ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

земельна ділянка

У зв’язку з створенням Державного земельного кадастру, запровадженням нових правил реєстрації земельних ділянок та прав на них дублікати державних актів на право власності на земельну ділянку у зв’язку з їх втратою, пошкодженням чи зіпсуванням не видаються.

226 просмотров. Обговорити (0)

Що чекає українців, які захотіли отримати у власність безкоштовну земельну ділянку

189 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Районне відділення Фонду держмайна України (ФДМ) по Закарпатській області виставляє на аукціон недобудований м’ясокомбінат разом із земельною ділянкою під розбирання, який розташований у селі Ключарки Мукачівського району.

194 просмотра. Обговорити (0)

Оперативники Міжгірської поліції розшукали юнака, який із земельної ділянки в урочищі смт.Міжгір’я викрав 30 метрів металевої огорожі.

244 просмотра. Обговорити (0)

Кожен повнолітній громадянин України має право безкоштовно приватизувати п'ять ділянок землі під різні цілі: будівництво будинку, гараж, садівництво, особисте сільське господарство і для будівництва дачного будинку.
Як отримати належну за законом ділянку і чому українці не поспішають приватизувати землю?

Скільки землі можуть отримати українці

1079 просмотров. Обговорити (0)

Ужгородською місцевою прокуратурою, з метою захисту прав територіальної громади міста Ужгорода, заявлено до суду позов про скасування державної реєстрації прав власності на незаконно отриману закарпатцем земельну ділянку площею 0,0996 га та поверненню її громаді міста Ужгорода.

358 просмотров. Обговорити (0)

Право на «клаптик землі» кожен учасник АТО отримав ще влітку 2014 року. У теорії, ця ініціатива виглядала справжньою вдячністю держави бійцям, які ризикували своїм життям, цю землю захищаючи. Але на практиці реалізувати таке право виявилося справою непростою.

496 просмотров. Обговорити (0)

Відповідно до законiв України, всі українці мають право на отримання 6 ділянок землі, але їх цільове призначення має бути різним.

913 просмотров. Обговорити (0)

Прокуратура міста Мукачева стала на захист територіальної громади міста Мукачева щодо раціонального використання земель комерційного призначення, які не використовувались.

403 просмотра. Обговорити (0)

Голова Закарпатської ОДА Василь Губаль, коментуючи ситуацію із землею для учасників АТО, повідомив, що скликає на середу велику нараду за участі представників Держземагентства в області – для того, аби в деталях розібратися, з чим край має справу стосовно можливостей виділення ділянок.

454 просмотра. Обговорити (0)

За часів Погорелова Валерій Пацкан отримав землю в районі об’їзної дороги, біля кар’єру. Потім він об’єднав кілька ділянок в одну, площею 8000 м.кв. Однак виявилось, що між його ділянкою і трасою розташовані ще кілька десятків ділянок землі. І Пацкан не знайшов нічого кращого, як відібрати в людей їхню землю. В квітні місяці він направляє в прокуратуру депутатське звернення, де вимагає скасувати акти на землю.

575 просмотров. Обговорити (0)

Фахівці землевпорядної служби Закарпатської області до електронного реєстру внесли 205 813 тис. документацій із землеустрою та оцінки земель.

408 просмотров. Обговорити (0)

Львівським апеляційним господарським судом задоволено позов прокуратури району про стягнення збитків на суму, що перевищує 32 тис. грн. за користування земельною ділянкою загальною площею 0,27 га.

422 просмотра. Обговорити (0)

За 9 місяців цього року кадастрові реєстратори територіальних органів Держземагентства у Закарпатській області зареєстрували 18834 земельні ділянки та надали понад 8008 витягів із Державного земельного кадастру.

323 просмотра. Обговорити (0)

Упродовж 2013 та з початку 2014 року державні кадастрові реєстратори територіальних органів Держземагентства Закарпатської здійснили реєстрацію більше 45,1 тисяч земельних ділянок.

827 просмотров. Обговорити (0)

Громадяни, які є власниками земельних ділянок, до 1 липня отримують податкове повідомлення-рішення про сплату відповідного податку. Відповідне податкове зобов’язання необхідно сплатити протягом 60 днів з дня вручення такого повідомлення.

611 просмотров. Обговорити (1)

Прокуратура захистила інтереси територіальної громади Ужгорода, повернувши місту ділянку на проспекті Свободи, на якій зводилась незаконна забудова.

730 просмотров. Обговорити (0)

Нещодавно прес-служба прокуратури Ужгорода повідомила про результати, «досягнуті» у місті в 2009-му, коли земельну комісію міськради очолював Віктор Феєр. У повідомленні йдеться про те, що за позовами прокурорів у судах «скасовано пункти чотирьох рішень міської ради про надання землі у районі «Західний», площею понад 40 га, вартістю більше 12 млн грн.

1742 просмотра. Обговорити (0)

На сьогодні у землевласників та землекористувачів Закарпаття у власності та користуванні знаходиться близько 1,7 млн га земель, що становить 83,9% від загальної площі області.

354 просмотра. Обговорити (0)

При продажі власної сільськогосподарської продукції (крім продукції тваринництва) її власник має подати податковому агенту копію довідки про наявність у нього земельних ділянок, – повідомляють у Головному управлінні Міндоходів у Закарпатській області.

719 просмотров. Обговорити (0)

З початку роботи Національної кадастрової системи землевпорядні фахівці Закарпаття зареєстрували 3833 земельні наділи та надали 1487 витягів із Державного земельного кадастру.

493 просмотра. Обговорити (0)

Продається земельна ділянка 23 сотки під лісом з чудовим краєвидом , 250м. від центральної дороги. Біля земельної ділянки знаходяться 2 турбази («Дубовий гай» та клуб «Vission»), також проводиться будівництво фінських домиків. Комунікації (електроенергія, септик) 30м. від земельної ділянки. Земельна ділянка знаходиться у 3 км. Від гірськолижної траси, є державний акт.

1679 просмотров. Обговорити (0)

Інформація Свалявської міської ради про оголошення конкурсу з відбору cуб’єктів оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок у м.Свалява.

1441 просмотр. Обговорити (0)

У Закарпатській області викрито голову селищної ради Ужгородського району, яка вимагала хабара в 800 тис. грн.

947 просмотров. Обговорити (0)

Як повідомили корреспонденту UA-Reporter.com у прокуратурі Закарпатської області, днями Закарпатський міжрайонний природоохоронний прокурор порушив кримінальну справу за фактом перевищення влади та службових повноважень, а також службового підроблення службовими особами Жденіївської селищної ради Воловецького району (ст. 365ч.3 та ст.366 ч.2 КК України).

1067 просмотров. Обговорити (0)