ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

ветеран

Чоловіка вигнали з бару за галасливу поведінку і він вирішив повернутися з гранатою

799 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

15 травня Ужгородським міськрайонним судом було винесено ухвалу про визнання протиправною бездіяльності заступника військового прокурора Ужгородського гарнізону в Закарпатській області Олександра Крижанівського, який відмовився вносити до ЄРДР відомості про підробку протоколу.

179 просмотров. Обговорити (0)

В 1985 году орденом Великой Отечественной Войны 2 степени наградили всех, кто был в форме (в том числе тыловые части) в 1941-1945. Если на груди ветерана есть такие ордена — значит это 100 % участник войны (до 1985 награда давалась за подвиги на фронте).

957 просмотров. Обсудить (3)

Против ветерана Советской Армии Бориса Стекляра заведено дело по факту убийства украинского повстанца. Он может даже сесть в тюрьму.

1215 просмотров. Обсудить (10)
С верой в светлое будущее – они рвались в бой. Сильная жажда защитить, отстоять, отвоевать свою землю – забирала молодых ребят в пекло Второй мировой.
712 просмотров. Обсудить (8)

У високогірному гуцульському селі Росішка на Закарпатті живе людина-легенда - 87-річний Іван Мирон, який за спротив московським окупантам провів у совєтських концтаборах 25 років день у день!

365 просмотров. Обговорити (0)

В Закарпатье пенсионеру на мобильный телефон позвонила приветливая девушка, назвавшаяся представительницей одного из известных автосалонов в области. Она поздравила мужчину с тем, что он стал счастливым победителем акции и теперь сможет приобрести автомобиль со скидкой в ​​60%.

2597 просмотров. Обсудить (1)

Ветеранська відзнака – молодому берегівчанину.

907 просмотров. Обговорити (0)

История Великой Отечественной войны на западе современной Украины — это история не только героического противостояния Красной Армии и советских граждан немецко-фашистским захватчикам и их союзникам, но и идейного и практического раскола местного населения.

2460 просмотров. Обсудить (13)

91-летнего жителя села Большая Бийгань Береговского района на Закарпатье, ветерана Великой Отечественной войны, и его 67-летнюю дочь, ограбила ночью 18-летняя жительница соседнего села. Юную грабительницу задержала милиция. За позорный поступок ей грозит до 8 лет тюрьмы...

1130 просмотров. Обсудить (5)

За зухвалий грабіж 91-річного ветерана Другої світової війни юній злодійці загрожує до 8 років позбавлення волі.

447 просмотров. Обговорити (0)

Профспілкові організації, спортивні товариства Закарпаття приділяють значну увагу вшануванню ветеранів спорту нашого краю.

540 просмотров. Обговорити (0)

Підписаний Главою держави Закон передбачає першочергово з числа позачерговиків (інвалідів війни, інвалідів з числа колишніх малолітніх в’язнів концтаборів) надання права інвалідам війни з числа осіб, які брали безпосередню участь

503 просмотра. Обговорити (0)

Сегодня, 8 мая, прокурор Закарпатской области организовал поздравление с Днем Победы бывшей сотрудницы прокуратуры Закарпатской области, 89-летней Марии Коньковой.

1505 просмотров. Обсудить (0)

Леонід Іванович Тимко також чимало своїх років віддав службі в органах внутрішніх справ. У далекому 19.... році уродженець Сумської області після закінчення Харківського пожежного училища зовсім молодим приїхав на Закарпаття.

941 просмотр. Обговорити (0)

У Віньковецькому районі сільський голова та землевпорядник вимагали в учасника АТО хабар за виділення двох земельних ділянок для ведення селянського господарства та за позитивне вирішення цього питання на обласному рівні.

185 просмотров. Обговорити (0)

Накануне празднования Дня победы судьба подарила нам знакомство с участником боевых действий и ветераном Великой Отечественной войны, поэтом, королем кисти, музыкантом Борисом Михайловичем Сакарой.

1965 просмотров. Обсудить (1)

Напередодні святкування Дня перемоги доля подарувала нам знайомство з учасником бойових дій та ветераном Великої Вітчизняної війни, поетом, королем пензля, музикантом Борисом Михайловичем Сакарою.

3657 просмотров. Обговорити (0)

Известный американский силач-ветеран Джо Роллино (Joe Rollino), которому в марте 2010 года исполнилось бы 105 лет, погиб в результате ДТП. Роллино в понедельник, 11 января, сбила машина, когда он переходил через улицу в нью-йоркском районе Бруклин.

925 просмотров. Обсудить (2)

36-летний Луис Карлос Монтальван (Luis Carlos Montalvan) рассказал о причинах своего недовольства в эфире телеканала CNN. Монтальван, пользующийся постоянной помощью собаки-поводыря, утверждает, что сотрудники ресторана быстрого питания в Бруклине не только не желали обслуживать его, но даже подвергли избиению.

918 просмотров. Обсудить (0)

В США голый ветеран Второй мировой войны задержал пьяного грабителя, который залез в его дом в штате Флорида.

1015 просмотров. Обсудить (0)

Вчера перед полудня в родном городе Жидачеве умер бывший игрок перволигового ФК "Закарпатье" и других команд мастеров, член сборной Украины СТ "Трудовые резервы", 37-летний Николай Сомик.

1128 просмотров. Обсудить (0)

В Ковеле Волынской области открылся первый в Украине университет для пожилых людей, занятия там начнутся уже с 3 октября.

1284 просмотра. Обсудить (0)

В день Стрітення Господнього, 15 лютого, народ традиційно вшановує воїнів-афганців, ветеранів бойових дій на території інших держав. З цієї нагоди та за активну участь у громадсько-політичному житті краю групу колишніх бійців нагороджено почесними відзнаками обласної ради.

1397 просмотров. Обсудить (0)

Голови Закарпатської обласної ради та обласної державної адміністарції Михайло Кічковський і Олег Гаваші привітали ветеранів Афганської війни з 19-ю річницею виведення військ з Афганістану:

1855 просмотров. Обсудить (0)

8 лютого в Ужгороді відбулася колегія управління охорони здоров’я Закарпатської облдержадміністрації, присвячена підсумкам роботи галузі у 2007 році та пріоритетним завданням поліпшення медичного обслуговування населення регіону на цей рік. У підсумковій колегії управління взяли участь голова облдержадміністрації Олег Гаваші та заступник міністра охорони здоров’я України Василь Лазоришинець.

1549 просмотров. Обсудить (0)

Голова Закарпатської облдержадміністрації Олег Гаваші затвердив план дій поліпшення життєзабезпечення ветеранів війни на 2008-2010 роки. Зокрема, "губернатор" дав вказівку знайти можливість надавати ветеранам матеріальну допомоги та зробити безоплатними квитки до театрів і музеїв.

1401 просмотр. Обсудить (0)

Сьогодні — День Перемоги. Рівно 61 рік тому капітуляцією фашистської Німеччини закінчилася найжорстокіша у найкровопролитніша війна в історії людства. Без цієї Перемоги не було б нинішньої незалежної України.

3151 просмотр. Обсудить (0)

Сьогодні в Ужгороді відбулось розширене правління Закарпатської територіальної організації Української Спілки ветеранів Афганістану, в якому взяли участь голови 11-ти із 13-ти міськрайонних організацій ЗТО УСВА. В роботі правління ЗТО УСВА взяли також участь перший заступник голови УСВА Юрій Зубко, перший та другий секретарі Закарпатської облорганізації Соцпартії України Олексій Пристая та Володимир Хорьков, голови Івано-Франківської та Чернівецької обласних організацій УСВА.

1441 просмотр. Обговорити (1)