ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Лисичово

24-25 червня 2017 року у селі Лисичово Іршавського району відбудеться щорічний фестиваль ковальського мистецтва "Гамора-2017".

200 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Існує твердження, що вік водяної кузні в Лисичеві складає більше 300 років. Це невелике дослідження покликане відкрити деякі цікаві факти про кузню та розвіяти черговий міф про Гамору, яка перейшла під покровительство Гефеста тільки в середині XIX століття.

360 просмотров. Обговорити (0)

Єдина в Європі діюча водяна кузня приваблює туристів не тільки у теплі пори року, і не тільки під час фестивалю "Гамора".

470 просмотров. Обговорити (0)
Щорічний фестиваль ковальського ремесла «Гамора» відбудеться 27-28 червня на Іршавщині у селі Лисичово.
1062 просмотра. Обговорити (0)
Втішна новина для жителів Лисичова. Тут взялися за розробку проекту з часткового відновлення берегової лінії та укріплення в найнебезпечніших місцях.
744 просмотра. Обговорити (0)
Крайнє село Іршавського району – Лисичово щороку потерпає від паводків. Особливо потужними вони були на початку 2000 та у 2010 році, коли вода майже відрізала пів села від цивілізації та забрала кілька тисяч квадратних метрів берегової лінії.
415 просмотров. Обговорити (0)

У многих народов кузнецов считали людьми непростыми, наделенными особыми знаниями и посему связанными с потусторонними силами (как тут не вспомнишь гоголевского Вакулу, черта оседлавшего!). В народных сказках повелитель огня и железа может, скажем, перековать голос: из грубого в тонкий. Или старика превратить в доброго молодца…

1374 просмотра. Обсудить (0)

Из железных пластин уже сложили вместе все области нашего государства. Теперь каждому областному центру куют его символы.

957 просмотров. Обсудить (0)