"Закарпаття" програло київському Динамо 2:1

24 апреля 2024 среда
    26 переглядів

Вже на четвертій хвилині після сильного удару по воротах господарів із-за меж штрафного майданчика голкіпер закарпатців Луценко перевів м`яч на кутовий. Продовження атаки динамівців закінчилося голом у ворота "Закарпаття". Чернат навісив у штрафний майданчик, де Федоров, зігравши на випередження філігранним ударом головою у верхній кут воріт робить рахунок 0:1 на користь "Динамо".

Після забитого голу футболісти "Динамо" пригальмували. Футболісти "Закарпаття", побачивши таку розслабленість своїх іменитих суперників, взяли гру в свої руки. Моменти поблизу воріт Реви розпочали виникати майже після кожної контратаки господарів.

На 29-ій хвилині Ярош по лівому флангу прорвався у штрафний майданчик "Динамо" і прострілив, а Рева та Гусєв пропустили цей м`яч, а ось Целих виявився більш спритним, замкнувши передачу свого одноклубника та зрівнявши рахунок в грі – 1:1.

За 20-ть хвилин до закінчення гри Михайличенко вгадав із заміною. Гусєв замінив Нанні, і вже за чотири хвилини аргентинець мав забивати, але не зміг влучити у ворота з трьох метрів... Після того як Белькевич ударом головою поцілив у поперечину, Нанні першим встиг на добивання, забивши переможний гол у цій грі, що дозволило "Динамо" отримати першу перемогу в 14-му чемпіонаті.