ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Архив - Сен 2005

  17 ноября 2019 воскресенье

  сентября 30th

  В свои восемнадцать певица из Закарпатья Ирина Ярина успела побывать в 18 странах мира, принять участие в десятках песенных конкурсов и фестивалей. Получила свыше 120 грамот, благодарностей, дипломов и наград. Однако по-настоящему признали ее не на родине, а там, где, казалось бы, труднее всего пробиться исполнителю, — в США.

  25 просмотров. Обсудить (0)

  Закарпаття чекає на нового губернатора. Віктора Балогу президент призначив міністром з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи. Екс-губернатор Закарпаття на цій посаді замінив одного з найвпливовіших “кумів” в оточенні гаранта Конституції – Давида Жванію.

  3 просмотров. Обсудить (10)

  Депутати Рахівської районної ради Закарпаття подали заяву, в якій визнали, що після президентських виборів 2004 року в державі загалом і Закарпатській області зокрема мають місце політичні репресії. У гірському районі з політичних мотивів звільнені десятки директорів шкіл, вчителів, лікарів, повідомив депутат Рахівської райради Геннадій Бочкор.

  6 просмотров. Обсудить (2)

  Свій поважний ювілей головна бібліотека Закарпаття відзначила не без фінансових перспектив. За програмою розвитку культури до Всеукраїнського дня бібліотек виділено 12 тисяч гривень, у т. ч. на видання краєзнавчої бібліографії та ювілейного інформаційного довідника, повідомили "UA-Reporter.com" у прес-службі облдержадміністрації.

  0 просмотров. Обсудить (0)

  Сьогодні та завтра, 1-го жовтня, на річках Закарпатської області очікується підвищення рівнів води на 0,5-1,5 м. Про це "UA-Reporter.com" повідомили у Центрі громадських зв’язків регіонального управління МНС. України.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Генеральна прокуратура України заявляє, що попередній уряд і Міністерство України з питань надзвичайних ситуацій і у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи не виконали доручення Президента України вивезти хімічні відходи з Закарпаття. Про це говориться в заяві прес-служби Генпрокуратури України.


  3 просмотров. Обсудить (0)

  Як стало відомо “UA-Reporter.com” з джерела в Секретаріаті Президента України, мер Мукачева Василь Петьовка дарма з’їздив до столиці. Його кандидатуру на посаду голови Закарпатської ОДА не затвердив Президент України Віктор Ющенко. Подробиці наразі невідомі. Ця подія неабияк сколихнула політичну активність у регіоні.

  3 просмотров. Обсудить (1)

  Укороченный образец "космического лифта" успешно испытали в США.Специальный робот сумел подняться и спуститься по 400-метровому "канату", прикрепленному к воздушному шару.

  Эксперимент провела вашингтонская компания LiftPort, которая намерена использовать будущий "лифт" для коммерческой доставки грузов на орбиту.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  Список антисемитских инцидентов, тщательно выискиваемых для пополнения "Центрального Еврейского Ресурса" может пополниться вопиющим примером юдофобства: в Ужгороде под зданием бывшей синагоги (ныне – помещение областной филармонии) разместилось питейное заведение «Сармат».

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Глава секретариата президента Олег Рыбачук заявил о неизменности курса Украины на евроатлантическую интеграцию. «У нас ничего не изменилось.

  0 просмотров. Обсудить (0)

  Генеральный прокурор Украины Святослав Пискун обратился в Печерский районный суд Киева с иском к народному депутату Украины, главе парламентского комитета по борьбе с организованной преступностью и коррупцией Владимиру Стретовичу о защите своей чести и достоинства, а также членов своей семьи в связи с клеветой.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Таке переконання висловлювали керівники Ужгородського міського та Закарпатського обласного центрів зайнятості під час ярмарку вакансій, влаштованому для безробітних мешканців м.Ужгород.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  У неділю освітяни визначатимуть своє професійне свято. Пропустити таку нагоду та не зустрітися напередодні з сівачами доброго і мудрого наше видання просто не могла. А вибір його випав на Ужгородську ЗОШ I-III ступенів №5 з поглибленим вивчення французької та англійської мов, директором якої є відома на Закарпатті людина Петро КІНДЮХ.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Мабуть, немає такої людини, яка б у своєму житті не користувалася послугами бібліотеки. Адже у ній – цілий скарб, надбаний великими умами світу. Сьогодні її працівники відзначають своє професійне свято — Всеукраїнський день бібліотек. З якими думками і настроями зустріли його цьогоріч в бібліотеці-філіалі №2 м.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Як уже повідомляв "UA-Reporter.com", наприкінці минулого тижня вперше на Закарпатті з робочим візитом перебувала голова Селянської партії України Тетяна Засуха.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  В США в штате Калифорния бушуют лесные пожары на площади 7 тысяч гектаров (70 млн кв. метров). В тушении принимают участия более 3 тысяч пожарных. Эвакуированы более 600 местных жителей. Не работают несколько школ. В некоторых районах штата и Лос-Анджелеса объявлено чрезвычайное положение.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Президент Виктор Ющенко поручил Кабинету Министров пересмотреть условия компенсации Россией затрат на содержание Украиной радиотехнических узлов предупреждения о ракетном нападении.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  Генеральная прокуратура Украины проверила соблюдение законов при трудоустройстве несовершеннолетних и выявила ряд грубых нарушений и преступлений.

  4 просмотров. Обсудить (2)

  Вихід з політичної кризи передбачає наявність довіри до влади. І йдеться не лише про довіру електорату - широких шарів громадян, які за цю владу голосували. Йдеться про те, яким шляхом влада намагається відновити і зміцнити таку довіру.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Мабуть із цим пов'язане раптове відкликалння з Ужгородського міськ-районного суду матеріалів кримінальної справи щодо звинувачення колишнього голови державної адміністрації Закарпатської області Івана Різака. Прізвище свідка не розголошують. Про це сьогодні повідомив Юрій Луценко в Єревані - на саміті міністрів внутрішніх справ країн СНД.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  В открытии нового пункта пропуска “Малые Селменцы - Большие Слеменцы” на украинско-словацкой границе планируется участие президентов Украины и Словакии.
  Об этом сообщил начальник Ужгородской таможни Александр Галай.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Повышение цены на бензин при всей своей негативности сыграло на руку закарпатским фермерам, занимающимся производством томата. Разница между оптовыми ценами в южных регионах страны, где выращивается основная масса томата, и ценой томата в Закарпатье в среднем за сезон составила около 100%.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Карпатський центр полінгових досліджень повідомив, що з 2 по 9 вересня опитав 1200 респондентів Закарпатської області стосовно їх політичних уподобань.

  4 просмотров. Обсудить (1)

  130 тисяч гривень — такою є вартість спирту, який незаконно перевозив на своїй вантажівці мешканець закарпатського смт.Солотвино.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Як уже повідомляв "UA-Reporter.com", вчора після короткого візиту в обласний центр Закарпаття голова Партії регіонів Віктор Янукович відбув до Угорщини.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Экс-игрок киевского «Динамо» и сборной Украины Артем Яшкин намерен в ближайшие дни подписать контракт с одесским футбольным клубом «Черноморец». Об этом агентству «Репортер» сообщил сам футболист.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  В Ужгороді відбулася спільна прес-конференція керівників різних силових структур — СБУ, УБОЗ, митниць, податківців та прикордонників, на якій відбулася розмова щодо результатів виконання їх відомствами урядової програми «Контрабанді – стоп!».

  8 просмотров. Обсудить (0)

  Прокуратура Закарпатской области отозвала из Ужгородского районно-городского суда материалы уголовного дела по обвинению бывшего председателя государственной администрации Закарпатской области Ивана Ризака. Об этом сообщил пресс-секретарь прокуратуры области Виктория Роман.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Призначення Балоги в МНС може залишити «багатостраждальне» закарпатське Мукачеве знову без мера. Адже голова міста Василь Петьовка - найімовірніший претендент на посаду закарпатського губернатора, повідомляє НТН.
  27 вересня керівника Закарпатської облдержадміністрації Віктора Балогу призначили міністром з надзвичайних ситуацій.

  5 просмотров. Обсудить (1)

  сентября 29th

  Минає третій рік з дня заснування дитячої творчої організації “Мала академія літератури і журналістики” (МАЛіЖ), яка об’єднує юні творчі обдарування, що є сиротами, напівсиротами та з малозабезпечених сімей.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Страницы