ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Архив - Сен 16, 2005

  17 октября 2019 четверг

  Незаконне переміщення автомобілів через митний кордон України було виявлено і припинено працівниками Виноградівської (Закарпатська) та Яворівської (Львівська область) митниць. Громадянин Румунії прямував через митний пост „Дяково” Виноградівської митниці на батьківщину легковим автомобілем „Вольво” 1989 року випуску.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Арзену УХАЛЮ — 70 літ. Ушануванням його імені
  ЗакДУ розпочало заходи до 10-ї річниці провідного вузу краю. Ще перед входом на юридичний факультет Закарпатського державного університету висів великий плакат:

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Провал спецоперації по штучному розколу і політичній приватизації обласного Товариства ветеранів Афганістану змусив чільників ОДА вдатися до силового захоплення організації.

  2 просмотров. Обсудить (3)

  Вчора і сьогодні біля ужгородського спорткомплексу „«Юність» куряться димки харчових багать. Вони супроводжують велику фієсту світлої царини крайового туризму та тісно пов’язаних із ним регіонів України й інших держав — Угорщини, Словаччини тощо.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Відкрився веб-сайт Бюро фрілансерів Незалежної медіа-профспілки України. Ресурс, що розміщений за адресою www.freelancer-ua.info, працює в тестовому режимі, але вже зараз на сайті можна ознайомитись з програмою діяльності Бюро, дізнатися про останні новини і анонси.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  В Закарпатье на украинскоо-словацкой границе пограничный наряд заставы «Новоселиця» Чопского пограничного отряда задержал пять граждан Индии . Никаких документов у задержанных юношей, возрастом от 19 до 22 лет, не было. Украинским пограничникам не удалось даже выяснить их гражданство.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Сьогодні в обласному центрі Закарпаття працює 44 сесія Ужгородської міської ради четвертого скликання. Після її відкриття розглядалися найперше запити депутатів, відтак начальник міськфінуправління М.Рябець доповів про внесення змін до бюджету міста на 2005 рік,...

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Split in Orange Leadership May Put Changes on Hold

  3 просмотров. Обсудить (0)

  На Чопской таможне (Закарпатье)со стороны таможенного терминала для грузовых автомобилей более 500 водителей грузовых фур перекрыли дорогу для проезда в сторону Венгрии. Акцию водители начали еще вчера, когда на Чопской таможне отказались выдавать «Разрешения для проезда грузового транспорта по территории иностранного государства».

  3 просмотров. Обсудить (0)

  В Ужгороді відбулися установчі збори зі створення обласного осередку Всеукраїнської громадської організації “Всеукраїнське об’єднання депутатів місцевих рад”, яка вперше засновується в Україні.

  6 просмотров. Обсудить (0)

  Протягом 8 цьогорічних місяців до податкових органів Закарпатської області надійшло 439 звернень. Зокрема, 388 з них були безпосередньо від громадян, 22 поступили з ДПА України, 24 - від правоохоронних та інших органів і 4 надійшли від народних депутатів.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Починаючи від цього четверга У Виноградівському районі Закарпатської області вже немає жодного населеного пункту, де б не було підведено газ. Останніми селами району, куди „блакитне паливо” прийшло насамкінець, стали села Оклі, Оклі Гедь та Новоклиново. Симфолічний факел запалив голова Закарпатської ОДА Віктор Балога.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Вчора о 21:10 у реанімаційному відділенні Великоберезнянської центральної районної лікарні на Закарпатті було госпіталізовано четверо дітей з села Домашино з діагнозом харчове отруєння.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  З 15 по 29 вересня у м. Запоріжжі (на території Національного заповідника «Хортиця») проводиться живописний пленер «Хортиця крізь віки…».

  2 просмотров. Обсудить (0)

  З 11 по 24 вересня п. р. у Суботові Черкаської обл. проходить Всеукраїнський симпозіум народного малярства та декоративного розпису «Суботів–2005», учасниками якого є відомі народні майстри з Київщини, Поділля, Полтавщини, Дніпропетровщини, Закарпаття, Волині, Полісся.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Закарпатський державний університет уклав у серпні договір про співпрацю з регіональним філіалом АБ "Брокбізнесбанк". Предмет договору - організація стабільності і зручності проведення фінансових операцій університету, пов'язаних з виплатою зарплат і стипендій, оплатою навчання, і інших операцій з наявними засобами.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  A top Ukrainian official denied allegations that exiled Russian magnate Boris Berezovsky financed the presidential election campaign last year of Viktor Yushchenko, brought to power after “Orange Revolution” protests, the Reuters news agency reported Oleh Rybachuk, Yushchenko’s chief of staff, was among several of the president’s allies denying

  4 просмотров. Обсудить (0)

  В четверг, 15 сентября, в Дании стартовала официальная кампания "Секс не зависит от инвалидности" вызвала серьезные споры в обществе.
  Как сообщает "Км.ru", в рамках этой программы проституткам выплачиваются некоторые суммы для того, чтобы они один раз в месяц предоставляли свои услуги инвалидам, не требуя от них оплаты.

  22 просмотров. Обсудить (0)

  Спеціальна урядова робоча група з питань вивчення діяльності вільних економічних зон та територій пріоритетного розвитку, засідання якої відбулося сьогодні під головуванням в. о. першого віце-премєр-міністра України Анатолія Кінаха, рекомендуватиме уряду відновити інвестиційну діяльність на зазначених територіях.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  Згідно з рішенням сесії Закарпатської обласної ради затверджено перелік об’єктів, які фінансуються за рахунок надходження в обласний бюджет коштів до фонду охорони навколишнього природного середовища. Зкорема, з початку року з обласного бюджету на рахунок цього фонду надійшло 800 тисяч гривень. З них використано лише 20 тисяч.

  2 просмотров. Обсудить (1)

  З 30 вересня по 1 жовтня з нагоди Дня міста в Ужгороді пройде аграрно-промисловий ярмарок „Золота осінь-2005”. Традиційно сільсько-господарську і промислову продукцію розмістять на пл. Ш.Петефі та по вул. Л.Толстого, повідомили “UA-Reporter.com” у прес-службі Закарпатської облдержадміністрації.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Днями в Закарпатську область надійшла частина субвенцій на виконання заходів з попередження аварій та запобігання техногенним катастрофам у житлово-комунальному господарстві та на інших об’єктах комунальної власності.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  Сразу по прибытии в Киев Иван Ризак дал блиц-интервью корреспонденту "From-UA" Анастасии Савченко, в котором экс-губернатор и лидер закарпатских социал-демократов рассказал о событиях связанных с его арестом.

  2 просмотров. Обсудить (3)

  Трохи більше місяця тому в Ужгороді запрацювала Регіональна Приймальна Президента України в Закарпатській області. За цей час зі своїми проблемами сюди звернулось 217 громадян.

  2 просмотров. Обсудить (0)