ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

торгівля людьми

Таку мету ще три роки тому на Закарпатті собі поставили учасники проекту-колаборації державних та неурядових структур
194 просмотра. Обговорити (0)

Відділ боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, спільно з відділом протидії кіберзлочинності в Закарпатській області виявили факт звідництва за оголошенням в соцмережах.

137 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

На захист людей, які потрапили у рабство,став відомий актор Ештон Кутчер. Саме він є співзасновником масштабної структури, котра за допомогою новітніх технологій розшукує осіб, що стали жертвами торгівлі людьми - Thorn.

Щоб привернути увагу до цього питання він розповів кілька реальних історій з життя неповнолітніх під час засідання Комітету міжнародних відносин.

130 просмотров. Обговорити (0)

Автор статті, Ірина Голованич, 26 років, прибула у Сполучені Штати Америки з України, коли їй виповнилося 13 років. Перебуваючи у США, вона часто навідувалася в Україну. Під час перебування на рідній землі Ірина від родичів та сусідів чула багато історій про людей, які пропали безвісті, виїхавши за кордон. Подальші розпитування в особистих інтерв’ю привели її до висновку, що ці випадки є випадками торгівлею людьми. Це стало поштовхом для написання дисертації. Вже в 11 класі Ірина стала цікавитися цією проблемою. Після закінчення школи вона вчилася в Колорадському університеті, де отримала ступінь бакалавра з міжнародних відносин та магістра з політичних наук. Тема дисертації – «Закони Сполучених Штатів Америки та Європейського Союзу по запобіганню торгівлі дітьми» («Safe Harbor Laws for Kids of Trafficking: United States and the European Union»).

130 просмотров. Обговорити (0)
Двох громадян Німеччини затримали під час спроби вивезти з України п'ятиденну дитину.
1032 просмотра. Обговорити (0)

Нагадаємо, вчора ми повідомляли, що на Закарпатті викрили канал торгівлі людьми: українок збиралися вивезти у Польщу в секс-рабство.

818 просмотров. Обговорити (0)

Учора оперативно-розшуковими підрозділами Західного регіонального управління спільно з працівниками УМВС в Закарпатській області припинено діяльність міжнародного каналу торгівлі людьми.

475 просмотров. Обговорити (0)

За вчинення особливо тяжкого злочину, передбаченого ч.3 ст.149 Кримінального кодексу України (торгівля людьми або інша незаконна угода щодо передачі людини), розшукується родина закарпатців (подружжя та син), родом із Берегова.

735 просмотров. Обговорити (1)
Речник УМВС України в Закарпатській області Олег Подебрій на своїй сторінці Фейсбук повідомив про вжиті заходи правоохоронцями краю після ознайомлення з сюжетом журналістів 21 каналу «Заробітки без заробітку»:
518 просмотров. Обговорити (0)

4 лютого, в прес-центрі Закарпатської ОДА відбулася прес-конференція, присвячена підведенню підсумків реалізації проекту із впровадження Національного механізму взаємодії суб’єктів, які протидіють торгівлі людьми в Закарпатській області .

539 просмотров. Обговорити (0)

Співробітники управління боротьби з організованою злочинністю Тернопільської області викрили злочинну групу, учасники якої два роки переправляли наших громадян до Росії на важкі фізичні роботи. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС України у Тернопільській області.

408 просмотров. Обговорити (0)

В Ужгородському прес-клубі відбула прес-конференція, присвячена старту на Закарпатті проекту із впровадження Національного механізму взаємодії суб’єктів, які протидіють торгівлі людьми.

386 просмотров. Обговорити (0)

У четвер, 30 травня, в облдержадміністрації відбувся круглий стіл на тему: „Реалізація державної політики у сфері протидії торгівлі людьми в Закарпатській області органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, правоохоронними органами, громадськими організаціями та об’єднаннями”. Обговорення відбулося під головуванням заступника керівника краю Михайла Поповича.

501 просмотр. Обговорити (0)

Сьогодні, 21 грудня, в Ужгородському прес-клубі говорили про те, як протидіяти торгівлі людьми в Україні. Зачепили проблему і в регіональному розрізі.

815 просмотров. Обговорити (0)

Сьогодні, 13 грудня, в Ужгородському прес-клубі говорили про те, як протидіяти торгівлі людьми в Україні. Зачепили проблему і в регіональному розрізі.

713 просмотров. Обговорити (0)

У четвер, 13 грудня, о 12.00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться засідання, головною темою якого стане «Протидія торгівлі людьми в Україні: регіональний аспект». Захід відбуватиметься за результатами акції «16 днів проти насильства», які тривають в Україні щороку у грудні.

627 просмотров. Обговорити (0)

Днями співробітники відділу з протидії торгівлі людьми ГУМВС України в Закарпатській області затримали злочинну групу, що займалася вербуванням закарпаток в європейські борделі. Організатором афери виявився чоловік, який має подвійне громадянство -- Росії та Німеччини.

1477 просмотров. Обговорити (1)

У першій декаді червня на території нашої області (як і загалом по державі) була проведена оперативно-профілактична операція під умовною назвою "Нічне місто".

1810 просмотров. Обговорити (0)

У четвер, 28 травня, о 12.00 відбудеться засідання Ужгородського прес-клубу, на якому йтиметься про механізм отримання реальної допомоги від міжнародних громадських організацій, яка надається потерпілим від торгівлі людьми, а також тим мігрантам, які повертаються додому.

1103 просмотра. Обговорити (0)

В Ужгороді відбулося засідання круглого столу «Обмін досвідом у сфері ініціатив, спрямованих проти торгівлі людьми: політика і практика» за підтримки Британської ради в Україні, ГО «Веста» та Управління у справах молоді та спорту Закарпатської ОДА.

4169 просмотров. Обговорити (0)

Чеська поліція в околицях міста Мельник затримала трьох українців віком від 24-х до 36-х років за звинуваченням у використанні підневільної праці заробітчан з Румунії та Болгарії.

1430 просмотров. Обговорити (0)

У вересні ц.р. вироком Комсомольського районного суду м. Херсона за матеріалами кримінальної справи, розслідуваної Службою безпеки України, громадянку України визнано винною у скоєнні злочину, передбаченого ч.2 ст.332 (незаконне переправлення осіб через державний кордон України вчинене повторно або за попередньою змовою групою осіб) і ч.2 ст.149 (торгівля людьми або інша незаконна угода щодо передачі людини) Кримінального кодексу України.

1544 просмотра. Обговорити (0)

Третина молдавського населення виїхала за кордон, здебільшого до Росії і Туреччини. Якщо чоловіки нелегально працюють на будівництві та у сільському господарстві, то багато жінок займаються проституцією.

1065 просмотров. Обговорити (0)