ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

інвестори

Загрузка...

Виробник електрообладнання готовий побудувати ще кілька заводів в Україні

163 просмотра. Обговорити (0)

ЄБРР звітує про зниження інвестицій в Україну у 2016-2017 роках через несприятливий інвестиційний клімат.

Інвестиції Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) в економіку України у 2016 році склали 581 млн євро. Повідомив банк у своєму річному звіті.

247 просмотров. Обговорити (0)

Закарпатські екологи наголошують: через труднощі дозвільно-узгоджувальних процедур на розробку родовищ корисних копалин, іноземні інвестори досить часто відмовляються вкладати кошти у видобувну галузь області.

290 просмотров. Обговорити (0)

Кількість новобудов у Києві явно не відповідає купівельній спроможності населення. Зросли ризики заморожування будівництв і банкрутства забудовників. При цьому в найуразливішому становищі опиняються інвестори - покупці квартир на стадії будівництва. У разі якщо новобудова виявиться нелегальною або проблемною, вони ризикують залишитися і без грошей, і без квартир.

276 просмотров. Обговорити (0)

Для того, щоб в Україну прийшли інвестори, необхідно створювати відповідні умови. На даний момент цього і близько не відбувається.

260 просмотров. Обговорити (0)

Сьогодні відбулася зустріч керівництва міської ради і міського голови Ужгорода Богдана Андріїва з Юргеном Зігфрідом Гонсером – власником та Генріхом Стумпом – директором підприємства, яке з 2004 року у нашому місті займається випуском одягу для брендових марок.

352 просмотра. Обговорити (0)

Керівники найпотужніших підприємств Закарпаття, експерти, менеджери та лідери бізнес-об’єднань краю зібралися у четвер, 21 січня, на перший Форум ініціатив, покликаний започаткувати закарпатський економічний експеримент.

393 просмотра. Обговорити (1)

За 9 місяців 2015р. в економіку області іноземними інвесторами вкладено 12,9 млн.дол. США прямих іноземних інвестицій (акціонерного капіталу).

373 просмотра. Обговорити (0)

При т.в.о. голови Виноградівської РДА Юдіті Петеі відбулася робоча зустріч з власником фірми ТОВ „Протетіка” (Словаччина) Маріаном Шолті, генеральним директором АТ „Протетіка” (Словаччина) Любомиром Піштєк та директором ТОВ „Ортекс ЛТД” Тиберієм Фабриковим.

776 просмотров. Обговорити (0)

Угорщина, Італія, Австрія, Росія та США - це ті країни, з яких найбільше надійшло фінансів в економіку Берегівського району.

332 просмотра. Обговорити (0)

У вівторок, 12 лютого, під головуванням керівника краю Олександра Ледиди відбулась нарада щодо стану інвестиційної діяльності – проблеми спільно вирішували органи влади та підприємці. Зокрема, у заході взяли участь заступник голови обласної адміністрації Володимир Приходько,

начальник Чопської митниці Олександр Похилько, перший заступник голови обласної ДПС Тетяна Шаповалова.

411 просмотров. Обговорити (0)

Ерік Блюмкольк: «Під час свого візиту, я побував в інтернатах 3-4 профілю для дітей з інвалідністю. І повірте, що ніколи у житті, я не мав такого страшного - важкого огляду й таких почуттів від побаченого, як під час візиту до таких складних закладів»

1224 просмотра. Обговорити (0)

У вівторок, 17 жовтня, о 17.00 у прес-центрі «Закарпатської Правди» відбудеться прес-конференція на тему: «Співпраця між закарпатцями та партнерами з Нідерландів на благо людей з особливими потребами».

750 просмотров. Обговорити (0)

У понеділок, 19 вересня, о 9.30 в Ужгородському прес-клубі відбудеться засідання, під час ліквідатор та голова комітету кредиторів ВАТ «Закарпатполіметали» (єдиного в Україні золоторудника) розкажуть про спекуляції, що точаться довкола теми золотодобування і те, кому вони можуть бути вигідні.

957 просмотров. Обговорити (0)

Обласному центру Закарпаття потрібна нова стратегія прибирання. За задумом міського голови, відходами має зайнятися системна компанія, котра б запропонувала європейські стандарти і екологічні підходи. Наразі в місті тривають перемовини з потенційними інвесторами. Цього тижня до Ужгорода завітала одна з компаній, котра здійснює прибирання і утилізацію відходів в кількох країнах Центральної Європи - A.S.A.

972 просмотра. Обговорити (0)

В редакцію UA-Reporter.com надійшов лист від мешканки Закарпаття. "Я, Величканич Марія Юріївна, отримала в 2003 році дарунок від матері - земельну ділянку (0,5 га), та житло в. с. Верхнє Водяне, вул. Плеханова, 6 (Рахівський р-н), де пройшло моє дитинство, та дитинство моїх дітей..."

6085 просмотров. Обговорити (22)

9 грудня в. о. голови Закарпатської облдержадміністрації Іван Балога з робочою поїздкою відвідав Свалявський район. Предметом його уваги стали об’єкти соціальної сфери.

1132 просмотра. Обговорити (0)

Восьмий рік поспіль у Львові відбувається Міжнародний економічний форум. Цьогорічний захід під гаслом «Європейське партнерство — відкриті можливості» проводився під патронатом і за особистої участі Президента України.

4482 просмотра. Обговорити (0)

Природа Північної Італії і Закарпаття дуже схожі: такі ж гори і стрімкі річки. Тому й не дивно, що нашим краєм зацікавились італійські інвестори, що працюють в галузі гідроенергетики. Цього четверга голова облдержадміністрації Олег Гаваші зустрівся з президентом компанії "Italbrevetty" Луїджі Манноккі.

1277 просмотров. Обговорити (1)