ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

УНП

На патріотичному фестивалі організацій учасників бойових дій в зоні АТО “Загартовані війною”, який нещодавно пройшов на території Ужанського національного парку в селі Стужиця не обійшлося без згадки про агресора.
168 просмотров. Обговорити (0)

Украинская народная партия начала очень переживать и решила все-таки предупредить власть, что официальная легализация двойного гражданства противоречит Конституции и угрожает потерей Закарпатья, Буковины, Бессарабии и даже Крыма...

3406 просмотров. Обсудить (2)
Загрузка...

Як повідомили кореспонденту UA-Reporter.com у прес-службі УНП в Закарпатській області, у четвер, 24 грудня, у місті Ужгороді на площі Театральній Українська Народна Партія проведе акцію «Вони роздають обіцянки», запускаючи мильні бульбашки в бік громадян, імітуючи короткочасні обіцянки деяких кандидатів, що не реалізовано і безслідно зникають після виборів.

3828 просмотров. Обговорити (0)

Депутати фракції «Наша Україна – Народна самооборона», члени Української народної партії Ярослав Джоджик та Олександр Клименко виходять зі складу коаліції. Про це повідомив лідер УНП, член фракції НУНС Юрій Костенко.

1050 просмотров. Обговорити (0)

УНПшники на День города собираются развернуть в центре Николаева флаг Украины размером с половину футбольного поля. Площадь флага составляет 1575 кв. м. О своих планах представители областной и городской организаций УНП проинформировали сегодня, 26 августа, мэра Владимира Чайку.

1175 просмотров. Обсудить (0)

До Дня незалежності на найвищій вершині сусідньої із Закарпаттям Львівської області піднімуть дев’ятиметровий державний прапор України.

1365 просмотров. Обговорити (0)

Ко Дню независимости на высочайшей вершине соседней с Закарпатьем Львовской области поднимут девятиметровий государственный флаг Украины.

3557 просмотров. Обсудить (76)

"УНП позитивно оцінює діяльність Церкви, спрямованої на протидію расовій дискримінації і сподівається на підтримку Папи у питанні протидії проявам угорського шовінізму", - заявив голова Закарпатської обласної організації Української народної партії, Іван Габор.

1420 просмотров. Обговорити (0)

Вийшов у світ перший номер «Вісника» Закарпатської обласної організації Української Народної Партії.

992 просмотра. Обговорити (0)

"Все заявления со стороны России относительно якобы украденного Украиной газа - очередная целеустремленная дезинформация, что имеет целью дискредитировать наше государство", - заявил председатель Закарпатской областной организации УНП Иван Габор.

1198 просмотров. Обсудить (3)

Під гаслом «Кризу можна подолати – коли наше споживати!» у вівторок, 18 листопада, Закарпатська обласна організація УНП в місті Ужгород на площі театральній проведе інформаційну акцію „Купуй українське”.

1184 просмотра. Обговорити (0)

«Звернення з приводу загрози створення у Верховній Раді України коаліції між БЮТ та Партією регіонів» передали представникам Блоку Юлії Тимошенко на Закарпатті уповноважені від обласної організації Української Народної Партії.

1160 просмотров. Обговорити (0)

«Обращение по поводу угрозы создания в Верховной Раде Украины коалиции между БЮТ и Партией регионов» передали представителям Блока Юлии Тимошенко на Закарпатье уполномоченные от областной организации Украинской Народной Партии.

1165 просмотров. Обсудить (0)