ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

рішення

Положення про загальну міську електронну реєстрацію дітей дошкільного віку до дошкільних навчальних закладів та навчально-виховних комплексів Ужгорода, а також Правила електронної реєстрації затвердили сьогодні члени виконкому Ужгородської міської ради.

51 просмотр. Обговорити (0)

Серед них - «Про призначення головного лікаря обласного центру медико-соціальної експертизи». Доповідав Маркович Володимир Петрович – директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації.

105 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Депутати Закарпатської облради розглянуть проект рішення „Про внесення змін до Програми підвищення спроможності та покращення умов несення служби у відділах прикордонної служби на українсько-угорському та українсько-румунському державних кордонах (на ділянці відповідальності Мукачівського прикордонного загону) розташованих на території Закарпатської області, на 2016-2020 роки".

125 просмотров. Обговорити (0)

Він спрямований на завершення будівництва та реконструкції об’єктів соціальної сфери краю.

172 просмотра. Обговорити (0)
Закарпатські депутати проголосували за внесення змін до Програми ефективності його функціонування.
221 просмотр. Обговорити (0)

У четвер, 27 квітня, голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс провів перше пленарне засідання сьомої сесії облради.

545 просмотров. Обговорити (0)

Напередодні голосування за скасування візового режиму для України, яке заплановане на четвер, 6 квітня, Європарламент підтримав це рішення.

697 просмотров. Обговорити (0)

Сьогодні, 23 березня, в Ужгороді відбулося друге пленарне засідання шостої сесії облради, яке провів Михайло Рівіс.

207 просмотров. Обговорити (0)

Після того, як Мукачівська міськрада без будь-яких попереджень і погоджень із управлінням культури ОДА вилучила будівлю Закарпатського обласного театру драми та комедії з оперативного управління цього закладу, передала її на баланс міського відділу культури й прийняла рішення про створення міського театру, обласний театр із Мукачева переходить до Хуста.

264 просмотра. Обговорити (0)
Вчора, 12 жовтня, в обласному центрі Закарпаття розпочався опалювальний сезон. Це питання одне з перших, за яке проголосували ужгородські депутати на засіданні міськвиконкому.
278 просмотров. Обговорити (0)

У четвер, 22 вересня, під головуванням Михайла Рівіса відбулося друге пленарне засідання четвертої сесії обласної ради VII скликання.

240 просмотров. Обговорити (0)

Наразі апеляційний суд закінчив дослідження доказів у адміністративній справі відносно Ф.Голубка.

251 просмотр. Обговорити (0)

На початку сьогоднішньої сесії Ужгородської міськради депутат Василь Галас запропонував включити до порядку денного звернення з приводу планованих у квітні-липні скорочень працівників регіонального відділення Нацбанку.

1158 просмотров. Обговорити (0)

31 березня цього року Виноградівська ГО «Майдан» подала запит до міської ради про надання копій договорів оренди, купівлі-продажу земельних ділянок та нерухомого майна, що знаходяться на її балансі та є державною власністю. На запит тоді була отримана відповідь: «оскільки в договорах оренди вказана конфіденційна інформація про особу, тому надсилаємо перелік договорів оренди…».

591 просмотр. Обговорити (0)

"Пропоную негайно затвердити на обласній сесії дозвіл на будівництво аквапарку в Ужгороді", - саме так сказав керівник найбільшої депутатської фракції на сьогоднішньому засіданні сесії Закарпатської обласної ради.

1174 просмотра. Обговорити (0)

Кількість хворих гепатитом А жителів Ржева досягла 201 людини. Причиною інфекції могло стати місцеве пиво.

817 просмотров. Обсудить (0)

Секретар Ради національної безпеки і оборони Петро Порошенко відбув в невизнану Придністровську Молдавську Республіку для зустрічі з її лідером Ігорем Смирновим. Про це заявила прес-секретар секретаря Ради національної безпеки і оборони Ірина Фріз.

928 просмотров. Обсудить (0)

Штаб кандидата в Президенти Віктора Януковича вирішив відкласти подачу скарги у Верховний Суд про скасування рішення Центральної виборчої комісії про визнання кандидата в Президенти, лідера блоку партій "Наша Україна" Віктора Ющенка переможцем на виборах Президента, яку раніше планував на 12 січня, на більш пізній строк.

1282 просмотра. Обсудить (0)