ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

книжка

Останні вихідні весни на Закарпатті, 27 і 28 травня будуть насичені лицарським духом та культурним розвитком.

168 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

В Ужгородській міській бібліотеці для дітей «Казка» відбулася презентація двох нових книжок для дітей «Дзвінчики пастушків» та «Небом сонечко гуляє» Юлії Драгун.

444 просмотра. Обговорити (0)

Шість років тому він приїхав до столиці, щоб бути поруч з дівчиною, пустився в кар'єрну гонку, працював на політичні партії і був помічником депутата, але швидко усвідомив: це не те, що йому потрібно...

385 просмотров. Обговорити (0)

З ініціативи Агенції досліджень «Карпатія» та Поліграфцентру «Ліра» в Ужгороді побачив світ яскравий книжковий подарунок до ювілейного Дня незалежності України.

335 просмотров. Обговорити (0)

В Ужгородському прес-клубі відбулася презентація нової книжки Сергія Федаки “Хроніка Закарпаття у незалежній Україні (24 серпня 1991 – 24 серпня 2016)”, яка містить близько тисячі дат останньої чверті століття – події політичної, економічної, культурної історії області.

207 просмотров. Обговорити (0)

Презентація книги відомого українського мандрівника Богдана Логвиненка Saint Porno відбулася в кафе-музеї «Під замком» у доволі тісному душевному колі шанувальників літератури.

223 просмотра. Обговорити (0)

З’явилася унікальна книжка про спортивний рух на Закарпатті за 65 останніх років. Її написали знаний закарпатський журналіст, прес-аташе Закарпатського обласного осередку НОК України та голова крайового відділення АСЖУ Василь Гаджега і відомий спортивно-фізкультурний діяч краю, голова Закарпатської організації ВДФСТ «Колос» АПК України Микола Тимчак.

260 просмотров. Обговорити (0)

Біль від подій у Донецькому аеропорті, історія гуцульського повстання, інтимна лірика та тонкий гумор переплітаються у поетичних рядках Володимира Тимчука.

322 просмотра. Обговорити (0)

Чому в Донбасі ллється кров? Над цим запально дискутують, до хрипу сперечаються апологети любові та ненависті, патріоти й окупанти, справжні сини України й христопродавці, чесні люди та майстри облуди в той час, коли в окопах віддають життя за Вітчизну справжні відважні герої.

963 просмотра. Обговорити (0)

У вівторок, «14» квітня 2015 року, в Ужгороді Сергій Жадан прочитає вірші з нової книжки «Життя Марії»

601 просмотр. Обговорити (1)

Цими днями появилась книга відомого пряшівського українського журналіста Мирослава Ілюка «На пульсі часу», яку видав Союз русинів-українців Словацької Республіки у Пряшеві 2012 року.

507 просмотров. Обговорити (0)

Ім’я довгорічного наукового працівника та директора СНМ – Музею української культури в Свиднику д-рa філософії Мирослава Сополиги,

доктора історичних наук, невтомного культурно-громадського діяча, добре відоме не лише нашій громадськості, але й широкій культурній та науковій аудиторії Словаччини взагалі.

644 просмотра. Обговорити (0)

У столичному видавництві «Знання» (серія «Вища освіта ХХІ століття») вийшов друком навчальний посібник співавторів - доктора психологічних наук, викладача КНУ ім. Шевченка Ірини Ващенко та директора Департаменту освіти та науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА,

483 просмотра. Обговорити (0)

Наприкінці 2012 року Союз русинів-українців Словацької Республіки видав двомовну (українською та словацькою мовами) книжку Павла Боґдана під назвою

690 просмотров. Обговорити (0)

Побачив світ другий випуск «Історичного часопису з богемістики і словакістики», у якому вміщено матеріали міжнародного наукового семінару «Словаки й українці крізь призму сусідства»

Упорядником видання став завідувач кафедри історії Стародавнього світу і Середніх віків Ігор Ліхтей, співкоординатор Центру історичних студій з богемістики і словкістики, що діє при УжНУ.

465 просмотров. Обговорити (0)

Щойно у видавництві «Ґражда» побачила світ фундаментальна праця молодго закарпатського науковця Оксани Кичак «Трудова міграція українців Закарпаття на початку ХХІ століття та її культурно-побутові наслідки».

609 просмотров. Обговорити (0)

Відкритий проект газети “Старий Замок” та трилогію Дмитра Кешелі “Політ співочого каміння” презентували сьогодні у прес-центрі “Закарпаття”. Подібного проекту, коли б газета бралася за видання книг, в Україні нема.

702 просмотра. Обговорити (0)

На Виноградівщині вже добре відомий ансамбль народної пісні «Карпатія», який створили сестри Ганна та Магдалина Кедик. До цього часу ними записано чотири альбоми русинських, українських та угорських народних пісень.

924 просмотра. Обговорити (0)

Таку таємницю розкрила сьогодні під час зустрічі з журналістами у прес-центрі «Закарпаття» головний редактор «Видавництва Старого Лева» Мар’яна Савка.

768 просмотров. Обговорити (1)

"Хто і що це" — таку назву має нова книжка для дітей Юрія ШИПА, що вийшла в світ на Закарпатті. У мене в руках нова ілюстрована кольоровими малюнками (в дизайні художниці Мар’яни Орос) збірка із 220 загадок «Хто і що це».

1005 просмотров. Обговорити (1)

Мабуть, у світі не існує людини, яка б хоч раз за щось не боролася. З перших хвилин життя вона змушена чубитися з перепонами, які ставить буття. Переборюючи різні хвороби, лінощі, зло та неправду, розумна істота йде вперед, шукаючи своє тепле та яскраве місце під сонцем. Нерідко дорога до того місця тепленької мрії лежить довга, тяжка та небезпечна.

1060 просмотров. Обговорити (0)

Виходить на те, що в Закарпатті появився ще один незлецький літератор. Олександр Гаврош. Журналіст, піїт, публіцист, автор пригодницьких книг (зокрема про розбійника Пинту та закарпатського силача на прізвисько Кротон), драматург... Так його багато в різних жанрах на таку маленьку українську літературу. Але добре, що є. У цьому переконуюсь, читаючи його публіцистику, видану київським видавництвом «Грані-Т» під назвою «Точка перетину».

1410 просмотров. Обговорити (0)

Як повідомляє кореспондент UA-Reporter.com, в обласному центрі Закарпаття місті Ужгороді відбулася презентація перевидання книжки спогадів Президента Гуцульської республіки та міністра Народної оборони Карпатської України Степана Клочурака “До волі”.

1194 просмотра. Обговорити (0)

"Людям на добро" — під такою назвою побачить світ у наступному році художньо-документальний збірник, присвячений 20-річчю створення державної служби зайнятості Закарпаття, повідомили кореспонденту UA-Reporter.com у відділі організаційної роботи, зв'язків з громадськістю та ЗМІ обласного центру зайнятості.

1411 просмотров. Обговорити (0)

В Ужгородському прес-клубі відбулася презентація двох книжок закарпатської письменниці Вікторії Шуліко - "Антлантида" та "Восхождение", - які нещодавно вийшли у світ.

1081 просмотр. Обговорити (0)

Книжку найвідомішого закарпатського журналіста видали через десять років після його смерті.

1134 просмотра. Обговорити (0)

Книжку найвідомішого закарпатського журналіста видали через десять років після його смерті.

1009 просмотров. Обговорити (0)

Схоже, минають ті часи, коли ми стояли на узбіччі літературного та книжкового життя в Україні. Ще одним підтвердженням цього став цьогорічний рейтинг «Книжка року», який не має аналогів в державі. Понад 120 експертів оцінювали книжкові новинки у півтора десятку номінацій.

1241 просмотр. Обсудить (0)