ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Архив - Сен 17, 2005

  21 августа 2019 среда

  У січні–серпні цього року порівняно з відповідним періодом 2004 року загальні обсяги продажу худоби та птиці (у живій вазі) зменшили аграрні підприємства 16 регіонів України, з них найбільше – Кіровоградської (на 24 відсотки) та Полтавської (на 23 відсотки) областей.

  2 просмотров. Обсудить (5)

  В январе-августе 2005 г. объемы подрядных работ, выполненные строительными предприятиями Украины, по сравнению с аналогичным периодом прошлого года сократились на 7,7% и составили 14 625,5 млн.грн., что составляет 71,9% объемов строительных контрактов, заключенных с начала года, сообщает Государственный комитет статистики.

  1 просмотров. Обсудить (1)

  Група студентів Закарпатського державного університету повернулася з Першого Всеукраїнського форуму "Південь-Захід — нас не роз'єднати", в якому взяли участь представники молодіжних організацій та лідери студентських громад Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Миколаївської областей.Мета зібрання — об'єднання молоді західних та південн

  3 просмотров. Обсудить (0)

  ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ: 17-18 вересня на Закарпатті очікуються сильні дощі та грози.Вітер південно-західний з переходом в кінці дня на північний 7-12 м/с, під час грози місцями шквалисте посилення до 19-24 м/с. Температура повітря 20-25, в горах подекуди 13-18 тепла.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Чотири роки тому, 27 серпня, — в переддень Успіння Богородиці, в урочищі Джублик біля села Нижнє Болотне в Іршавському районі Закарпаття, двом дівчаткам уперше явилася Божа Мати. Спершу діти злякалися, але в наступні дні стали прислухатися й чути. Діва Марія промовляла до них, що прийшла допомогти. Передусім дітям.

  15 просмотров. Обсудить (0)

  Необычного "туриста", который бесцельно бродил по полю недалеко от села Мужиево Береговского района Закарпатья, заметил участковый милиционер. На все вопросы сильно смахивающий на бомжа иностранец отвечал что-то невнятное на непонятном языке, и милиционер доставил его в Береговское РОВД.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  У середу, 21 вересня, у Сваляві представники Соцпартії на Закарпатті проведуть футбольний турнір між сільськими командами Свалявщини та командами районних організацій СПУ.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  В обласному центрі Закарпаття вже другий тиждень триває акція партії "Союз" "Книжки—дітям". Активісти партії “Союз” на площі Кирила та Мефодія, а також біля дитячої бібліотеки закликають підтримати місцеві дитячі та шкільні бібліотеки й передавати їх прочитані книжки, замість того, щоб здавати їх в макулатуру чи продавати.


  3 просмотров. Обсудить (0)

  Вчора в Ужгородському прес-клубі реформ відбулася презентація діяльності юридичних клінік міста, які підтримуються Міжнародним фондом „Відродження”.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  После убийства оппозиционного журналиста Георгия Гонгадзе, которое произошло 16 сентября 2000 года, Украина погрузилась в глубокий политический кризис, из которого не может выйти и по сей день.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Оранжевая революция не закончилась в январе этого года, а только начинается. Такое мнение высказал лидер СПУ Александр Мороз

  2 просмотров. Обсудить (0)

  В конце года украинцев ожидают серьезные бюджетные проблемы, связанные с тем, что почти 8 млрд. грн. бюджетного дефицита, которые должны быть направлены на покрытие текущих социальных расходов, сегодня практически не закрыты.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Робітникам із Західних областей України маріупольські роботодавці обіцяють гідну заробітну плату і місце в гуртожитку.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Руководство дочерней компании «Газ Украины» обеспокоено задержкой расчетов за потребленный газ рядом областных теплокоммунэнерго, что может повлечь за собой перебои с поставками газа в отопительный период.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  В Закарпатской области разоблачены работники одного из райотделов внутренних дел, которые в 2002 году незаконно задержали грузовик одного из фермерских хозяйств, загруженный 20 кубометрами лесоматериалов.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  30-летний полузащитник Артем Яшкин был замечен в начале недели в Ужгороде, где он тренировался вместе с игроками ужгородского ОСК "Закарпатья".

  1 просмотров. Обсудить (2)

  У суботу, 17 вересня у Незалежному громадському прес-центрі „Закарпатський вибір – 2006”, що діє при Ужгородському прес-клубі реформ, відбудеться зустріч з народним депутатом України Юрієм Криворучко, головою Молодого Народного Руху України. Як стало відомо “UA-Reporter.com”, йтиметься про сучасну суспільно-політичну ситуацію в Україні.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  Як стало відомо Проекту аграрного маркетингу, деяким заводам із Закарпаття довелося шукати огірок для переробки в Угорщині. Велика концентрація переробних заводів на Закарпатті приводить до нестачі основної сировини для переробки - огірка. На цей овоч у регіоні "полюють" близько десятка консервних заводів.

  8 просмотров. Обсудить (0)

  Вчора прокурор Івано-Франківської області Микола Гошовський під час своєї першої на цій посаді прес-конференції зазначив: «Прикарпаття за кількістю злочинів на 10 тисяч населення посідає у державі перше або друге місце знизу».Генерал Микола Гошовський, який свого часу працював у прокуратурі області, пізніше очолював Закарпатську і недовго Чернів

  2 просмотров. Обсудить (0)