ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

МОЗ

Дивовижні дрони, які зацікавили Міністерство охорони здоров’я України, вразили мережу, спровокувавши хвилю їдких коментарів.
121 просмотр. Обговорити (0)

Наступна хвиля грипу в Україні очікується в лютому до початку квітня. Про це повідомила керівник центру грипу та ГРВІ при МОЗ Тетяна Дихановская в ефірі телеканалу "112 Україна".

106 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...
Протягом 9 та 10 грудня на Закарпатті перебуває заступник міністра охорони здоров’я України Олександр Лінчевський.
332 просмотра. Обговорити (0)

Буквально на днях его на вокзале встречали с флагом и цветами ужгородские друзья-волонтеры: Саша как раз приехал из своего горячего отпуска, который провел на передовой, спасая жизни и помогая им родиться.

501 просмотр. Обсудить (0)

Антирабічну вакцину «Рабіпур» у кількості 1270 доз Закарпаття отримало наприкінці минулого тижня.

192 просмотра. Обговорити (0)

Директор департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА Володимир Маркович прийняв участь у спільному засіданні Колегії та Вченої ради МОЗ України, що відбулося 15 липня в Києві.

259 просмотров. Обговорити (0)

25 лютого о 12.00 представники ВООЗ, ЮНІСЕФ та Міністерства охорони здоров`я України відвідають Ужгородську міську дитячу поліклініку (вул. Боженка, 2) у зв`язку з перебігом третього туру додаткової вакцинації проти поліомієліту в Україні.

305 просмотров. Обговорити (0)

В Україні з початку епідемічного сезону (28 вересня 2015 року) від грипу померли 292 людини, у тому числі четверо дітей віком до 17 років.

331 просмотр. Обговорити (0)

22 жовтня 2015 року Міністр охорони здоров'я України Олександр Квіташвілі відвідає Закарпатську область із робочою поїздкою.

344 просмотра. Обговорити (0)

В Минздраве говорят, что вакцины хранятся в надлежащих условиях, о чем свидетельствуют термоиндикаторы на упаковках. Это подтвердили собеседники в детских поликлиниках Мукачево и Ужгороде.

1106 просмотров. Обсудить (0)

Для предупреждения возникновения и распространения инфекционных заболеваний среди населения Закарпатской области в зоне подтопления будут выделены соответствующие средства.

856 просмотров. Обсудить (0)

За прошлые сутки количество жертв эпидемии увеличилось на 26 человек. Эпидемический порог превышен в 21 области и в Киеве. Количество умерших от гриппа и ОРВИ возросло в Украине до 265 человек.

1185 просмотров. Обсудить (0)

А також носити чотиришарову марлеву пов'язку або хірургічну маску.

2880 просмотров. Обговорити (1)

Экономящей на здравоохранении Украине не удержать медицинские кадры: высокопрофессиональные врачи и медсестры ради пристойных зарплат и достойных условий труда ежегодно тысячами уезжают за рубеж, пишет еженедельный журнал Корреспондент.

1503 просмотра. Обсудить (0)

Інформація щодо роботи з подолання наслідків стихійного лиха, що сталося 23-27 липня 2008р. у Вінницькій, Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Тернопільській та Чернівецькій областях станом на 07.10.2008 р.

1366 просмотров. Обговорити (0)

Это "Правительственный курьер" за среду - 24 сентября. Именно в этом номере заявлено о "перевороте в фармацевтической отрасли".

787 просмотров. Обсудить (0)