ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

опалювальний сезон

Станом на сьогодні, 25 жовтня, в усіх районах та містах Закарпаття, окрім Ужгорода та Мукачівщини, розпочали опалювальний сезон. Усі установи, де приміщення опалюють твердим паливом, забезпечені вугіллям та дровами.

174 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...

Станом на сьогоднішній день в підземних сховищах зберігається 13,698 млрд куб. м природного газу.

258 просмотров. Обговорити (0)
Вчора, 12 жовтня, в обласному центрі Закарпаття розпочався опалювальний сезон. Це питання одне з перших, за яке проголосували ужгородські депутати на засіданні міськвиконкому.
278 просмотров. Обговорити (0)

У понеділок, 10 жовтня, в обласному центрі Закарпаття стартував опалювальний сезон.

297 просмотров. Обговорити (0)

Стан готовності підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та бюджетних установ області до роботи в осінньо-зимовий період та підсумки проведення літнього оздоровлення та відпочинку дітей обговорили на засіданні колегії ОДА.

288 просмотров. Обговорити (0)

Суть системи субсидіювання в тому, що багаті повинні платити ринкову ціну за енергоносії, а бідним потрібно допомогти уникнути цінового шоку шляхом програм соціального захисту.

916 просмотров. Обговорити (0)

На одній з останніх нарад міської влади Ужгорода з комунальними службами міста було наголошено, щоб всі бюджетні заклади, в тому числі обласні та державні, які знаходяться на території міста, перевірили системи теплозабезпечення.

253 просмотра. Обговорити (0)

Загалом, для підготовки загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів області до нового навчального року з обласного бюджету районам та містам виділено субвенцію у сумі 79,6 млн гривень, повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА.

354 просмотра. Обговорити (0)

Незважаючи на різке похолодання, Виноградівська райдержадміністрація прийняла рішення про припинення опалювального сезону.

573 просмотра. Обговорити (0)

16 січня відбулася нарада про стан проходження опалювального періоду в закладах культури району у якій взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Анатолій Бажура, начальник відділу культури райдержадміністрації Василь Югас, головний спеціаліст відділу інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва Микола Левдар.

546 просмотров. Обговорити (0)

Опалювальний сезон в освітніх закладах обласного центру розпочали вчасно, але не всі почали обігрівати приміщення однаково. Два садочки Ужгорода на сьогодні залишаються без належного тепла, адже тут працюють не котельні, а електричні каміни.

389 просмотров. Обговорити (0)

Безперечно, відповідей на питання чому в оселях громадян виникають пожежі може бути безліч. Вогонь, забутий на плиті, коротке замкнення електромережі, дитячі пустощі з вогнем, незагашена сигарета тощо.

382 просмотра. Обговорити (0)

Уряд України готує країну до будь-якого розвитку ситуації під час опалювального сезону, щоб забезпечити необхідним теплом населення в зимовий період.

431 просмотр. Обговорити (0)

Опалювальний сезон на Закарпатті у розпалі і в добових зведеннях оперативно-рятувальної служби все частіше з'являються пожежі, що характерні саме для такої пори року.

468 просмотров. Обговорити (0)

У четвер, 26 вересня, під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Ігоря Свища відбулась селекторна нарада з керівниками районів стосовно стану готовності господарського комплексу, установ бюджетної сфери та житлово-комунального господарства області до роботи в осінньо-зимовий період.

328 просмотров. Обговорити (0)

У понеділок, 23 вересня, на нараді під головуванням директора департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації Маріанни Кляп

420 просмотров. Обговорити (0)

З початку заслуховування цього питання міський голова наголосив, що всі присутні будуть відповідати за роботу інфраструктури міста в тому числі і житлово-комунального господарства. У випадку якщо відповідні служби не будуть готові до зими або будуть відбуватися зриви опалювального сезону – почнуться кадрові зміни!

397 просмотров. Обговорити (0)

У п’ятницю, 5 липня, перший заступник голови Закарпатської ОДА Ігор Свищо узяв участь у всеукраїнській селекторній нараді під головуванням Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Темника. Темою наради стала підготовка до майбутнього опалювального сезону.

473 просмотра. Обговорити (0)

У вівторок, 29 січня, відбулася всеукраїнська селекторна нарада під головуванням Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Темника. Участь у нараді взяв перший заступник голови Закарпатської облдержадміністрації Ігор Свищо.

614 просмотров. Обговорити (0)

На позачерговій сесії Ужгородської міської ради депутати відкоригували фінансові документи – затвердили пооб’єктний розподіл коштів на підвідні газопроводи для автономних котелень.

729 просмотров. Обговорити (0)

Впродовж останніх років, з настанням холодів, обласний центр Закарпаття вступав у традиційну «газову кризу». Чи не щороку НАК «Нафтогаз» відмовлявся постачати Ужгороду блакитне паливо через хронічні борги.

740 просмотров. Обговорити (0)

Протягом останніх років спостерігається тенденція до зменшення виробництва тепла котельнями підприємств і організацій різних організаційно-правових форм господарювання у зв’язку з переходом значної частини населення на автономне опалення.

768 просмотров. Обговорити (0)

У зв'язку з переходом населення та інших споживачів на автономне опалення спостерігається тенденція зменшення виробництва тепла для населення.

768 просмотров. Обговорити (0)