ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

торт

У гостей обласний центр Закарпаття м.Ужгород найбільше асоціюються з сакурами, міні-скульптурами та тортом «Ужгород».

262 просмотра. Обговорити (0)

Щоб довести, що в знущаннях його нукерів над Касьяновим нема нічого неординарного, східний сатрап продемонстрував як принижує званих до себе зірок російської естради. І ті ж не скаржаться, адже за жарти в стилі Чарлі Чапліна господар Чечні щедро платить.

3852 просмотра. Обговорити (2)
Загрузка...

22 грудня відбулося пленарне засідання 37 сесії Берегівської міської ради. Порядок денний складався з 67 проектів рішень та додаткового питання – звіту очільника «Водоканалу Карпатвіз» Йосипа Галайди.

826 просмотров. Обговорити (0)

У День міста городяни та гості обласного центру Закарпаття ласували тортом та ярмаркували.

459 просмотров. Обговорити (0)

У день народження обласного центру Закарпаття м.Ужгород організатори обіцяють створити найбільший у історії міста торт.

616 просмотров. Обговорити (0)
Известный закарпатский кондитер Валентин Штефаньо представил ужгородцам торт крокембуш. Это изысканный десерт, который любили французские короли...
2650 просмотров. Обсудить (3)

Как анонсировалось еще в начале года, ежемесячно в Ужгороде будут проходить невероятные сладкие акции, имеющие целью воспроизвести забытые вкусы для некоторых закарпатцев...

3671 просмотр. Обсудить (10)
В Ужгороде Валентин Штефаньо решил угостить всех желающих своим новым шедевром в рамках флешмоба «Я люблю Ужгород».
4171 просмотр. Обсудить (0)

Напередодні дня Святого Василія Великого, 13 січня, в Ужгородському прес-клубі реформ відбулася презентація фірмового торта «Ужгород», який повинен стати солодкою візитівкою обласного центру. Оригінальний кондитерський сувенір розробив відомий український шоколадьє Валентин Штефаньо спільно з кафедрою туризму УжНУ.

2430 просмотров. Обговорити (1)


В обласному центрі Закарпаття відбудеться презентація фірмового торта «Ужгород», який повинен стати солодкою візитівкою обласного центру найзахіднішого міста України.

1205 просмотров. Обговорити (0)

Отныне по закарпатскому Ужгороду можно не только гулять, но и откусить от него кусочек на память: в столице Закарпатья создали сладкую визитку – торт имени города.

6827 просмотров. Обсудить (8)

Известный ужгородский кондитер Валентин Штефаньо представил ужгродцам свой очередной шедевр – шоколадного Майкла Джексона.

4013 просмотров. Обсудить (3)

З 6 до 8 березня Львів гостинно прийматиме шоколадних ласунчиків з усіх куточків України та світу. Місто перетвориться на серце шоколадних імпрез та перфоменсів.

1215 просмотров. Обговорити (0)

С 6 по 8 марта Львов гостеприимно будет принимать шоколадных сладкоежек со всех уголков Украины и мира. Город превратится в сердце шоколадных импрез и перфомансов.

1236 просмотров. Обсудить (0)

Валентин Штефаньо, епатажний ужгородський кондитер, який відомий не лише своїм кулінарним мистецтвом, а й екстравагантними ідеями - своїй нареченій він "спік" сукню із заварних булочок - виношує ідею разом із другом-фотографом Михайлом Дороговичем влаштувати фотовиставку шоколадних "світлин" "Все в шоколаді".

1649 просмотров. Обговорити (0)