ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

презентація

На закарпатському заводі «Єврокар» (с.Соломоново Ужгородського району) відбулась офіційна презентація та запуск виробництва кросовера SUV моделі Skoda Kodiaq.
326 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Прихильники марки, протягом вечора 23 лютого 2017 року, знайомились з технічними характеристиками, умовами кредитування та перевагами, відмінностями нової п’ятірки.

223 просмотра. Обговорити (0)

Голлівудська актриса Анджеліна Джолі вперше після розлучення з Бредом Піттом вийшла в світ.

Як виявилося, Енджі разом з дітьми приїхала в Камбоджу на презентацію свого фільму "First They Killed My Father". У ньому актриса виступає в ролі режисера і розповідає про складне становище в цій державі.

199 просмотров. Обговорити (0)

Українська Гельсінська спілки з прав людини за співпраці Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області запрошує взяти участь у презентації підсумків моніторингового дослідження захисту прав військових та їхніх сімей в місті Ужгород.

249 просмотров. Обговорити (0)
В Ужгороді громадськості представили підсумки моніторингового дослідження "Ті, що пережили пекло".
159 просмотров. Обговорити (0)
Сьогодні, 21 вересня, о 17:00 в Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Ф. Потушняка презентують дебютний роман Василя Кузана «Експрес-наречений».
253 просмотра. Обговорити (0)

22 вересня в Ужгороді відбудеться презентація шведсько-української компанії «БМЮ УКРАЇНА» – виробника cучасних екологічних та економних світлодіодних (LED) ламп, світильників, модулів, систем освітлення.

183 просмотра. Обговорити (0)

У вівторок, 13 вересня, о 18:00 в Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Ф. Потушняка презентують нову збірку оповідань Андрія Любки «Кімната для печалі».

215 просмотров. Обговорити (0)

У вівторок, 6 вересня, о 15.00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться презентація нової книжки відомого закарпатського письменника Мирослава Дочинця «Мафтей. Книга, написана сухим пером».

239 просмотров. Обговорити (0)

До УжгоРоман Дмитра Кешелі викликав великий розголос на «Книжковому Арсеналі». І ось автор разом із видавцем та головою Закарпатської організації Національної спілки письменників України Василем Густі представили книгу закарпатця в обласній бібліотеці ім. Ф.Потушняка.рода привезли

404 просмотра. Обговорити (0)

30 травня, в понеділок, о 17.00 у читальній залі Закарпатської обласної універсальної бібліотеки ім.Федора Потушняка відбудеться презентація книги польської письменниці Дороти Тераковської в перекладі українською Дзвінки Матіяш «Мишка».

292 просмотра. Обговорити (0)

У четвер, 19 травня, о 17.00 у Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Ф. Потушняка відбудеться прем’єра книги Ірини Стефанюк «Ти хочеш яблуко?»

311 просмотров. Обговорити (0)

У середу, 20 квітня, о 16:30 в Закарпатській обласній універсальній бібліотеці імені Ф.Потушняка відбудеться зустріч з письменником, журналістом, громадським діячем, головним редактором сумської газети «Панорама» Євгеном Положієм.

381 просмотр. Обговорити (0)

У четвер, 14 квітня, у прес-центрі Закарпатської ОДА відбудеться брифінг з нагоди відкриття першої в Україні школи ендокринолога.

380 просмотров. Обговорити (0)

У понеділок, 11 квітня, в Ужгороді відбулась офіційна презентація нової книги української письменниці Катерини Бабкіної «Щасливі голі люди».

369 просмотров. Обговорити (0)

У четвер, 10 березня, директор народного етнографічного музею Обласного організаційно-методичного центру культури Наталія Стегура, завідувач відділу міжнародних зв’язків у галузі культурно-освітньої діяльності та народної творчості ООМЦК Віталій Рац, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України Марія Купарь та кандидат мистецтвознавства Роман Пилип взяли участь у відкритті ХХІV міжнародної виставки «Карпатська писанка–2016» у Вігорлацькому музеї у місті Гуменне Словацької Республіки. Це щорічна презентаційна конкурсна виставка Карпатського регіону, в якій цьогоріч взяли участь майстри писанкарства зі Словаччини, України та Польщі.

236 просмотров. Обговорити (0)

1 березня о 18:30 в Ужгороді у супроводі симфонічного оркестру Закарпатської обласної філармонії (диригент - Вікторія Свалявчик-Цанько) «ТЕЛЬНЮК: Сестри» презентують проект «ТЕЛЬНЮК: Наш Шевченко».

229 просмотров. Обговорити (0)

В Ужгородському прес-клубі відбулася презентація книжки вибраних поезій Василя Діянича «Гори ви мої мальовані».

387 просмотров. Обговорити (1)
Закарпатський гурт "Триставісім" презентував нову відео роботу. ЇЇ презентували користувачам мережі Інтернет вчора, 12 січня.
385 просмотров. Обговорити (0)
У вівторок, 29 грудня, в Києві було презентовано документальний фільм Хуизмистерпутин про кримінальні зв'язки президента РФ Володимира Путіна.
Режисером фільму став Валерій Балаян.
"Багато кричать Путін - злодій!, Але чому злодій, як злодій - ніхто не знає. Ми розповіли і розповіли з документами. За кожним твердженням там - факти, документи.
1521 просмотр. Обговорити (0)

Презентують інноваційний міжнародний проект «Мистецтво космосу без кордонів» Ужгородський національний університет спільно із театром світла «Lux Aeterna».

272 просмотра. Обговорити (0)

Прикраса регіонального конкурсу краси «Міс Закарпаття 2015» виконана в вишуканому стилі з елементами, притаманними Закарпатському краю.

399 просмотров. Обговорити (0)

Про це повідомив Денис Ман, начальник управління молоді і спорту Закарпатської ОДА.

269 просмотров. Обговорити (0)

20 червня о 12.00 компанія «Закарпат-Авто» запрошує всіх автомобілістів на презентацію нової SKODA Fabia.

625 просмотров. Обговорити (0)

Головний редактор газети «Панорама» Василь Гарагонич віддав багато років роботі на педагогічній та журналістській ниві, йому присвоєно почесне звання «Заслужений вчитель України». В творчому доробку Василя Андрійовича – сотні публікації в засобах масової інформації.

499 просмотров. Обговорити (0)

У вівторок, «14» квітня 2015 року, в Ужгороді Сергій Жадан прочитає вірші з нової книжки «Життя Марії»

567 просмотров. Обговорити (1)

У четвер, 26 березня, в Ужгороді, у приміщенні пабу-музею "Снек" відбудеться презентація книги ужгородця Андрія Шолтеса (Bandy Sholtes) T-SHIRTОЛОГИЯ.

529 просмотров. Обговорити (0)