Ужгородське "Закарпаття" програло алчевській "Сталі" — 0:1

31 переглядів

Вчора в Алчевське місцева «Сталь» приймала в матчі 13 туру вищої ліги чемпіонату України з футболу ужгородське «Закарпаття», яке сьогодні є аутсайдером ліги.

Єдиний гол в матчі забив Ара Акобян на 9-й хвилині. Підсумок матчу — перемога «Сталі» з мінімальним рахунком (1:0).

У «Закарпаття» було кілька стовідсоткових моментів “розпечатати” ворота алчевців, зокрема коли м’яч потрапив у щаблину воріт “Сталі” після удару з штрафного.

Якщо основний склад ужгородського “Закарпаття” програв, то дублюючий напередодні виграв, причому також з рахунком 0:1 — на свою користь. Переможний м'яч забив на 66-й хвилині Роман Пахолюк , який, відірвавшися від Турчина і Кондакова, вийшов наодинці з воротарем “Сталі” і точно пробив.