ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

опалювальний сезон

Загрузка...

Станом на сьогоднішній день в підземних сховищах зберігається 13,698 млрд куб. м природного газу.

243 просмотра. Обговорити (0)
Вчора, 12 жовтня, в обласному центрі Закарпаття розпочався опалювальний сезон. Це питання одне з перших, за яке проголосували ужгородські депутати на засіданні міськвиконкому.
268 просмотров. Обговорити (0)

У понеділок, 10 жовтня, в обласному центрі Закарпаття стартував опалювальний сезон.

275 просмотров. Обговорити (0)

Стан готовності підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та бюджетних установ області до роботи в осінньо-зимовий період та підсумки проведення літнього оздоровлення та відпочинку дітей обговорили на засіданні колегії ОДА.

270 просмотров. Обговорити (0)

Суть системи субсидіювання в тому, що багаті повинні платити ринкову ціну за енергоносії, а бідним потрібно допомогти уникнути цінового шоку шляхом програм соціального захисту.

896 просмотров. Обговорити (0)

На одній з останніх нарад міської влади Ужгорода з комунальними службами міста було наголошено, щоб всі бюджетні заклади, в тому числі обласні та державні, які знаходяться на території міста, перевірили системи теплозабезпечення.

243 просмотра. Обговорити (0)

Загалом, для підготовки загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів області до нового навчального року з обласного бюджету районам та містам виділено субвенцію у сумі 79,6 млн гривень, повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА.

337 просмотров. Обговорити (0)

Незважаючи на різке похолодання, Виноградівська райдержадміністрація прийняла рішення про припинення опалювального сезону.

559 просмотров. Обговорити (0)

16 січня відбулася нарада про стан проходження опалювального періоду в закладах культури району у якій взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Анатолій Бажура, начальник відділу культури райдержадміністрації Василь Югас, головний спеціаліст відділу інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва Микола Левдар.

538 просмотров. Обговорити (0)

Опалювальний сезон в освітніх закладах обласного центру розпочали вчасно, але не всі почали обігрівати приміщення однаково. Два садочки Ужгорода на сьогодні залишаються без належного тепла, адже тут працюють не котельні, а електричні каміни.

378 просмотров. Обговорити (0)

Безперечно, відповідей на питання чому в оселях громадян виникають пожежі може бути безліч. Вогонь, забутий на плиті, коротке замкнення електромережі, дитячі пустощі з вогнем, незагашена сигарета тощо.

371 просмотр. Обговорити (0)

Уряд України готує країну до будь-якого розвитку ситуації під час опалювального сезону, щоб забезпечити необхідним теплом населення в зимовий період.

427 просмотров. Обговорити (0)

Опалювальний сезон на Закарпатті у розпалі і в добових зведеннях оперативно-рятувальної служби все частіше з'являються пожежі, що характерні саме для такої пори року.

459 просмотров. Обговорити (0)

У четвер, 26 вересня, під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Ігоря Свища відбулась селекторна нарада з керівниками районів стосовно стану готовності господарського комплексу, установ бюджетної сфери та житлово-комунального господарства області до роботи в осінньо-зимовий період.

312 просмотров. Обговорити (0)

У понеділок, 23 вересня, на нараді під головуванням директора департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації Маріанни Кляп

411 просмотров. Обговорити (0)

З початку заслуховування цього питання міський голова наголосив, що всі присутні будуть відповідати за роботу інфраструктури міста в тому числі і житлово-комунального господарства. У випадку якщо відповідні служби не будуть готові до зими або будуть відбуватися зриви опалювального сезону – почнуться кадрові зміни!

389 просмотров. Обговорити (0)

У п’ятницю, 5 липня, перший заступник голови Закарпатської ОДА Ігор Свищо узяв участь у всеукраїнській селекторній нараді під головуванням Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Темника. Темою наради стала підготовка до майбутнього опалювального сезону.

462 просмотра. Обговорити (0)

У вівторок, 29 січня, відбулася всеукраїнська селекторна нарада під головуванням Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Темника. Участь у нараді взяв перший заступник голови Закарпатської облдержадміністрації Ігор Свищо.

605 просмотров. Обговорити (0)

На позачерговій сесії Ужгородської міської ради депутати відкоригували фінансові документи – затвердили пооб’єктний розподіл коштів на підвідні газопроводи для автономних котелень.

716 просмотров. Обговорити (0)

Впродовж останніх років, з настанням холодів, обласний центр Закарпаття вступав у традиційну «газову кризу». Чи не щороку НАК «Нафтогаз» відмовлявся постачати Ужгороду блакитне паливо через хронічні борги.

731 просмотр. Обговорити (0)

Протягом останніх років спостерігається тенденція до зменшення виробництва тепла котельнями підприємств і організацій різних організаційно-правових форм господарювання у зв’язку з переходом значної частини населення на автономне опалення.

758 просмотров. Обговорити (0)

У зв'язку з переходом населення та інших споживачів на автономне опалення спостерігається тенденція зменшення виробництва тепла для населення.

758 просмотров. Обговорити (0)

Теоретично з 15 жовтня в нас розпочався опалювальний сезон. За попередніми прогнозами міських посадовців, тепло в оселях ужгородців мало з’явитися ще 20 жовтня. Але гарячими не стали батареї в Ужгороді по сьогодні.

720 просмотров. Обговорити (0)

Місцеві котельні й теплотраси готові подавати тепло в оселі городян. Але газовики вимагають розрахуватися за вже надане блакитне паливо, а це – дев’ять мільйонів гривень.

1063 просмотра. Обговорити (1)

У Закарпатській області минулий опалювальний сезон розпочався дещо із запізненням. Це, в першу чергу, пов’язано із підприємствами теплокомуненергетики, у яких виникли труднощі з отриманням лімітів на природний газ. Врешті, ліміти ці підприємства отримали й опалювальний сезон розпочався.

1057 просмотров. Обговорити (0)