ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

МОЗ

Реформа охорони здоров’я: якими будуть нові лікарні.

У всіх областях України створять до п’яти госпітальних округів з багатопрофільною лікарнею інтенсивного лікування першого або другого рівня.

Виконавчий директор Асоціації міст України Мирослав Пітцик порівнює багатопрофільні лікарні з обласними, яких буде в регіоні не одна, а близько чотирьох-п’яти.

326 просмотров. Обговорити (0)

Конфлікт між Міністерством охорони здоров'я та директором Інституту серця Борисом Тодуровим, що сплив у публічній площині на початку цього року, почав виходити за рамки "особистостей". Свого колегу публічно підтримали низка головлікарів найвідоміших медичних установ і представники профільних громадських організацій країни.

197 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...
Дивовижні дрони, які зацікавили Міністерство охорони здоров’я України, вразили мережу, спровокувавши хвилю їдких коментарів.
180 просмотров. Обговорити (0)

Наступна хвиля грипу в Україні очікується в лютому до початку квітня. Про це повідомила керівник центру грипу та ГРВІ при МОЗ Тетяна Дихановская в ефірі телеканалу "112 Україна".

153 просмотра. Обговорити (0)
Протягом 9 та 10 грудня на Закарпатті перебуває заступник міністра охорони здоров’я України Олександр Лінчевський.
345 просмотров. Обговорити (0)

Буквально на днях его на вокзале встречали с флагом и цветами ужгородские друзья-волонтеры: Саша как раз приехал из своего горячего отпуска, который провел на передовой, спасая жизни и помогая им родиться.

524 просмотра. Обсудить (0)

Антирабічну вакцину «Рабіпур» у кількості 1270 доз Закарпаття отримало наприкінці минулого тижня.

203 просмотра. Обговорити (0)

Директор департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА Володимир Маркович прийняв участь у спільному засіданні Колегії та Вченої ради МОЗ України, що відбулося 15 липня в Києві.

268 просмотров. Обговорити (0)

25 лютого о 12.00 представники ВООЗ, ЮНІСЕФ та Міністерства охорони здоров`я України відвідають Ужгородську міську дитячу поліклініку (вул. Боженка, 2) у зв`язку з перебігом третього туру додаткової вакцинації проти поліомієліту в Україні.

313 просмотров. Обговорити (0)

В Україні з початку епідемічного сезону (28 вересня 2015 року) від грипу померли 292 людини, у тому числі четверо дітей віком до 17 років.

345 просмотров. Обговорити (0)

22 жовтня 2015 року Міністр охорони здоров'я України Олександр Квіташвілі відвідає Закарпатську область із робочою поїздкою.

356 просмотров. Обговорити (0)

В Минздраве говорят, что вакцины хранятся в надлежащих условиях, о чем свидетельствуют термоиндикаторы на упаковках. Это подтвердили собеседники в детских поликлиниках Мукачево и Ужгороде.

1117 просмотров. Обсудить (0)

Для предупреждения возникновения и распространения инфекционных заболеваний среди населения Закарпатской области в зоне подтопления будут выделены соответствующие средства.

863 просмотра. Обсудить (0)

За прошлые сутки количество жертв эпидемии увеличилось на 26 человек. Эпидемический порог превышен в 21 области и в Киеве. Количество умерших от гриппа и ОРВИ возросло в Украине до 265 человек.

1199 просмотров. Обсудить (0)

А також носити чотиришарову марлеву пов'язку або хірургічну маску.

2894 просмотра. Обговорити (1)

Экономящей на здравоохранении Украине не удержать медицинские кадры: высокопрофессиональные врачи и медсестры ради пристойных зарплат и достойных условий труда ежегодно тысячами уезжают за рубеж, пишет еженедельный журнал Корреспондент.

1517 просмотров. Обсудить (0)

Інформація щодо роботи з подолання наслідків стихійного лиха, що сталося 23-27 липня 2008р. у Вінницькій, Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Тернопільській та Чернівецькій областях станом на 07.10.2008 р.

1377 просмотров. Обговорити (0)

Это "Правительственный курьер" за среду - 24 сентября. Именно в этом номере заявлено о "перевороте в фармацевтической отрасли".

793 просмотра. Обсудить (0)