ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Боржавська вузькоколійка

Вже у серпні Закарпаттям курсуватиме паровоз. Це буде спільний пілотний проект 3-х країни – України, Німеччини та Швейцарії.

187 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

У неділю, 21 грудня, любителі подорожувати боржавською вузькоколійкою прийшли привітати "Анцю Кушницьку" із 106-м днем народження.

451 просмотр. Обговорити (0)

Цієї неділі на Боржавській вузькоколійці відзначатимуть 106-те День народження.

503 просмотра. Обговорити (0)

Вузькоколійна залізниця, потяг якої курсує Виноградівським та Іршавським районами, є важливою для краян – наголошує обласна влада Закарпаття. І тому просить "Укрзалізницю" розглянути перспективи діяльності та з'ясувати можливості для відновлення рейсів вузькоколійки – спільно із керівництвом області, закарпатськими фахівцями.

378 просмотров. Обговорити (0)

Справа щодо Боржавської вузькоколійки знову набуває розголосу. Розпродажем колії занепокоєні люди. Зараз доля колії залежить від суду, саме він має вирішити, чи законним був розпродаж історичної пам’ятки Закарпаття.

Усі добре пам’ятають скандальні події навколо історичної пам’ятки Закарпаття Боржавської вузькоколійки більш відомої в народі, як Анця Кушницька.

407 просмотров. Обговорити (0)

23 грудня 1908 року вважається датою офіційного відкриття руху на Боржавській вузькоколійній залізниці. Цього року Господарській залізниці долини річки Боржава виповнюється 104 роки.

586 просмотров. Обговорити (0)

В черговий раз піднімали питання стосовно збереження Боржавської вузькоколійки. З приводу цього у понеділок, 10 грудня, за участі голови райдержадміністрації Василя Ковбаски та голови районної ради Станіслава Сухана відбулася нарада.

449 просмотров. Обговорити (0)

Боржавську вузькоколійку «з молотка» продав Фонд держмайна з дозволу… попередньої влади краю – колишнього очільника Іршавської РДА пана Хохлова (це команда «Єдиного Центру»).

491 просмотр. Обговорити (0)

Учора, 5 серпня о 9.00 ранку зі станції депо Берегово – мале, відправився спеціальний вузькоколійний поїзд в складі тепловозу ТУ-2, двох пасажирських платформ та одного вантажного вагону до ст. Хмільник, щоб відзначити день Боржавської вузькоколійки.

1403 просмотра. Обговорити (0)

Як уже повідомляли ЗМІ, учора працівники з Луганська зробили спробу відрізок Боржавської вузькоколійної залізниці на відрізку 15 кілометрів вузькоколійної залізничної дороги, що колись проходила між селами Приборжавське та Кушниця Іршавського району.

708 просмотров. Обговорити (1)

Поступове невпинне нищення Боржавської залізниці вимагає негайного реагування місцевої влади. Руйнування історичного й соціального об’єкта Закарпаття слід остаточно зупинити і якнайшвидше вирішити подальшу долю вузькоколійки.

477 просмотров. Обговорити (0)

Смак вина, візит до ферми «угорських сірих» корів, зимові краєвиди – все це очікувало на пасажирів Боржавської вузькоколійки минулої суботи, 18 лютого. Організатори поставили собі за мету убити одразу двох зайців – потішити любителів вина та поїздів. І це вдалося.

1286 просмотров. Обговорити (3)

На днях у прес-центрі «Закарпаття» відбулася прес-конференція, присвячена 103 річниці відкриття залізничного руху на Боржавській вузькоколійці.

851 просмотр. Обговорити (0)

«Боржавська вузькоколійка — останній ювілей?» — саме так, трохи скептично, говорять про святкування 103-ї річниці відкриття залізничного руху на Закарпатті небайдужі до історії та культури краю люди.

749 просмотров. Обговорити (0)

21 жовтня о 8.00 к.ч. сільський голова с.Кушниця Іван Батрин скликав позачергове засідання виконкому сільської ради з єдиним питанням порядку денного: «Про визнання механічного залізничного семафору по вулиці Центральна історичною пам’яткою села Кушниця».

954 просмотра. Обговорити (0)

Після багатьох публікацій з приводу долі Боржавської вузькоколійки, які були опубліковані в ЗМІ протягом останнього часу, багато знайомих і незнайомих людей з емоціями розповідають про репортажі каналу TravelChanel, присвячені різним історичним залізницям.

570 просмотров. Обговорити (0)

Відкритий лист голові Закарпатської ОДА Олександрові Ледиді з приводу демонтажу Боржавської вузькоколійної залізниці.

991 просмотр. Обговорити (0)

Будували її за Австро-Угорщини і нещодавно їй виповнилося 100 років. Цікава вона не лише як історична пам’ятка, вона далі є важливим транспортним засобом для гірських районів.

1051 просмотр. Обговорити (0)