ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Заробіток

Правоохоронці встановили, що жінка займалася безпосередньо підбором дівчат для надання сексуальних послуг. У злочинних діях вбачаються ознаки правопорушення за статтею 303 Кримінального кодексу України.

83 просмотра. Обговорити (0)

Заробляють закарпатці по різному, але не всі чесно. Так вчора чоловік намагався через річку, переправити закордон цигарки...

156 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...
В Україні середня заробітна плата в червні 2017 року склала 7 тис. 360 гривень, що на 7,7% більше, ніж у травні.
195 просмотров. Обговорити (0)

Пенсіонери, які мають роботу, повинні відмовитися або від пенсії, або від роботи. Про це сказав днями міністр соціальної політики Андрій Рева. За його словами, такий підхід передбачає концепція нової пенсійної реформи.

"А ті, хто не оформлюватиме на роботу офіційно працюючих пенсіонерів, ризикуватимуть. Таким загрожує штраф у 320 тисяч гривень", - сказав він.

471 просмотр. Обговорити (0)

У розташованому неподалік від українського кордону угорському Дебрецені навчилися заробляти на утилізації сміття мільйони.

246 просмотров. Обговорити (0)

В Інтернеті з'явилася інформація про те, що на автошляху до відомої Долини нарцисів у м.Хусті невідомі заробляють, знімаючи плату з туристів за проїзд.

389 просмотров. Обговорити (1)

Подарувавши при цьому комусь щастя, не порушуючи етичних законів?

474 просмотра. Обговорити (0)

Закарпаття, що межує з чотирма європейськими державами, залишається перевалочною базою на великому шляху нелегалів із країн Азії до Західної Європи. Саме в нас правоохоронці затримали торік найбільше в Україні груп азійських шукачів європейського щастя.

404 просмотра. Обговорити (0)

Авторитетний журнал Forbes опублікував рейтинг найбільш високооплачуваних спортсменів минулого року.

Українець Володимир Кличко потрапив до рейтингу найбагатших спортсменів світу за версією авторитетного американського журналу Forbes.

449 просмотров. Обговорити (0)

Через свій непростий характер 27-річний житель Ужгорода Олександр Фурданич свого часу вже мав клопіт з Фемідою. У 2004 році за скоєння злочину отримав три з половиною роки ув'язнення. У 2006-му був умовно-достроково звільнений. І ось тепер знову на лаві підсудних...

937 просмотров. Обговорити (0)

Михайло Пензель щодня йде на риболовлю, та головний трофей горянина не рибка, а раки. Повертається з цілим садком річних вусанів. Горянин добре вивчив повадки раків й за кілька годин виловлює цілу сотню, потім продає їх на базарі.

2194 просмотра. Обговорити (0)

До вже названих Остапом Бендером способів легкого заробітку двоє жителів Київської області додали свій – новаторський варіант традиційного підходу: укради та продай. Об’єктом їх зазіхань стала сільськогосподарська техніка, точніше трактор. Новенький, щойно придбаний МТЗ-82.

2639 просмотров. Обговорити (0)