ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

день добросусідства

Завтра, 22 квітня, о 12.00 (за к. ч.) у с. Нижня Апша Тячівського району проходитиме українсько-румунський День добросусідства.

148 просмотров. Обговорити (0)

У суботу, 21 травня, у міжнародному пункті пропуску «Ужгород–Вишнє Немецьке», що на українсько-словацькому кордоні, традиційно відбувся День добросусідства.

1789 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

День угорського-українського добросусідства організують у рамках традиційного фестивалю «БерегФест».

329 просмотров. Обговорити (0)

Сьогодні, 12 травня, на українсько-словацькому кордоні, на території пункту пропуску «Малий Березний – Убля», провели День Добросусідства.

726 просмотров. Обговорити (0)

14 травня депутати місцевих рад Закарпатської області від «Сильної України» взяли участь у традиційному для області «Дні добросусідства», яке щорічно проходить під патронатом України та Словацької Республіки.
В цей день представники Закарпатської області зустрічаються зі словацькою делегацією на українсько-словацькому кордоні та обговорюють різні двосторонні питання і просто спілкуються.

894 просмотра. Обговорити (0)

Як повідомив кореспондент UA-Reporter.com, у селі Яноші Берегівського району проходить День Добросусідства між Україною та Угорщиною. Урочистості відбуваються на сільському стадіоні ім. Борно Дьордя. Після урочистої частини, відбулося покладання квітів до пам'ятника Борно Дьордя .та меморіальних дощок Баб'як Адальберта та Бейреш Віктора.

1170 просмотров. Обговорити (0)

На українсько-словацькому кордоні біля Ужгорода відбувся традиційний День добросусідства. Вітання його учасникам надіслали президент Словацької Республіки Іван Гашпарович і єврокомісар Ян Фігель. На святі був присутній колишній президент Словаччини Рудольф Шустер.

966 просмотров. Обговорити (0)

Сьогодні неподалік Ужгорода на кордоні жителі Кошіцького та Прешовського самоврядних країв (Словаччина) і Закарпатської області проводять День добросусідства.

1201 просмотр. Обговорити (0)

Вже шостий рік поспіль третьої суботи травня в Україні святкується День Європи. Закарпаття, що межує одразу з чотирма державами Євросоюзу, звичайно ж, активно долучається до відзначення свята.

1190 просмотров. Обговорити (0)

Українська і польська мови повноправно звучали сьогодні в гірському селі Кострина Велико Березнянського району: тут, неподалік від кордону між двома країнами, проводили День добросусідства жителі Закарпаття і Підкарпатського воєводства Польщі.

1021 просмотр. Обговорити (0)