ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Гімназія

Вона не тільки розповідала, але й вчила та застерігала підростаюче покоління грамотно, виважено розпоряджатися знаннями у медійній сфері

277 просмотров. Обговорити (0)

Чим колегам, учням, батьківській громаді Першого вересня запам‘ятався Володимир Кенийз.

276 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Овації красуні-четвертокласниці Анні Якимець, директор гімназії Володимир Кенийз у вишиванці та із біціґлями, а школа номер п‘ять з іменем Тараса Шевченка.

336 просмотров. Обговорити (0)

40 випускників Берегівської угорської гімназії імені Габора Бетлена прощались наприкінці минулого тижня з рідною альма-матер.

381 просмотр. Обговорити (0)
Його святкують країни-члени Євросоюзу щороку наприкінці вересня.
360 просмотров. Обговорити (0)

Правоохоронці Іршавського райвідділу міліції разом із рятувальниками держслужби з надзвичайних ситуацій та лікарями швидкої допомоги провели учбову евакуацію 646 учнів одночасно в двох навчальних закладах м.Іршави – школі та гімназії.

487 просмотров. Обговорити (0)
Йдеться про озеленення території міста, благоустрій дитячих майданчиків та суттєве зменшення випадків ДТП.
547 просмотров. Обговорити (0)

Учні Ужгородської класичної гімназії за чашкою чаю поспілкувалися з секретарем міської ради.

580 просмотров. Обговорити (0)

З ініціативи класного керівника гімназії Світлани Залуцької на зустріч із гімназистами було запрошено чотирьох закарпатських міліціонерів – підполковників міліції Романа Уса, Михайла Поремчука, капітана Миколу Василиженка і прапорщика Олександра Кияка. Усі вони брали участь в антитерористичній операції на сході нашої держави, зокрема в Донецькій області. А підполковник Ус побував там вже тричі, він є командиром зведеного загону закарпатських правоохоронців.

548 просмотров. Обговорити (0)

Вже третій день на базі басейну Ужгородської гімназії тривають заняття Школи плавання. Як розповів ініціатор програми навчання дітей плаванню Андрій Погорєлов, мета – аби всі ужгородські діти навчилися триматися на воді.

3537 просмотров. Обговорити (0)

Завжди приємно спостерігати, коли відбувається спілкування між представниками різних поколінь. Одним зараз 12-16 років, і вони навчаються у мирний час, і слово «війна» радше відоме з підручників історії, інші на початку 40-х років ХХ століття були змушені швидко подорослішати і розпочати не просто доросле життя, а вступити у щоденний бій із ворогом: хто в окопі на передовій, хто в тилу, працюючи по 12 годин на заводі чи фабриці.

1603 просмотра. Обговорити (0)

«Шевченківська світлиця» Ужгородської лінгвістичної гімназії ім. Т. Г. Шевченка 17 березня отримала в подарунок два прекрасні портрети українського народного поета-патріота Тараса Шевченка.

В Ужгородській гімназії з'явились два унікальних портрета Кобзаря (ФОТО)

"Шевченківська світлиця" на Закарпатті поповнила свою колекцію експонатів двома унікальними портретами Великого Кобзаря

2642 просмотра. Обговорити (0)

В обласному центрі Закарпаття місті Ужгороді відбулося підписання угоди про співпрацю між Ужгородською ЗОШ № 3 та гімназією міста Михайлівці з сусідньої Словаччини. Угоду про співпрацю підписали директори навчальних закладів Тетяна Тищенко та Ганна Осіфова.

2426 просмотров. Обговорити (0)

Професія «шкільний психолог» з’явилася у нашій країні лише в середині 90-х років. Спочатку і працівники шкіл, і батьки з подивом сприйняли його в колективі: «Чим же ви займаєтеся?», «В чому полягає ваша робота?».

1642 просмотра. Обговорити (0)

За вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної освіти, підготовку кваліфікованих кадрів, багаторічну сумлінну працю та з нагоди Дня працівників освіти Указом Президента України “Про відзначення державними нагородами України працівників освіти” нагороджено:

1318 просмотров. Обговорити (0)