ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Архив - Сен 10, 2005

  23 октября 2019 среда

  Вчора о 13:05 при проведенні земляних робіт неподалік села Тарновці Ужгородського району Закарпатської області було виявлено авіаційну бомбу ФАП-100 часів Другої Світової війни.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  50-річного жителя закарпатського міста Виноградова, який пішов уранці по гриби, невдовзі доставили додому мертвим. Загинув він, щоправда, не від отруйних грибів, а від укусів бджіл, які зазвичай дають нам смачний і поживний мед.

  5 просмотров. Обсудить (1)

  У нас у гостях – генеральний директор ВАТ ГТК «„Інтурист— Закарпаття», депутат Ужгородської міської ради Олександр Доктор. За свої 29 років він багато чого добився як у професійній сфері, так і у політиці, його впізнають на вулиці і поважають ті, хто хоча б раз мав із ним нагоду зустрітися.

  4 просмотров. Обсудить (5)

  Первый президент Украины, народный депутат, член партии СДПУ(о) Леонид Кравчук не исключает, что к парламентским выборам создаст свой собственный политический блок. Как сообщает РИА "Новости", об этом Кравчук сообщил журналистам в пятницу.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  6-8 вересня в обласному центрі Закарпаття місті Ужгороді перебувала делегація лікарів-психіатрів округу Верхня Франконія Федеративної Республіки Німеччини.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  З тих пір, як мешканці села Іза, що на Хустщині, обрали своїм головою Івана Пристаю, перша неділя вересня стала для них святковим днем.

  11 просмотров. Обсудить (0)

  Березень не за горами. А у березені заплановано провести парламентські вибори. Для представників обласної влади, так само як і для кожного з нас, важливо, аби вони пройшли чесно і прозоро. Згадується, як під час обрання Президента виникли великі труднощі з списками виборців.

  2 просмотров. Обсудить (2)

  22 тисячі пляшок горілки із підробленими акцизними марками на суму понад 120 тисяч гривень виявили днями у рамках проведення операції “Контрабанді - стоп” податкові міліціонери Закарпатської області.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Сьогодні у місті Хусті відбудеться правління Закарпатської територіальної організації УСВА під головуванням С.М.Слободянюка. Ветерани розглянуть кілька організаційних питань щодо зміцнення структури обласного товариства та питання підготовки до виборів, на які вони ідуть спільно з СПУ.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  По нашей информации, уже составлен предварительный список членов нового Кабинета министров. По состоянию на 20.00 08.09 в состав правительства вошли: Премьер-министр — Ю. Ехануров;  Первый вице-премьер — А. Кинах;  Вице-премьер по вопросам европейской интеграции — должность упразднена;

  2 просмотров. Обсудить (0)

  41% опрошенных Центром «Социальный мониторинг» и Украинским институтом социальных исследований разочаровались в новой власти.Об этом свидетельствуют данные исследований Центра «Социальный мониторинг» и Украинским институтом социальных исследований, полученных в ходе опроса 25 августа-5 сентября во всех регионах опрошено 2 687 респондентов.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Ousted Prime Minster Yulia Tymoshenko - the beloved blond-braided heroine of Ukraine's mass protests - signaled Friday she will join the opposition, making her a formidable challenger to the president who fired her governmentIn her first public comments since her dismissal Thursday, Tymoshenko said she and President Viktor Yushchenko, who protes

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Сто шесть спасателей на все горно-туристическое Закарпатье — это было совсем не много. Ведь на их плечи ложились водолазные работы, поиск заблудившихся в Карпатах туристов, которые отдыхают в санаториях и на горнолыжных курортах, а также демеркуризация и ликвидация прочих ЧП.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  9 вересня прес-служба Закарпатської облдержадміністрації спростувала інформацію про відставку з посади голови ОДА Віктора БалогиУ прес-службі коментують, що їм відомо про такі чутки, однак вони не досліджували їх походження. Водночас в ОДА стверджують, що поширення подібної інформації їх не дивує у зв’язку з останніми подіями у Києві.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Апеляційний суд Закарпатської області 9 вересня відхилив прохання прокуратури продовжити перебування під вартою колишнього голови Закарпатської обласної державної адміністрації, секретаря обласної організації Соціал-демократичної партії (об’єднаної) Івана Різака і прийняв рішення звільнити його з-під варти 12 вересня.

  6 просмотров. Обсудить (1)

  Вышла книга президента комиссии Aide Federation по делам информации и образования Амели-Джеймс Кох Бел "Африканская проституция на Западе". В книге автор описывает специфику работы африканских проституток во Франции. Чернокожие жрицы любви соглашаются на то, что другие отказываются делать, на самое грязное и жестокое обращение.

  483 просмотров. Обсудить (0)

  Вчора, 8 серпня, на запрошення генерального директора митного Директорату Словацької Республіки Йожефа Гьонцола українська делегація, яку очолив в.о начальника Ужгородської митниці Олександр Галай, взяла участь в урочистому відкритті на митному посту “Вішнє Нємецке” введення в дію потужного сканера для проведення огляду великих вантажівок.

  1 просмотров. Обсудить (0)