ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Художники

20 вересня в Ужгороді сім українських митців експонуватимуть роботи, на яких відображено їхнє осмислення внутрішніх та зовнішніх кордонів. Щоб з’явились ці твори, митці протягом п’яти днів досліджували соціальне, економічне та мистецьке життя міста Ужгород у рамках мистецького проекту «Межа».

220 просмотров. Обговорити (0)
Близько 50 полотен від 18 представників творчого об’єднання «Райдуга» із м. Мукачево експонуються у Музеї мистецтв Прикарпаття.
410 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...
В обласному центрі Закарпаття пройшов одноденний пленер під назвою «Квітка сакури». Організатори акції - управління культури Закарпатської облдержадміністрації, крайова спілка художників і обласний художнього музей ім. Й. Бокшая. Експоновані роботи продавали, а частину виручених коштів спрямували на лікування важкохворої дитини.
406 просмотров. Обговорити (0)

21 квітня в обласному центрі Закарпаття відбудеться пленер одного дня "Квітка сакури".

356 просмотров. Обговорити (0)

Минулого тижня у Солотвинській ДШМ відкрили міжнародну виставку дитячого малюнку «Кольори за мир». Ідея творчого задуму полягає в тому, щоби показати: діти в усьому світі мріють про мир і прагнуть жити без війни.

398 просмотров. Обговорити (0)
Голова Фундації розвитку закарпатського мистецтва ЗакарпатАрт Роберт Бровді став гостем “Ранку на Тисі”. У ефірі ранкової телепрограми він розповів про ідею та мотив мистецького проекту, що цими днями триває в Ужгороді.
428 просмотров. Обговорити (0)

З 18 по 22 жовтня в Ужгороді проходитиме Всеукраїнський студентський конкурс з живопису “Срібний мольберт”, заснований Закарпатською академією мистецтв та громадською організацією «Фундація розвитку закарпатського мистецтва".

297 просмотров. Обговорити (0)

10 вересня у місті Кошице (Словаччина) відбулася масштабна презентація доробку образотворців Закарпаття.

322 просмотра. Обговорити (0)

В нашій області проходить благодійна акція «Профспілки Закарпаття– військовослужбовцям 128-ої гірсько-піхотної бригади», під час якої у рамках звітних концертів в містах і районах області проводиться збір благодійних пожертвувань нашим військовим.

305 просмотров. Обговорити (0)
В Ужгороді відкрили виставку учасників пленеру "Ужгород травневий".
524 просмотра. Обговорити (0)

Еженедельно у нас происходит вернисаж, а то и несколько подряд. В такие дни особенно остро жалеешь, что ты сам не живописец, график, скульптор и даже не фотограф. Потому что Ужгород – очень фотогеничный город, привыкший жить напоказ, максимально публично.

834 просмотра. Обсудить (0)

Як стверджують організатори, такої масштабної презентації закарпатських художників у сусідніх країнах не було з часів незалежності України.

456 просмотров. Обговорити (0)

В Дебрецене - выставка 31 закарпатских художников и скульпторов

488 просмотров. Обсудить (0)

Завтра, 24 февраля, ценителей прекрасного ждут в недавно популярной галерее - фойе главного здания края.

536 просмотров. Обсудить (0)

17 декабря 2015 в Музее современного искусства Украины откроется масштабная выставка художников Киевской школы живописи, в рамках которой будут представлены 350 работ 216 авторов, чье творчество стало знаковым в истории отечественного искусства.

637 просмотров. Обсудить (0)

Живопис та архітектура, минуле й сучасне, об’єднане вічною ідеєю мистецтва та досконалості – так твори художнього мистецтва доповнюють зали замку Сент-Міклош.

492 просмотра. Обговорити (0)

У рамках проекту «Подаруй дитині тепло» організовується новий захід – Благодійний аукціон картин Закарпатських художників, на якому кожен матиме прекрасну можливість поринути в атмосферу мистецтва.

343 просмотра. Обговорити (0)

Уже в четвертый раз подряд в этом году в Межгорье происходит пленэр под названием "Окрестности Синевира". На этот раз в нем участвовали полтора десятка закарпатских художников.

755 просмотров. Обсудить (0)

1 ноября были объявлены победители фестиваля молодого искусства Feldman Art Park по трем направлениям – живопись, графика и скульптура. Ими стали: Богдан Томашевский из Киева (скульптура, работа «Портрет города»), Руслан Тремба из Ужгорода (живопись, работа «Присутствовать. Утро. День. Вечер»), киевский автор Сергей Западня (графика, работа из серии «Мосты»).

839 просмотров. Обсудить (0)
Десятки художників різного віку та професійного рівня прийшли на Студентську набережну, щоб помалювати та цим самим залишити свій слід в історії.
476 просмотров. Обговорити (0)

Через своєрідні творчі особливості кожного з угорських художників світлоносного Закарпаття захотілося поговорити з головою Товариства угорських художників Закарпаття імені Імре Ревеса, дійсним членом Угорської Академії мистецтв Ласло МАДЯРОМ.

678 просмотров. Обговорити (0)

Действующие экспозиции Закарпатского художественного музея им. Иосифа Бокшая в Ужгороде способны вместить только до 1,5% существующих фондов...

606 просмотров. Обсудить (0)

В Ужгороде пройдет благотворительная выставка-продажа произведений искусства. Все собранные от нее средства планируется направить на создание спортивно-реабилитационного центра инвалидов АТО.

967 просмотров. Обсудить (0)

Традиции художников-передвижников возрождаются в нашей стране на новый лад. В конце ноября состоялось уже второе путешествие культурологического проекта «Художественные экспедиции. Путями национальной элиты. От Киева до Ужгорода».

916 просмотров. Обсудить (1)

В селе Матачив Межгорского района на Закарпатье недавно завершился двухнедельный всеукраинский пленэр под названием "Любовь с Карпат за мир на Украине".

934 просмотра. Обсудить (0)

Еще одно мероприятие в рамках празднования Дня города происходит на набережной Независимости - пленэр «Мой город». Школьники с мольбертами и планшетами воплощают свое видение Ужгорода красками на бумаге.

1227 просмотров. Обсудить (0)