ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Педагоги

Дорога на цю вершину виявилася нелегкою, але того дня, на диво, не гриміло, не блискало, хоча на самому бескидському чолопку було холоднувато та вітряно – навіть «попахувало» дощем. Згодом він полився, але берегівські туристи на той час уже спустилися з плаю та всідалися у автобус.

286 просмотров. Обговорити (0)

Йдеться про Вільховецьку об’єднану територіальну громаду — про це заявив голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль.

261 просмотр. Обговорити (0)
Загрузка...

Кожна вулиця, сільце та село, як і місто чи регіон, мають свої неписані закони, традиції, звички, моди, легенди, міфи, рецепти, правила, ритуали, та навіть духовні цінності, кумирів, професії, яким нерідко посвячують своє життя.

1157 просмотров. Обговорити (0)

У Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” за підсумками обласного етапу Всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2017” відзначили найкращих із кращих педагогів області у номінаціях „Біологія”, „Інформатика”, „Музичне мистецтво” та „Початкова освіта”.

756 просмотров. Обговорити (1)

На черговій сесії міської ради, яка відбудеться 15 грудня планують заснувати Мукачівську міську премія імені Олександра Духновича. Загальна сума премії становить 240 тисяч гривень.

264 просмотра. Обговорити (0)

Представники Закарпатського ІППО в рамках виставки взяли участь у роботі конференцій, круглих столів, семінарів, організованих провідними науковими інституціями Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, обласними інститутами післядипломної педагогічної освіти, педагогічними вищими навчальними закладами.

285 просмотров. Обговорити (0)

Большинство педагогов скептически высказывается по уровню повышения заработных плат, предложенного правительством.

1382 просмотра. Обсудить (2)

У берегівському готельному комплексі “Гелікон” було відзначено 18 кращих угорських педагогів Закарпаття, діяльність яких - неоціненний внесок у розвиток угорської громади краю.

636 просмотров. Обговорити (0)

22 квітня 2015 р. у м. Ужгород Закарпатської області відбувся навчально-практичний семінар «Освіта для соціальної справедливості» для педагогічних працівників.

564 просмотра. Обговорити (0)

У першому (районному, міському) турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2015» узяли участь 203 педагоги області.

1073 просмотра. Обговорити (0)

Щоосені освітянське родинне коло збільшується, бо до нього долучаються молоді педагоги, які приходять працювати у загальноосвітні школи Мукачівського району перед початком нового навчального року. Цього року до 1420 педагогів Мукачівщини приєдналися 23 новопризначених педагогів. Це ті, хто обрав собі у житті професію Учитель і свій перший урок провів у 2014/2015 навчальному році.

1005 просмотров. Обговорити (0)

4 жовтня відбулося виїзне засідання круглого столу «Педагоги за здоровий спосіб життя», в якому взяли участь науково-педагогічні працівники кафедри педагогіки й методики дошкільної та початкової освіти.

376 просмотров. Обговорити (0)

Святкові урочистості з цієї нагоди пройдуть сьогодні у будівлі ОДА на площі Народній в Ужгороді.

658 просмотров. Обговорити (0)

Постановою Кабінету Міністрів України від 23 березня 2011 року № 373 “Про встановлення надбавки педагогічним працівникам дошкільних, позашкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів, вищих навчальних закладів I - II рівня акредитації...

1414 просмотров. Обговорити (0)

Сегодня, в Ужгороде 3 октября в 16.00, в закарпатской областной филармонии, прошел праздничный концерт закарпатского заслуженного академического народного хора, приуроченный к Дню работников образования и международного дня учителя, при содействии общественного обьединения "МIСТО" и ужгородской организации "Громадська Рада освітян і науковців України".

2092 просмотра. Обсудить (4)

Педагоги общеобразовательной школы № 15 обласного центра Закарпатья города Ужгорода, раздумывая о том, как поинтереснее проводить внеклассные занятия, чтобы воспитать у детей чувство доброты, уважение к культуре, развивать их творческие и интеллектуальные способности, открыли при библиотеке “Школу вежливости”.

1147 просмотров. Обсудить (0)

Нещодавно на виконання Указу Президента України “Про Всеукраїнський конкурс “Учитель року” у Міжгірському районі Закарпаття проведено заочний тур XV Всеукраїнського конкурсу “Учитель року — 2010”, в якому взяли участь 12 педагогічних працівників Міжгірщини у п’яти номінаціях: правознавство, математика, хімія, трудове навчання, географія.

2799 просмотров. Обговорити (0)

Как сообщили корреспонденту UA-Reporter.com в Воловецком отделении Свалявской ГГНИ ГНА Украины в Закарпатской области, кампания декларирования доходов граждан за 2009 год выходит на финишную прямую.

971 просмотр. Обсудить (0)

Міжгірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 – навчальний заклад, який дав путівки в життя тисячам жителів Міжгірського району Закарпатської області.

1174 просмотра. Обговорити (0)

Межгорская общеобразовательная школа I-III ступеней № 1 - учебное заведение, которое дал путевки в жизнь тысячам жителей Межгорского района Закарпатской области.

1406 просмотров. Обсудить (0)

У ужгородского горисполкома вновь возникла задолженность по заработной плате перед работниками бюджетной сферы города.

861 просмотр. Обсудить (0)

Шановні працівники освіти, вчителі! Прийміть найщиріші сердечні вітання з нагоди Вашого професійного свята — Дня працівника освіти, яке об’єднує всіх тих, хто відкриває нам двері у квітучий сад знань, науки і мудрості.

2958 просмотров. Обговорити (0)

З нагоди професійного свята вчителів – Дня працівників освіти, – в Ужгороді у приміщенні обласного муздрамтеатру відбулися велелюдні урочистості за участю кращих педагогів, керівників районних і міських освітянських органів та установ нашого краю.

1260 просмотров. Обговорити (0)