ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Архив - Апр 2005

  13 ноября 2019 среда

  апреля 30th

  Редакція нашого інтернет-видання шле своїм читачам щирі вітання з нагоди Воскресіння Христового!

  3 просмотров. Обсудить (0)

  У різних краях склалися свої звичаї і перекази, пов'язані з Великоднем. Чимало великодніх переказів Закарпаття опубліковано в щойно виданому збірнику відомого фольклориста і найбільшого знавця та пропагандиста народних традицій Юрія Чорі "Все од Бога".

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Сьогодні футболісти ужгородського ОСК "Закарпаття" проведуть матч на своєму полі проти "Борисфена" з Борисполя.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Відсоток дітей, котрі часто хворіють, коливається сьогодні в Закарпатській області в межах від 30 до 70 відсотків від загальної кількості дитячого населення.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Національний оператор мобільного зв'язку компанія "Київстар" з'явилася на Закарпатті 4 роки тому і з кожним роком витісняє з місцевого ринку комунікаційних послуг ІІМС, незважаючи на те, що останні випередили конкурентів у цьому регіоні на 5 років.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Министр юстиции Украины Роман Зварич утверждает, что у него есть высшее образование, но он потерял документы.

  4 просмотров. Обсудить (1)

  Правительство одобрило проект закона о передаче Венгрии книг из библиотеки Шарошпатакского реформаторского колледжа Венгерской реформаторской церкви, вывезенных в Советский Союз после Второй мировой войны. Соответствующее решение было принято накануне на заседании кабинета министров России.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Об этом сообщает пресс-служба таможни, ссылаясь на изданный Гостаможслужбой приказ «Об утверждении порядка осуществления таможенного контроля и таможенного оформления товаров с использованием грузовой таможенной декларации», передают «Українські Новини».Согласно сообщению, данный приказ позволит существенно упростить процесс таможенного контроля

  4 просмотров. Обсудить (0)

  У березні борг населення за спожиті житлово-комунальні послуги збільшився на 0,7%, або на 56,7 млн. гривень до 7 637,2 млн. гривень. Про це повідомляє Державний комітет статистики. Борг за квартирну платню на 10 квітня 2005 року скоротився на 7,5 млн. гривень до 1 378,1 млн. Борг за опалювання збільшився на 60,3 млн. гривень до 3 675,7 млн.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Словаччина скасувала плату за транзитні візи і візи терміном до 90 днів для громадян України з 1 травня по 31 серпня включно. Про це повідомили посол Словаччини в Україні Урбан Руснак і консул Барбара Зварикова.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Вчора в Ужгороді за підтримки Європейської Комісії відбулася Міжнародна конференція на тему "Закарпаття та його сусіди – 2005", в якій взяли участь представники органів влади та інституцій регіонального розвитку Карпатського Єврорегіону, представники Делегації Європейської Комісії в Україні та журналісти.

  6 просмотров. Обсудить (0)

  From October 2004 to past March about 7,6 billion sq. m. of natural gas, belonging to Gazprom, disappeared from Ukrainian gas storage places. Ukraine insists that $3.5 billion worth of gas did not leave the country. However, Gazprom cannot find it.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  KIEV - Foodstuff prices are skyrocketing in Ukraine on the eve of May holidays. Odessa residents were the first to respond to this situation: they staged a “foodstuff” protest rally in front of the townhall, Tass learnt on Friday at the police department of the Odessa Region. Residents expressed indignation at doubled prices for meat and milk.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Постановою Верховної Ради України від 21 квітня 2005 року за № 2553-IV відповідно до пункту 27 статті 85, частини першої статті 128 Конституції України на посаду місцевого Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області обрано безстроково Монича Володимира Олексійовича.Н

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Отреконструированный участок автомагистрали «Киев-Чоп» вместо обещанных 15 лет прослужил всего 3 месяца. Он не выдержал испытания холодом. После зимнего сезона дорожное полотно начало разрушаться. В частности, во многих местах появились трещины и выбоины.

  6 просмотров. Обсудить (1)

  Сьогодні ( 29.04.05 ) з нагоди святкування 61-ї річниці з Дня створення Мукачівського прикордонного загону в Мукачеві відбулися урочистості. На урочистостях від імені керівництва Закарпаття, голови Дежприкордонслужби України та інших посадових осіб кращим захисникам кордону було вручено почесні грамоти, пам’ятні подарунки та відзнаки.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Задержанные в Минске 26 апреля граждане Украины и России будут отправлены на родину после того, как закончится срок их административного ареста.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Орнитологи объявили о радостном событии - белоклювый королевский дятел (Campephilus principalis), долгое время считавшийся вымершим, вновь появился в лесах Арканзаса, США.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  В пятницу, 29 апреля, в одном из районов Багдада смертниками на заминированных автомобилях была осуществлена скоординированная серия взрывов, в результате котором погибли и получили ранения более 80 человек.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Іншим 11-ти районним та міським комунальним друкарням Закарпатської області „пощастило” трохи більше: вони працюють на друкарських машинах, яким понад 30-40 років. Застаріла матеріально-технічна база створює для видавничої сфери неабиякі проблеми.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  апреля 29th

  Закарпатські прикордонники на ділянці застави «Гута» Чопського загону затримали 5 незаконних мігрантів та 2 переправників.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Бывший Президент Украины Леонид Кучма называет бизнесом распространение записей, якобы сделанных в его кабинете экс-сотрудником госохраны Николаем Мельниченко.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Интернет-сайт "Манбар ас-сунна валь Джамаа", известный своими тесными связями с экстремистами, 28 апреля, с пометкой "срочно", что глава международной террористической сети "Аль-Каида" Усама бин Ладен умерПодлинность размещенного заявления пока не подтверждена, равно как и нет других доказательств гибели "террориста №1".


  2 просмотров. Обсудить (0)

  28 квітня в закарпатському місті Хуст внаслідок підняття рівня води в річці Млиновець відбулося часткове підтоплення дитячого дошкільного закладу № 6 на вулиці Петра Могили, та восьми дворогосподарств, розташованих на перехресті вулиць Петра Могили, Чехова, Лемка.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Представитель Центра информационной безопасности ФСБ России Дмитрий Фролов в четверг, 28 апреля, заявил, что российским спецслужбам необходимо расширение полномочий по контролю за коммуникационными сетями.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  По сообщениям закарпатских фермеров, урожай раннего картофеля удастся получить только к концу мая, что на 2-3 недели позже, чем обычно. Об этом сообщил специалист по маркетингу Закарпатского представительства Проекта аграрного маркетинга (ПАМ) Александр Коваль.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  За останніми даними Закарпатського обласного центру з гідрометеорології на річках області припинилися спади рівнів води і відновилися підвищення на 20-90 см. Максимальні рівні у верхів’ях річок Тересва, Теребля, Ріка, Боржава, Латориця, Уж пройшли між 15 та 19-ою годиною 28 квітня.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  За минулу добу на Закарпатті сталося дві пожежі, економічні втрати від яких склали 25 тисяч гривень. Вогонь пошкодив один житловий будинок та один автомобіль. Надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру не виникало. Неправдивих викликів оперативно-рятувальної служби не зафіксовано.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  В Ужгороді урочисто провели до війська 63 новобранців від Закарпаття.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Страницы