ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

торт

У гостей обласний центр Закарпаття м.Ужгород найбільше асоціюються з сакурами, міні-скульптурами та тортом «Ужгород».

298 просмотров. Обговорити (0)

Щоб довести, що в знущаннях його нукерів над Касьяновим нема нічого неординарного, східний сатрап продемонстрував як принижує званих до себе зірок російської естради. І ті ж не скаржаться, адже за жарти в стилі Чарлі Чапліна господар Чечні щедро платить.

3939 просмотров. Обговорити (2)
Загрузка...

22 грудня відбулося пленарне засідання 37 сесії Берегівської міської ради. Порядок денний складався з 67 проектів рішень та додаткового питання – звіту очільника «Водоканалу Карпатвіз» Йосипа Галайди.

855 просмотров. Обговорити (0)

У День міста городяни та гості обласного центру Закарпаття ласували тортом та ярмаркували.

472 просмотра. Обговорити (0)

У день народження обласного центру Закарпаття м.Ужгород організатори обіцяють створити найбільший у історії міста торт.

636 просмотров. Обговорити (0)
Известный закарпатский кондитер Валентин Штефаньо представил ужгородцам торт крокембуш. Это изысканный десерт, который любили французские короли...
2670 просмотров. Обсудить (3)

Как анонсировалось еще в начале года, ежемесячно в Ужгороде будут проходить невероятные сладкие акции, имеющие целью воспроизвести забытые вкусы для некоторых закарпатцев...

3738 просмотров. Обсудить (10)
В Ужгороде Валентин Штефаньо решил угостить всех желающих своим новым шедевром в рамках флешмоба «Я люблю Ужгород».
4198 просмотров. Обсудить (0)

Напередодні дня Святого Василія Великого, 13 січня, в Ужгородському прес-клубі реформ відбулася презентація фірмового торта «Ужгород», який повинен стати солодкою візитівкою обласного центру. Оригінальний кондитерський сувенір розробив відомий український шоколадьє Валентин Штефаньо спільно з кафедрою туризму УжНУ.

2449 просмотров. Обговорити (1)


В обласному центрі Закарпаття відбудеться презентація фірмового торта «Ужгород», який повинен стати солодкою візитівкою обласного центру найзахіднішого міста України.

1236 просмотров. Обговорити (0)

Отныне по закарпатскому Ужгороду можно не только гулять, но и откусить от него кусочек на память: в столице Закарпатья создали сладкую визитку – торт имени города.

6874 просмотра. Обсудить (8)

Известный ужгородский кондитер Валентин Штефаньо представил ужгродцам свой очередной шедевр – шоколадного Майкла Джексона.

4040 просмотров. Обсудить (3)

З 6 до 8 березня Львів гостинно прийматиме шоколадних ласунчиків з усіх куточків України та світу. Місто перетвориться на серце шоколадних імпрез та перфоменсів.

1237 просмотров. Обговорити (0)

С 6 по 8 марта Львов гостеприимно будет принимать шоколадных сладкоежек со всех уголков Украины и мира. Город превратится в сердце шоколадных импрез и перфомансов.

1259 просмотров. Обсудить (0)

Валентин Штефаньо, епатажний ужгородський кондитер, який відомий не лише своїм кулінарним мистецтвом, а й екстравагантними ідеями - своїй нареченій він "спік" сукню із заварних булочок - виношує ідею разом із другом-фотографом Михайлом Дороговичем влаштувати фотовиставку шоколадних "світлин" "Все в шоколаді".

1684 просмотра. Обговорити (0)