Закарпатець В’ячеслав Мухідінов став першим на чемпіонаті України із зимового триатлону

25 квітня 2024 четвер
    24 переглядів
    Серед чоловіків до 40 років перше місце виборов В’ячеслав Мухідінов (м. Ужгород)

Третє місце серед жінок – у Катерини Жданович (м. Ужгород).

18 січня 2009 року за підтримки Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту у столиці пройшов чемпіонат України із зимового триатлону (індивідуальні змагання). У ньому взяли участь спортсмени Житомирської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Харківської, Київської областей та м. Києва.

Чемпіонат України із зимового триатлону відбувся втретє. Цього року у ньому взяли участь 50 спортсменів.

Чоловіки змагалися з бігу на 7,5 км., у велосипедних гонках на 12 км. та лижних гонках на 10 км.

Для юніорів, жінок та спортсменів-ветеранів програма передбачала біг – 3 км., велосипедні та лижні гонки на дистанцію 6 км.

Серед чоловіків до 40 років перше місце виборов В’ячеслав Мухідінов (м. Ужгород), друге місце здобув Володимир Фотинюк (м. Київ), третє місце – Андрій Борис (м. Коломия).

Серед жінок перше місце виборола Юлія Беган (м. Львів), друге місце посіла Євгенія Яременко (м. Київ), третє місце – Катерина Жданович (м. Ужгород).

Серед юніорів перемогу здобув Віталій Вовкодав (м. Київ), друге місце –Артем Судак (м. Київ), третє місце – Олег Букін (м. Українка).

Серед чоловіків (40– 49 років) переміг Віктор Петрович (м. Київ), друге місце – Олег Глебов (м. Київ), третє – Євген Панов (м. Харків).

Серед чоловіків старше 50 років переміг Олександр Пивовар (м. Київ). У цій віковій категорії він був єдиним учасником.