ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

реформа

Виступаючи в ефірі телеканалу ICTV, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що завдяки пенсійній реформі зросте пенсія в більшості українців.

185 просмотров. Обговорити (0)

Ціну на газ в Україні можна зменшити лише за двох обставин: за рахунок успішно проведеної реформи з енергоефективності та створення ринку газу в нашій країні.

Про це заявив віце-прем'єр-міністр України, глава Мінрегіонбуду Геннадій Зубко під час засідання у ВР.

198 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Міський голова Мукачева Андрій Балога запропонував в.о. міністру охорони здоров’я України Уляні Супрун створити перший на Закарпатті госпітальний округ з центром у місті Мукачево як пілотний проект з реалізації реформування медичної галузі.

147 просмотров. Обговорити (0)

В Україні на лікарів швидкої допомоги очікують істотні зміни – у Міністерстві охорони здоров'я вже підготували план майбутньої реформи.

139 просмотров. Обговорити (0)

Безкоштовна медицина в Україні останнім часом діє тільки умовно, а скоро нова реформа Міністерства охорони здоров'я змусить пацієнтів офіційно оплачувати більшість послуг.

207 просмотров. Обговорити (0)

Реформа охорони здоров’я: якими будуть нові лікарні.

У всіх областях України створять до п’яти госпітальних округів з багатопрофільною лікарнею інтенсивного лікування першого або другого рівня.

Виконавчий директор Асоціації міст України Мирослав Пітцик порівнює багатопрофільні лікарні з обласними, яких буде в регіоні не одна, а близько чотирьох-п’яти.

353 просмотра. Обговорити (0)

Медична реформа в Україні побудована на парадоксах та абсурдності, адже послуги, які повинні бути безкоштовними для громадян, на практиці спустошують їхні кишені. Відповідну думку висловив медичний економіст Фредерік Рідер.

210 просмотров. Обговорити (0)

Українську медицину найближчим часом очікують суттєві зміни – замість звичних лікарень, які були прив'язані до районних центрів, з'являться профільні госпітальні округи.

У Міністерстві охорони здоров'я планують створити кілька таких профільних лікарень, які надаватимуть екстрену допомогу пацієнтам – у кожному окрузі їх буде від трьох до п'яти. Всі інші медичні установи відомство перепрофілює.

116 просмотров. Обговорити (0)

Весною почне діяти нова редакція будівельних норм з енергоефективності будівель – вступлять в силу ДБН В.2.6-31: 2016 “Теплова ізоляція будівель”.

1443 просмотра. Обговорити (0)

Конфлікт між Міністерством охорони здоров'я та директором Інституту серця Борисом Тодуровим, що сплив у публічній площині на початку цього року, почав виходити за рамки "особистостей". Свого колегу публічно підтримали низка головлікарів найвідоміших медичних установ і представники профільних громадських організацій країни.

217 просмотров. Обговорити (0)

Цього року мережу магазинів АТБ намагатимуться націоналізувати. Про це повідомив нардеп Дмитро Лубинець. Він сказав, що рішення буде відоме, коли правоохоронні органи закінчать перевірки мережі магазинів АТБ на причетність до торгівлі на території, захопленій російськими окупантами.

259 просмотров. Обговорити (0)

Міністр соціальної політики Андрій Рева розповів про деталі пенсійної реформи та повідомив, хто з українців ризикує не отримати пенсію взагалі.

Про це йдеться в сюжеті каналу NewsOne за 16 січня

Нинішня пенсійна реформа, за словами чиновника, є своєрідним контрактом поколінь, коли нам допомагають наші батьки, а потім ми допомагаємо рідним, коли вони не в змозі самі себе забезпечити.

401 просмотр. Обговорити (0)

Фінансовий експерт, керівний партнер компанії «Capital Times» Ерік Найман у коментарі заявив, що після націоналізації «ПриватБанку» влада готує приватизацію державних земель.

«Відразу після найбільшої афери в історії України – націоналізації «ПриватБанку» – готується ще більш масштабна афера: приватизація державних земель», – запевнив фінансовий аналітик.

544 просмотра. Обговорити (0)

Кожен повнолітній громадянин України має право безкоштовно приватизувати п'ять ділянок землі під різні цілі: будівництво будинку, гараж, садівництво, особисте сільське господарство і для будівництва дачного будинку.
Як отримати належну за законом ділянку і чому українці не поспішають приватизувати землю?

Скільки землі можуть отримати українці

833 просмотра. Обговорити (0)

На другому пленарному засіданні п’ятої сесії облради поданий та підтриманий колективний запит на адресу голови ОДА Геннадія Москаля та директора департаменту охорони здоров’я ОДА Володимира Марковича від крайових обранців - Оксани Балоги, Петра Добромільського та Івана Савка щодо створення Іршавського госпітального округу, як об’єднання районних лікарень Іршавського та Свалявського районів.

294 просмотра. Обговорити (0)
Геннадий Москаль считает провальной реформу полиции в Украине. Об этом и он заявил программе «В глаза» телеканала ЗИК, а также рассказал о том, насколько криминализирована Закарпатская область.
566 просмотров. Обсудить (0)

Национальная полиция подготовила пакет законов, предназначенных для реформирования ведомства с целью совершенствования работы полицейского

312 просмотров. Обсудить (0)

В поездах появится Wi-Fi, вакуумные туалеты, роллеты на окнах, а названия станций и объявления будут указываться лишь на украинском и английском языках Украинские железнодорожные перевозки ожидает новая реформа — гигиеническая.

503 просмотра. Обсудить (5)

В этом году дефицит Пенсионного фонда достиг рекордной в истории Украины отметки – 145 миллиардов гривен. При этом часть пенсионеров получают меньше прожиточного минимума, а средняя по стране пенсия достигла всего лишь 1783 гривен (минимальная – 1130).

424 просмотра. Обсудить (1)

Председатель Закарпатской областной государственной администрации Геннадий Москаль заявил, что действующая реформа полиции – это дурость так называемых реформаторов, считающих, что за три месяца можно выучить правоохранителя.

342 просмотра. Обсудить (0)

Не всем судьям нравится судебная реформа, cлужители Фемиды считают, что решение Верховной Рады ликвидировать специализированные суды является неконституционным.

204 просмотра. Обсудить (0)

Больше года длилась работа над законом о комиссии, регулирующей рынки энергетики и коммунальных услуг. Но даже победное голосование в Верховной Раде омрачилось критикой экспертов. Какие подводные камни остались в принятом законе об энергорегуляторе?

299 просмотров. Обсудить (0)

Депутаты горсовета Хуста на Закарпатье выступили с призывом активизировать конституционную реформу и расширить полномочия регионов.

627 просмотров. Обсудить (0)

Гражданин Украины сейчас чувствует себя еще в большей опасности и менее защищенным, чем еще несколько лет назад при «злочинной» власти.

675 просмотров. Обсудить (2)

Минимальный месячный заработок государственного служащего теперь будет составлять 1723 гривен.

498 просмотров. Обсудить (0)

Чиновники анонсируют введение накопительной системы пенсий уже с 1 июля 2017 года

834 просмотра. Обсудить (0)

Эксперты считают, что деньги от западных стран позволяют украинским элитам дальше грабить Украину и не работать над ее реформированием. флаг Украины Старые коррупционеры так и остались при власти.

518 просмотров. Обсудить (1)

Нынешняя система пенсий это не рудимент советской пенсионной системы. Это недоделанная система европейского пенсионного обеспечения. Об этом заявил вице-премьер-министр Украины Павел Розенко.

601 просмотр. Обсудить (3)

Голова Кабміну Арсеній Яценюк написав заяву про відставку і передав її в апарат парламенту.

1816 просмотров. Обговорити (3)