребля-Ріцькій ГЕС, що на Закарпатті, у воді зібрались тонни сміття, і складається враження, що воно нікого не цікавить.

1066 просмотров. Обговорити (0)

У четвер, 23 жовтня, з 9.30 голова обласної державної адміністрації В.Губаль перебуватиме з робочою поїздкою у Тячівському районі. Основна мета – вивчити стан справ із мікрорайоном, зведеним у с.Теребля, для відселення людей, чиїм помешканням загрожує катастрофа у селищі Солотвино.

411 просмотров. Обговорити (0)

Сегодня председатель Тячевской райгосадминистрации Петр Голубка провел совещание с руководителями структурных подразделений райгосадминистрации, служб, учреждений и организаций района.

1332 просмотра. Обсудить (3)

Чтобы переселить людей из зоны техногенной катастрофы в Солотвино, Закарпатской власти нужно будет полгода-год времени. Новый поселок Теребля уже построили, на возведение домов потратили сто миллионов гривен, и жители неохотно туда переселяются.

1967 просмотров. Обсудить (0)

В селе Теребля Тячевского района на Закарпатье ощущается нехватка родильного отделения. Роженицы должны ехать за десятки километров, чтобы родить ребенка. А дороги то ведь не везде хорошие...

1418 просмотров. Обсудить (2)

Ще восени минулого року мали відкрити хвалений Тереблянський житловий квартал, а 133 солотвінських сімей, переселених із небезпеченої техногенної зони рудника, повинні були отримати ключі від нових осель із усіма зручностями.

910 просмотров. Обговорити (1)

В пятницу, 20 декабря, торжественно открыли школу в новом учебно - воспитательном комплексе в микрорайоне Теребли, которую возвели для переселенцев из Солотвина.

1306 просмотров. Обсудить (0)

Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул високо оцінив умови, створені у новому житловому мікрорайоні закарпатського села Теребля для майбутніх переселенців із небезпечних зон смт. Солотвино.

435 просмотров. Обговорити (0)

Цей проект, переконаний голова Закарпатської ОДА Олександр Ледида, дасть потужний поштовх у розвитку не тільки села, а й усього регіону, та забезпечить роботою місцевих жителів.

389 просмотров. Обговорити (0)

Как сообщалось ранее, сегодня, 19 ноября, вице-премьер-министр Украины Александр Вилкул с рабочей поездкой посетил Закарпатье. Большую часть своего визита он посвятил новому жилому комплексу в селе Теребля Тячевского района.

1911 просмотров. Обсудить (0)

Сегодня, 19 ноября, Закарпатскую область с рабочим визитом посетил Вице-премьер-министр Украины Александр Вилкул. Сегодня он открыл школу, дошкольное учреждение и побывал на территории нового жилого комплекса в Теребле.

2556 просмотров. Обсудить (0)

Саме у цьому сьогодні запевнив забудовник обласне керівництво, яке навідалось на житловий комплекс для солотвинських переселенців. Нагадаємо, на урочисте відкриття в кінці жовтня заплановано приїзд Президента України Віктора Януковича. Тож голова ОДА Олександр Ледида завітав на об’єкт, щоб переконатись у якій стадії завершення робіт.

1105 просмотров. Обговорити (0)

У вівторок, 1 жовтня, перший заступник голови Закарпатської ОДА Ігор Свищо відвідав будівництво житлового мікрорайону у селі Теребля, Тячівського району.

367 просмотров. Обговорити (0)